تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - رقابت‏های دوی صحرانوردی ایران در شاهرود
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان


میزبانی رقابت‏های دوی صحرانوردی قهرمانی کشور که از پنجشنبه این هفته برگزار می‏شود، به شاهرود رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، رئیس هیئت دو و میدانی استان سمنان امروز از میزبانی شاهرود در برگزاری رقابت‏های دوی صحرانوردی قهرمانی کشور خبر داد.


سیدهادی متولیان گفت: این رقابت‏ها با شرکت حدود 100 دونده، پنجشنبه این هفته در شاهرود برگزار می‏شود.

رئیس هیئت دو و میدانی استان سمنان با بیان اینکه این رقابت‏ها به مسافت 12 کیلومتر انجام می‏شود، گفت: از هر استان، دو تا سه دونده در این رقابت‏ها شرکت می‏کنند.

متولیان از آمادگی استان سمنان برای برگزاری رقابت‏های دوی صحرانوردی قهرمانی کشور خبر داد.

نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 21 آذر 1391 06:30 ب.ظ

حضور پررنگ شاهرودیها در کنگره جهانی كارگزاران مسلمان روابط‌عمومی
دومین کنگره جهانی كارگزاران مسلمان روابط‌عمومی با حضور دکتر ولایتی ، پیام ریاست جمهوری و با شرکت طیف وسیعی از رهبران، نخبگان، مدیران و کارشناسان صاحب نام روابط عمومی کشورهای اسلامی در تاریخ 19-18آذر 1391 در تهران – تالار وحدت برگزار شد .

دومین كنگره جهانی كارگزاران مسلمان روابط عمومی برگزار می شود

- در این کنگره معتبر و بین المللی که با حضور بیش از هزار نفر از کارگزاران روابط عمومی جهان اسلام برپا شده بود دکتر کاظم جلالی به عنوان سخنران اصلی افتتاحیه به ایراد سخنرانی پرداخت .

- در مراسم رونمایی از تمبر کنگره وقتی از وی برای پرده برداری از آن با عنوان رئیس مرکز پژوهشهای مجلس دعوت شد او به مجری کنگره گفت که اعلام کند وی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی نیز هست .

- مثل همیشه سخنرانی دکتر علی اکبر جلالی پدر IT ایران با تشویق پرشور حاضران در کنگره همراه بود .

- می توان گفت نقاط عطف این کنگره مهم با دو فرد شاهرودی یعنی دکتر کاظم جلالی و دکتر علی اکبر جلالی رقم خورد .

- در دومین کنگره بین المللی کارگزاران روابط عمومی جهان اسلام مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود مقام برتر را در بین نمایندگان استانی این کنگره کسب کرد . بر این اساس سید امیررضا حسینی نژاد مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود که نماینده رسمی این کنگره در استان سمنان نیز می باشد توانست به این مقام دست یابد .
سه شنبه 21 آذر 1391 11:55 ق.ظ
جناب آقای سوقندی؛ ضمن اینکه مرد سفالگری در حلقه اول جمع آوری امضاء طومار و نامه نگاشته شده خود و طیف افراطیون درحمایت ازسرپرست محترم اداره ارشاد اسلامی شاهرود ناکام ماند. هرچند قصد واکاوی و بازخوانی عملکرد مرد طومارها!! را در این مجال نداریم اما قریب به 2 سال پیش و هتک حرمت سرپرست فعلی اداره ارشاد اسلامی توسط وی در موضوع واگذاری زمین هایی در شاهرود– خیابان کارگر - ابتدای خیابان شهنما که از سوی خیّری جهت کاربری فرهنگی واگذار شده بود چه تهمت های ناروایی به سرپرست این اداره روا داشت البته سوابق آن مکاتبات در حراست اداره کل موجود است حال چه شده که درطول ایام تغییر موضع می دهند و جانبداری می کنند و آنچه درجریان مدیرکل و معاون سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، جریان حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان و جریان حمایت از خبرنگاری در مقابل دستگاه قضایی و دستبند و پابند خوردن وی در عدم توجه به اظهار وی توسط قاضی محترم جهت تکمیل پرونده شده بود و جریان اخیر درگیری با شهردار و شهرداری شاهرود در فروختن انیمیشن ساخته شده وی و عدم رعایت اصول معماری و مهندسی برج هسته ای خود ناکام ماند!! را نداریم. در تمامی موارد ذکر شده طومارهایی حداقل با چند امضاء جمع آوری و سعی در القاء و فشار بر آمد.
حاصل آنکه، اگر انسان شغل شاغلی به ذکر خدا نداشته باشد این نادانی، او را از قرب خدا دور می کند. زندگیش مردگی و مردنش مایه حسرت. غیر از خدا برآنچه بخواهی شکست توست، حتی انسان به خودش هم نباید علاقه داشته باشد، اگر حاجی در آینه نگاه کند تقصیرکرده شاید سّرش این باشد که نگاه در آینه منشأء خودبینی است و آنچه بر محرم حرام است بر اهل دل هم حرام است، خلاصه انسان واقعی آن است که همیشه مُحرم باشد و به دور معبود طواف کند.

جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران مطبوعات شاهرود
سه شنبه 21 آذر 1391 11:54 ق.ظ
جناب آقای سوقندی
مدیرکل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان

فهم صحیح آرمان های انقلاب و حركت براساس شاخص های ذاتی انقلاب و نه شاخص های برساخته و بی هویت اصلی است كه نخبگان و فرهیختگان تنها با گام برداشتن بر اساس آن از مسیر صحیح خود منحرف نخواهد شد. میدان دادن به عقلا و نخبگان كارآمد نه تنها در محافل و جلسات رسمی بلكه درعرصه عمل در جامعه تحرك افراد ضعیف و فرصت طلب را كاهش خواهد داد. در همین رابطه، لزوم توجه به موضوع پرسشگری كه بارها توسط رهبر معظم انقلاب بدان اشاره شده است خوانشی نوین درعرصه فرهنگ را گوشزد می نماید.
حضور برخی افراد با نام هنرمند در برنامه های فرهنگی و هنری شاهرود درحالی است که این شهر مذهبی پتانسیل بالایی برای حضورهنرمندان متعهد را دارد. که از آن جمله می توان به سید داود میرباقری هنرمند گرانمایه و مذهبی اشاره کرد.
محضر شریفتان مستحضریم در مطلب"سخنی با آقای جهان شمول" گفته شده که سرپرست اداره ارشاد اسلامی به برخی از شائبه های موجود درعرصه مطبوعات از قبیل توزیع آگهی های دولتی و با توجه به حاشیه هایی که در انتخابات خانه مطبوعات استان به وجود آمد و نحوه تعامل با کسانی که در انتخابات خانه مطبوعات به وی رای ندادند، تغییرموضع ناگهانی نسبت به مدیرمسئول روزنامه پیام سمنان، اشتباه در نگارش لهجه شاهرودی دریک نشریه محلی تحت عنوان ستون پرچنه، ذینفع بودن وی علیرغم داشتن سرپرستی چندین روزنامه سراسری و ویژه نامه های استانی علیرغم داشتن مسئولیت سرپرستی در اداره ارشاد اسلامی پاسخگوی موارد مطروحه باشند و این یک بحث صنفی در حوزه مطبوعات است و هیچ ارتباطی با انجمن های این اداره ندارد کما اینکه ما نیز در امورات و اختلافات آنها دخالتی نداشته و جانبداری نمی کنیم.
بنابراین از مدیران فرهنگی شهرستان شاهرود که چهره هایی ارزشمند و انقلابی هستند انتظار می رود تا درباره برخی افراد تصمیمات لازم را اتخاذ کنند، تا تحت نام هنر به ادامه فعالیت های خود نپردازند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.