پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

رئیس و معاونان پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز گذشته ( دوشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه ) با جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در محل این مرکز دیدار و گفت وگو کردند.

کاظم جلالی در این نشست با تبریک فرارسیدن ماه رجب و ایام ولادت امام علی (ع) درباره امضا تفاهم نامه مشترک بین مرکز پژوهش‌های مجلس و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: نباید مبنای کار را بر این بگذاریم که قرار باشد تا تفاهم نامه‌ای امضا کنیم و قرار باشد کاری صوری انجام دهیم بلکه باید تلاش کنیم تا این تفاهم نامه به مرحله عملیاتی برسد و نتیجه آن را در حوزه فرهنگ کشور مشاهده کنیم.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی افزود: پژوهش در مرکز پژوهش‌های مجلس کاربردی است که یا منتج به قانون می‌شود یا بحثی را در حوزه نظارت دنبال می‌کند که این دو مورد معطوف به وظایف مجلس است.

وی ادامه داد: هنر مرکز پژوهش‌های مجلس این است که از ظرفیت پژوهشی کشور در مراکز علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی استفاده کند.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، اخبار مجلس، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به طرح درخواست شاخه دانشجویی انجمن مهندسی پزشکی در این دانشگاه، گفت: هیئت مدیره انجمن مهندسی پزشکی ایران با ایجاد انجمن این دانشگاه موافقت و این انجمن را در سایت خود ثبت کرد.

 صاحبعلی منافی  اظهار داشت: درخواستی از سوی شاخه دانشجویی انجمن مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با مسئولیت ایزد فرزانه مدیر گروه مربوطه این واحد به هیئت مدیره انجمن مهندسی پزشکی ایران ارسال و بعد از طی مراحل قانونی با ثبت آن موافقت و تصویب شد.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : خبرنگار

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان از گرامیداشت روز جهانی موزه در شاهرود خبر داد. 
«حمید یزدانی» اظهار داشت: در روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی جمعی از دانش آموزان ضمن بازدید از موزه شاهرود، این مناسبت را گرامی داشتند.
وی افزود: در این مراسم که در محل موزه شاهرود برگزار شد، دانش آموزان ضمن بازدید از آثار تاریخی و بهره مندی از توضیح راهنمایان موزه و مربیان خود با گوشه ای از پیشینه تاریخی و فرهنگی شهرستان شاهرود آشنا شدند.
ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مدیر کل دفتر گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، گفت: دانشگاه صنعتی شاهرود در رشته گرایش‌های آمار ریاضی، مهندسی برق گرایش قدرت، مدیریت ورزشی و کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.
 سید ابوالفضل حسنی مدیر کل دفتر گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی گفت: برگزاری آزمون اختصاصی دوره‌های یادگیری الکترونیکی(مجازی) ویژه شاغلان و کارکنان دستگاه‌های دولتی و غیردولتی در رشته گرایش آمار ریاضی و مهندسی برق گرایش قدرت، مدیریت ورزشی و کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی با حداقل سه سال سابقه کار مورد تائید مراجع ذیربط قانونی تحت نظارت آن سازمان بلامانع است.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

رییس اداره محیط زیست شهرستان شاهرود گفت : اقدامات لازم برای درمان یك راس كل وحشی كه به وسیله سگ های گله در پناهگاه خوش ییلاق شاهرود زخمی شده بود ،توسط محیط بانان این منطقه انجام شد.
'علی آذرپور'  افزود : بعد از چهار روز درمان كه توسط دامپزشكان این اداره بر روی این كل وحشی انجام گرفت ، با توجه به بهبودی بدست آمده در محل زنده گیری رها شد.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

ایرنا سمنان
نامه دانش آموز سمنانی 
رییس جمهوری 400 میلیون ریال به هوشمند سازی یك مدرسه اختصاص داد
سمنان - رییس جمهوری در پاسخ به نامه دانش آموز سمنانی، مبلغ 400 میلیون ریال به تجهیز و هوشمندسازی یك مدرسه نیمه برخوردار ابتدایی شهرستان سمنان اختصاص یافت.


خبر273 شاهرود
نامه ای برای رئیس جمهور
رئیس جمهور می آئید ونامه ها در نایلون های سیاهی جمع می شود. پیرزن نامه ای می دهد ومنتظر می ماند تا جوابی بیاید. یك روزتلفن همراه او خبر از آمدن پیامی می دهد. در این پیام آمده است چون كد ملی شما در نامه اتان ذكر نشده امكان پاسخ گویی وجود نداشته است.لذا با شماره ۱۱۱تماس بگیرید ومشكل خودتان را بیان كنید.

قضاوت با شما
نوع مطلب : اخبار استان، اخبار شاهرود، نقد عملکرد مسئولین، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مدیر صنایع كشاورزی سازمان جهادكشاورزی استان از صدور 8 فقره جواز تاسیس صنایع تبدیلی و تكمیلی بخش كشاورزی توسط سازمان در ماه جاری خبر داد
رحمت ا...كاشی گفت : برآورد می شود برای این واحدهای تولیدی 143139 میلیون ریال سرمایه گذاری شود که توان ایجاد 183 شغل را دارند.
وی افزود: این مجوزهای تاسیس یك فقره برای شهرستان شاهرود ، سمنان سه فقره وچهار فقره برای شهرستان دامغان صادر شد كه چهار مورد برای صنایع مرتبط با بخش دام و شیلات و چهار مورد هم برای بخش زراعی و باغی بوده است.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

رئیس هیئت ورزشهای بومی محلی شهرستان میامی از برگزاری مسابقات استانی بومی و محلی در شهرستان میامی خبر داد. 
کمال ترابیان ت اظهار داشت: اولین دوره از مسابقات بومی و محلی سمنان در اواخر تیرماه سال جاری در شهرستان میامی برگزار می شود.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار استان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

با حضورمدیرکل، معاون اشتغال و خودکفایی این نهاد در استان ،چگونگی اجرا و پیشرفت طرحهای کارانگیزی ، توان افزایی و خوداشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در منطقه پشت بسطام مورد بررسی قرار گرفت .
۵۵۰ نفر از مددجویان پشت بسطام در ۳۲ روستای این شهر از سال ۸۸ تا پایان ۹۱از خدمات و تسهیلات کمیته امداد بهره مند شدند .


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

در سفر چهارم هیئت دولت به استان مصوب شد؛ 250 میلیارد تومان از اعتبار بخش توسعه کشاوزی به شاهرود رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود گفت: از مجموع منابع اعتباری که برای طرح توسعه کشاورزی در سال های 90 و 91به استان سمنان تخصیص پیدا کرد بیش از 91 میلیاردتومان اعتبار برای شهرستان شاهرود در کارگروه های استانی و شهرستانی مصوب گردید.

بندرآبادی مجموع اعتبارات را در قالب هزار و 258 طرح مصوب اعلام کرد و افزود: از این میزان بیش از 50 میلیارد تومان موفق به عقد قرارداد شدند.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آقای رضا مهدیان در وبسایت اخبار شهرستان میامی این گونه نوشت :

کم سوادی تا چه اندازه؟ باردیگراحساسات مردم میامی نشانه رفت.

ظهر امروز(۲۹اردیبهشت)اخبار شبکه سراسری برنامه جشنواره دشت شقایق کالپوش شهرستان میامی را انعکاس داد که خواستیم از این رسانه از مسئولین صدا وسیمای استان قدردانی کنیم اما چند لحظه ای از این گزارش نگذشته بود که متاسفانه برای چندمبن بار مشاهده کردیم که صدا وسمای استان بار دیگر دشت شقایق کالپوش از توابع شهرستان میامی را عمدا (تاکید می کنیم عمدا،زیرا این برای اولین بار نیست ومردم این شهرستان برای چندمین بار اعتراض خود رادرهمین سایت ویا به صورت تلفنی به مرکز استان،از عملکرد ناخوشایند رسانه ملی دراستان اعلام نموده ولی هنوز نگاه خوبی به این شهرستان صورت نگرفته است!!)از توابع شهرستان شاهرود!!!اعلام نمود.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار استان، اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جلوه‏ای بهشت‏گونه از طبیعت سرخ و آتشین مملو از شقایق‏هایی که چشم هر بیننده‏ای را محصور خود می‏کند، یکی از جاذبه‏های طبیعی و فصلی شهرستان میامی و منطقه کالپوش است که همه ساله در اردیبهشت‌ماه رخ می‏نماید. 
ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، همه چیز از همه جا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که در 24 خرداد ماه سال 91 برگزار خواهد شد را باید یکی از مهمترین فرازهای انقلاب اسلامی ایران به حساب آورد. در حال حاضر بخش عمده ای از فضای سیاسی و رسانه ای کشور تحت الشعاع این رخداد مهم قرار گرفته است و روزانه شاهد انتشار اخبار، گزارش ها و تحلیل های مختلفی درباره آخرین صف بندی های سیاسی ، ائتلاف ها و رایزنی ها هستیم.

جستاری در حرف‌ها و مواضع طرح شده از سوی تعدادی از نامزدهای قطعی و بالقوه انتخابات آتی نشان می‌دهد که بسیاری از آنها گفتمان خود برای حضور در انتخابات را معین کرده‌اند.

در میان شخصیت های مطرح شده برای نامزدی، تنها برخی در آرزوی کرسی نرم ریاست‎جمهوری هستند؛ اما برخی دیگر آمده‎اند تا به بهانه کاندیداتوری نام خود را دوباره مطرح کنند و به زندگی سیاسی خود رونق ببخشند و برخی دیگر نیز همین تریبون‎‎های رسانه‎ای و گفت‎وگو با رسانه‎‎های مختلف برایشان کافی است تا بتوانند نظرات خود را به گوش مردم برسانند.در ادامه و به مرور  نام کاندیداهای مطرح شده در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را همراه سوابق و آخرین اظهارنظرهای انتخاباتی خود مشاهده می کنید.ادامه مطلب


نوع مطلب : انتخابات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: تیم هندبال پسران این دانشگاه توانست به عنوان قهرمانی مسابقات منطقه ده دانشگاه آزاد دست یابد.

سید احمد ابوالقاسمی فر افزود: در مسابقات هندبال منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد دانشگاهی سمنان و با حضور 9 تیم از استانهای سمنان و گلستان برگزار شد، تیم شاهرود توانست در فینال این مسابقات با غلبه بر تیم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان مقام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

 


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

امام جمعه میامی ضمن تاکید بر اینکه خدمت به مردم باید هدف اصلی نامزدهای انتخابات شورای شهر و رستا باشد، گفت: داوطلبان این مهم را درک کنند که مردم ولی نعمتان نظام هستند و باید با تمام وجود به آنها خدمت کرد.
 حجت الاسلام سید مرتضی موسوی بعد از ظهر شنبه در جمع مردم و مسئولان ادارات شهرستان میامی در محل مسجد جامع این شهر خدمت به مردم را مهمترین وظیفه داوطلبان انتخابات دانست و تصریح کرد: افرادی که ثبت نام کردند باید به پیمانی که با خدا و مردم می بندند پایبند باشند.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار استان، اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان تاکید کرد: باید بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.

  علیرضا خلخالی صبح یکشنبه در جلسه هماهنگی با دستگاه های اجرایی استان سمنان برای برگزاری هر چه با شکوهتر انتخابات 24خرداد که در محل استانداری بر گزار شد بر افزایش شور، نشاط و تبلیغات موثر در انتخابات تاکید کرد.

وی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی استان سمنان موظفند در ایجاد شور انتخاباتی تلاش کنند و در حوزه فکری و پشتیبانی همکاری های لازم را داشته باشند اظهار داشت: اجرا و امنیت انتخابات و تلاش برای حضور گسترده مردم از وظایف اصلی دست اندرکاران انتخابات است.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، اخبار استان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سمنان از آمادگی 26 مسجد شهرستان شاهرود جهت پذیرایی از معتکفان ماه رجب خبر داد.
حجت الاسلام علی شکری ضمن بیان اینکه 26 مسجد شهرستان شاهرود برای پذیرایی از معتکفان رجبیه آماده شده است افزود: از این تعداد 16 مسجد شهری و 10 مسجد نیز روستایی است.

وی ظرفیت مساجد آماده شده برای برگزاری مراسم اعتکاف در شهرستان شاهرود را پنج هزار نفر عنوان کرد.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : خبرنگار

محیط‌زیست برای دولت موضوع اول و اساسی تلقی نمی‌شود.محیط‌زیست برای دولت موضوع فرعی است و به همین سبب نظر كارشناسان محیط‌زیست نیز به گوشه رانده می‌شود. وجود فشارها و لابی‌های سیاسی نیز دراین میان بی‌تاثیر نیست

ساختن جاده‌ای كه از میان یكی از زیباترین جنگل‌های كشورمی گذرد، 9 سال است كه جنگی فرسایشی را بین فعالان محیط‌زیست و دولت دهم به وجود آورده است.

وزارت راه و شهرسازی با وعده طرحی خوشایند آمده بود؛‌ ساخته شدن جاده‌ای كه شاهرود را به شهرستان علی آباد در استان گلستان متصل كند، هدف اصلی و شعار اجرا كنندگان این پروژه بود. دولت مدعی بود كه با این جاده سرعت تردد بین دومسیر را افزایش می‌دهد و حضور بازدیدكنندگان از این منطقه تضمین خواهد شد. اما به ثمر رساندن این وعده، بر سر راه خود مانعی بزرگ داشت.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


فرماندار شهرستان میامی گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تمام رسانه های خود را برای انتخابات 24 خرداد بسیج کرده و به آن چشم طمع دوخته اند.

 احمد قاضی  ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات آتی در 24 خرداد ماه سالجاری گفت: تمام انتخابات انقلاب اسلامی هر بار از حساسیت خاصی برخوردار بوده و امسال نیز این انتخابات هم با توجه به شرایط موجود از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری در ابتدای امسال تاکید کردند مردم دو حماسه بزرگ را در پیش روی دارند حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و هر کدام از این حماسه ها به نوبه خود از اهمیت خاصی برخوردار است.
ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، اخبار استان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

عضو هیئت رئیسه شورای اطلاع رسانی استان سمنان استفاده صحیح و تمسک به ابزار نوین و فناوری های جدید در روابط عمومی ها را عامل نجات از خمودگی و باعث ارتقای آنها دانست.
سید امیر رضا حسینی نژاد  ضمن بیان اینکه خوشبختانه روابط عمومی ها روز به روز در رسیدن به جایگاه واقعی خود که دستیابی به شاخصه های علمی و تخصصی است نزدیک تر می شوند، اظهار داشت: منظور از بکارگیری علم و تخصص در روابط عمومی و به معنای واقعی آن استفاده از امکاناتی چون علم روانشناسی، فرهنگ مردمی، علوم گرافیک و روش شناسی ارسال و دریافت پیام و البته با چاشنی اعتماد سازی است که در این صورت یک روابط عمومی را به ارگانی استراتژیک تبدیل می کند.


ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو