تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - بهزیستی
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
شنبه 19 اسفند 1391 :: نویسنده : خبرنگاربرگزاری طرح آفتاب در آینده ای نزدیک
 مدیرکل بهزیستی استان سمنان به برگزاری طرح آفتاب در آینده ای نزدیک، با حضور هاشمی ریاست سازمان اشاره کرد و این طرح را مایه برکات فراوان و حل مشکلات عظیمی از مددجویان تحت پوشش سازمان اعلام کرد.

به گزارش مرآت، مشاور ریاست سازمان و مدیرکل بهزیستی، به همراه حسین نوحی مشاور اجرایی مدیرکل، در شهرستان شاهرود حضور یافتتد و با کارکنان آن سازمان نشست صمیمانه ای برگزار کردند.

مسعود جهانسیر، پرسنل را به تلاش بیش از پیش به جامعه هدف تحت پوشش سازمان، در روزهای پایانی سال فراخواند و به ارائه گزارشی از آمار پرسنل در حال خدمت، مباحث پشتیبانی، و امکانات و نیازمندیهای سازمان و مراکز پرداخت.

 وی، به بیمه مددجویان، تخصیص به موقع اعتبارات، برقراری سفرهای زیارتی و سیاحتی برای پرسنل، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی اشاره کرد و افزود: شهرستان شاهرود به دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گیری در مسیر زوار امام رضا(ع)، نیاز به احداث، تأمین و تجهیز واحدهای اسکان و سوئیتهای ویژه ای مخصوص پرسنل بهزیستی دارد که امیدواریم با حسن مدیریت حجت الاسلام و المسلمین پهلوان، هرچه سریعتر به این مهم دست یابیم.

 سپس؛ مشاور ریاست سازمان و مدیرکل بهزیستی استان، سازمان بهزیستی را یکی از کم نظیرترین دستگاههای دولتی، در بعد خدمت رسانی و دستگیری از شریف ترین، عزیزترین و ضعیف ترین اقشار جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: خانواده ها از پیش از ازدواج با شرکت در کلاسهای مشاوره، و انجام آزمایشات ژنتیک، تا زمان سالمندی از مجموعه خدمات بهزیستی، بهره مند می شوند.

 علی پهلوان، انجام 154 ریز فعالیت سازمان را تنها با همکاری و همدلی پرسنل خدوم و زحمتکش ممکن دانست و افزود: ما تمام این خدمات را همچون مدالی بر گردن خویش می آیزیم و خود را وامدار مردم شریف سرزمینمان می دانیم.

 وی، به پرداختهای منطقی در قبال فعالیتهای پرسنل اشاره و اذعان نمود: کارشناسان 123، 1480، مشاوره، و همه کسانی که در صف مقدم بهزیستی خدمت می کنند، شایسته تقدیری فراتر هستند.

 مدیرکل بهزیستی به برگزاری طرح آفتاب در آینده ای نزدیک، با حضور دکتر هاشمی ریاست سازمان اشاره کرد و این طرح را مایه برکات فراوان و حل مشکلات عظیمی از مددجویان تحت پوشش سازمان اعلام کرد.

 پهلوان در بخش دیگری از صحبتهایش، با تأکید بر اخلاق اداری پرسنل، یک از معضلات ادارات را شایعات محیط کاری دانست و گفت: باید به گونه ای عمل نماییم که کارکنان علم و اخلاق توأمان را پیشه کار خویش قرار دهند و از این طریق به اوج بالندگی برسند.

 وی، توانمندسازی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را، از اهداف بهزیستی، و جذب نیروهای تخصصی را در مراکز سبب پیشرفت روند کار و رضایت مددجویان ذکر کرد و افزود: هرکس در این دنیا دست نیازمندی را بگیرد و به او کمک کند، بهشت بر او واجب می شود، و بهزیستی بهشت خدا بر روی زمین است.

 مشاور ریاست سازمان و مدیرکل بهزیستی، تشویق پرسنل به تحصیل در مقاطع بالاتر علمی را سبب بهبود در فعالیتهای سازمان، و خدمت رسانی بهتر به جامعه هدف عنوان کرد.

  علی پهلوان، با اشاره به جلب و جذب مشارکتهای مردمی و تشویق خیرین به حضور در سازمان بهزیستی گفت: تاکنون اقدامات ارزنده ای برای جامعه هدف صورت گرفته که از آن جمله می توان به ساخت 200 هزار واحد مسکونی در مدت سه سال برای جامعه هدف، و ایجاد 100 هزار فرصت شغلی برای آنان نام برد.

 مدیرکل بهزیستی در پایان صحبتهایش، عشق و همت در کار را تنها راه حرکت به سوی افق سربلندی و پیروزی اعلام کرد و از تلاش کلیه کارکنان قدردانی نمود.

موفقیت بهزیستی، مدیون NGOهای مردم نهاد است
 مدیرکل بهزیستی موفقیت بهزیستی را بودن در کنار سازمانهای مردم نهاد دانست و گفت: انجمن ها و NGOها با همکاری مؤسسات خیریه می توانند با جلب مشارکتهای مردمی، کمک شایانی به بهزیستی در خخدمت رسانی بهتر انجام دهند.

به گزارش مرآت ، علی پهلوان، با حضور در شهرستان شاهرود، با هیأت مدیره سالمندان ثامن الأئمه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

 در ابتدای این دیدار، نظریان یکی از اعضای هیأت مدیره، ضمن تشکر از مدیرکل به خاطر تشکیل این جلسه در اولین فرصت، به ظرفیت 150 نفره این مرکز اشاره کرد و گفت: سالمندان ثامن الأئمه هم اکنون با 62 سالمند و 35 نیروی خدماتی، به بزرگان و سرمایه های زندگی خدمات گوناگونی را ارائه می دهد.

 وی به انجام کارهای مختلف، برای تقویت روحیه نشاط سالمندان اشاره و خاطرنشان کرد: چیدن سفره هفته سین، برگزاری عزاداری در ایام محرم، و مراسم شب چله، از جمله اقداماتی است که در این مرکز انجام شده است.

 نظریان همچنین، از راه اندازی سایت و سامانه اینترنتی این سرای سالمندان، برای برقراری ارتباط تصویری خانواده ها با سالمندان در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: تهیه کارتکس های ویژه هر سالمند و درج دقیق همه مشخصات شخصی و پزشکی آنان، از دیگر برنامه های این هیأت مدیره برای رفاه حال پرستاران و خود سالمندان است.

 عضو هیأت مدیره سالمندان ثامن الأئمه،در پایان صحبتهایش تأکید کرد: ما تمام تلاش خود را در این مسیر انجام می دهیم و اگر شما هم ما را در این راه یاری کنید، ما بیش از پیش به این پدران و مادران آسمانی خدمت می کنیم.

 سپس؛ رییس بهزیستی شهرستان شاهرود، ضمن تقدیر از عملکرد هیأت مدیره، به بیان مشکلات پرداخت.

 مسعود جهانسیر، با بیان مشکلات کاربری زمین، درخواست آمبولانس، ایرادات اساسنامه، و پرداخت یارانه ها افزود: ما باید به گونه ای عمل کنیم که نگذاریم قوانین سختگیرانه و تغییرات اساسنامه ای، حس ایثار و گذشت را از مردم سلب کند و با نیات خیرخواهانه در این مسیر گام برداریم.

 در ادامه؛ مشاور ریاست سازمان و مدیرکل بهزیستی استان، به دقت در تدوین اساسنامه های مراکز غیردولتی و بومی سازی آنها اشاره و تأکید نمود: چشم انداز ما رفاه، آسایش و پیشرفت مراکز غیردولتی است.

 حجت الاسلام و المسلمین علی پهلوان، کم رنگتر نمودن بُعد دولتی را در مؤسسات، را از جمله سیاستهای سازمان بهزیستی عنوان کرد و گفت: موفقیت بهزیستی، بودن در کنار سازمانهای مردم نهاد تحت نظارت سازمان است.

 مدیرکل بهزیستی، برگزاری این جلسات را فرصت مناسبی برای تحقق آرمانهای سازمان دانست و افزود: ما نیز با پیگیریهای خود در بهزیستی کشور، رییس سازمان را برای شنیدن درخواستها و صحبتهای شما دعوت می کنیم؛ و هر کاری از دستمان بر بیاید، انجام می دهیم و لحظه ای کوتاهی نخواهیم کرد.
نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.