پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

جلسه پرسش و پاسخ بدین نحو برگزار شد:

 • یکی از اهالی روستای جعفر آباد از نبود کار و تعطیلی معدن و تونل و بیکاری کارکنان آن و نیز از نبود برق در آنجا با توجه به گفته ی نماینده مبنی بر صادر کردن برق شکوه نمود.
 • یکی از کارشناسان از عدم بررسی طرحش که به دکتر جلالی ارائه نموده بودند، گلایه نمود. ایشان طرح ریزی نموده بودند که بر اساس آن 18 بلوک آب از مجن به شاهرود بیاورد فقط با هزینه کانال کشی و زهکشی.
 • فرد دیگری از حاضرین با قدردانی و بیان مقام شهدا، دین بر گردن داشته ی دکتر را به ایشان یادآوری نمودند و باز هم از بیکاری جوانان و به کار گیری بازنشستگان اظهار نارضایتی نمودند. همچنین در رابطه با آب روستای حسین آباد با نام ساغری سخن به میان آوردند و نیز در مورد آسفالت این روستا که انجام نشده بود و نیز نبود گاز در قسمت هایی از روستا لب به شکوه گشودند که با دخالت مجری برنامه به سکوت دعوت شده بودند.

 

نکته ی جالب این قسمت از مراسم سخنان مجری برنامه (آقای یحیایی) بود که از جمع خواهش نمود که مشکلات شخصی را بیان نکنند و فقط نکات کلی که به شاهرود ربط دارد را بیان نمایند ولیکن ارتباط چنین مطالبی با مسائل شخصی همچنان نامفهوم است.


 • فرد دیگری به بوی خداحافظی آمدن از سخنان دکتر اشاره نمودند و از شناساندن چهره ی شهرستان نسبت به سنوات قبل اظهار خرسندی نمود و ترک صحنه ی انتخابات را بی انصافی دانستند که با تکبیر یکی از حضار و شعار دادن چند تن از حاضرین سخن خود را به اتمام رساندند.

 

 • جانباز نابینا در مورد رویان و دیزج گفت: آزادسازی جاده بسیار با مشکل مواجه بود که با توحه به  پیگیری هایی که انجام شده بود هیچ کس کاری برای حل مشکل انجام نداد  و با گرفتن وام و بودجه های شخصی این کار انجام شد در حالی که مشکل فقط 20 میلیون تومان بود. همچنین اشاره کردند که فرماندار فعلی نسبت به فرمانداران سابق بسیار ضعیف عمل می کنند و مشکلات را حل نمی کنند.

 

 • نبوی مسئول دفتر بازنشستگی ذغال سنگ البرز شرقی: در مورد وضعیت حقوق بازنشستگان و کارگران این شرکت مسائلی را بیان کردند. برنامه های اعتراضی 10 و 20 هزار نفری را نیز پیش بینی کردند که در صورت عدم احقاق حقوق در تهران برگزار می شود و متذکر گشت که  اجازه ندهید مشکل ما خوراک رسانه های بیگانه بشود.

 

 • جوان 10 سال جویای کار بیان داشتند درصد بیکاری از متوسط کشور بالاتر است. بیلان جرم و جنایتکاری جوانان ما حرف اول در استان را میزند. همچنین مطرح کردند در بروشور تبلیغاتی گردشگری که چاپ می شود حرفی از تمدن شاهرود زده نمی شود. وی خطاب به دکتر عنوان کردند جناب دکتر یا شما کم کار کردید یا اگر کار کردید نتیجه ای را به صورت علنی ما ندیده ایم. چرا اعتبارات تملک دارایی این شهرستان در مواردی به جز موارد مشخص شده هزینه می شود؟
 • صداقت در مدح و ثنای دکتر جلالی گفت: شما متعلق به خودتان  نیستید. این ملت برای شما هزینه کرده است پس شما دیگر مال خود نیستید. شما با شرایطی که امروز پیدا کرده اید باید برای این ملت کار کنید. امروز وظیفه شرعی و قانونی شماست که این ملت رها نکنید. بزرگترین مشکل شهرستان این است که استقلال ندارد. انشاالله اینجا مرکز استان بشود تا همه مشکلاتمان حل شود.

 

 • جناب نوری بالای صحنه رفت و چند بار در صحبت هایش تکرار کرد که چند روز پیش نزد دکتر بودم. ایشان از نابرابری های میان سمنان و شاهرود سخن گفتند و با استفاده از حس جان بخشی به اشیاء سعی در برانگیختن احساس مدعوین داشتند و قسم خوردند که اگر دکتر جلالی از این شهر بروند ایشان هم خواهند رفت !!!. نوری از عظمت جلالی سخن گفت و ایشان را مدیون کرد اگر بار دیگر حضور پیدا نکند.

 

مکبری هم که گویا وظیفه تکبیر گفتن را بر عهده داشت هر جا که  سخن از اصرار برای حضور دکتر بود بلند فریاد تکبیر سر میداد.


 • در ادامه مجلس حجت الاسلام میراسدی به پشت تریبون رفته و با تمام توان به مجیزگویی در وصف دکتر پرداختند و سپس با پرداختن به شعر و شاعری تب و تابی به سخنان خود دادند و با ذکر صلوات تریبون را ترک نمودند.

 

 • شخص دیگری از حرکت جلسه ی موثرین به سمت و سوی انتخابات سخن گفت و بیان داشت که قصد دارد جلسه را دوباره به همان سوی موثرین هدایت نماید. ایشان  از ناامنی ها و بی عدالتی ها شکوه نمودند.


در انتها دکتر جلالی برای پاسخگویی به سوالات حضور یافتند و به گونه ای با سیاست تنها درصدد دلداری دادن بر آمدند و از بی عدالتی ها سخن راندند. ایشان مدیران اجرایی را به پویایی و حرکت تشویق نمودند. سپس از خستگی ها و دوری از خانواده سخن گفتند و همانند گذشته سعی کردند با عاطفی کردن سخنرانی و برانگیختن احساسات حاضرین، جلسه را به سمت و سوی دیگری هدایت کنند.

در پایان سخنان دکتر آقای ناصر جلالی بارها با فریاد میگفت : جلالی باید بیاید که پس از مشاهده ی بی محلی ها و عدم توجه سایر مدعوین به همراهی با وی سکوت اختیار کرد.

در انتها دکتر جلالی خاطر نشان کرد که ضعف هایش را میپذیرد و از صحنه خارج میشود تا فرد دیگری که انتخاب میشود و تازه نفس است انشالله بتواند مشکل گشای مردم باشد. 

و اما سوالات پایگاه خبری شاهرود از نماینده ی محترم:

ابتدا سخنی با دکتر:  جناب آقای جلالی بدانید که مردم فهیم شاهرود با تمامی شگردهای شما آشنایی پیدا کرده اند و اینکه مطالبی را قبل از سخنرانی جنابعالی درج میکنیم که نشان دهنده واقعیت های موجود است که هنوز اتفاق نیفتاده است، حاکی از شناخته شدن شما توسط همین مردم است. پس بهتر است به جای موضع گیری در برابر سایت ها، اندکی به مطالب منتشر شده در آنها فکر کنید.


جناب آقای دکتر جلالی جلسه برگزار شده جلسه موثرین و برای حل مشکلات و معضلات و پیدا کردن راه حل هایی بود یا جلسه ای برای تبلیغات انتخاباتی؟

جناب آقای دکتر جلالی، آیا بهتر نبود در سخنان خود گوشه ای از وضعیت صنعت و پیشرفت های در این بخش اگر وجود داشته است را بیان کنید؟

آقای دکتر جلالی صادقانه و شفاف بفرمایید از جمعیت 250000 نفری شهرستان های شاهرود و میامی چند درصد در بخش صنعت اشتغال دارند؟

جناب آقای جلالی بهتر نبود قبل از آنکه در مورد بیکاری از شما سوال کنند، خود در این رابطه توضیح میدادید و مسببین این معضل را معرفی می کردید؟

جناب دکتر در بخشی از سخنانتان به قطب دانشگاهی شدن شهرستان و و جمعیت 30 هزار نفری دانشجویی آن اشاره کرده اید، لطفا بفرمایید تحصیل کردگان در رشته های فنی و غیر فنی در کجا باید اشتغال یابند؟

جناب آقای دکتر جلالی آیا امکان دارد آمار صحیح از اشتغال تحصیل کردگان در بخش صنعت شهرستان ارائه دهید؟

جناب آقای جلالی آیا این قضیه صحت دارد که جنابعالی به دکتر شاهینی فرمودید که گرفتن مجوز 2 واحد دانشگاه پیام نور اعلام نکنند تا شما در موقعیتی مناسب آن را به اطلاع مردم برسانید؟ آیا هدف از این کار تبلیغات انتخاباتی بوده است؟   

نوع مطلب : اخبار شاهرود، انتخابات، نقد عملکرد مسئولین، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 3 دی 1390 12:43 ق.ظ
خواهش من از شاهوار نیوزیها اینه یك نفر قوی تر از دكتر جلالی با استدلال معرفی كنید؟شاید تجدید نظز كردیم.منتظرمعرفی شما هستم.
خبرنگار با سلام
دوست عزیز همانطور که قبلا عنوان نمودیم، باید تا پایان زمان ثبت نام صبر کرد تا مشخص شود به غیر از دکتر جلالی چه اشخاصی ثبت نام می کنند. بعد با مرور سوابق کاندیداها می توان بهترین را انتخاب نمود.
چهارشنبه 30 آذر 1390 10:59 ب.ظ
" آن حامی سرسخت استان شدن شهرستان شاهرود"
همین برای اعتماد مجدد کافیه.
چهارشنبه 30 آذر 1390 04:51 ب.ظ
ما به نماینده ای رای می دهیم که شایستگی خود را ثابت کرده باشد نماینده ای که حداقل 12سال حافظ داشته های شهرستان شاهرود بوده و نگذاشته آسیبی به آنها وارد شود .
اکنون شرایطی بسیار حساسی برای کشور و همچنین شهرستان شاهرود است زمانی نیست که آزمون و خطا داشته باشیم یک نماینده جدید ریسک بسیار بالایی برای شاهرود دارد .
رای ما فقط کاظم جلالی
خبرنگار سلام
دوست عزیز در کنار پاسداشت از دستاوردهای گدشته باید به فکر توسعه نیز بود.
دوست عزیز شما 3 دوره آزمون داده اید و نتیجه آن را دیده اید. انشاالله این دوره با آمادگی و اطلاعات بیشتری در این آزمون شرکت کنید.
موفق باشید
چهارشنبه 30 آذر 1390 12:44 ق.ظ
آن مسئول پر آوازه در جهان، آن کم فروغ ترین در شهرستان، آن نماینده با تجربه قدیمی، آن رقیب همکلاسی های قبلا صمیمی، آن بازدید کننده کندوی البرز بعد از 5 سال، آن که عمل به وعده هایش بود محال، آن استاد رفتار های پر رمز و راز، آن که هر سرمایه گذاری را بود آغاز، آن دارای سبک و سیاق نوپدید، آن مرد بدعت و تجربه های جدید، آن پوشنده لباس تکراری، آنکه برای سخنرانی نداشت آرام و قراری، آن حامی سرسخت استان شدن شهرستان شاهرود، آن که مدام در فکر سرمایه داران بود، آن به سرانجام رسانده پروژه قطار زرشک، آنکه میگفت مگر دکتری ما هست کشک، آن پیگیر حقوق کسبه بازار، آنکه بجز خرید حمام بازار نداشت هیچ کار، آنکه برای حضورش در سمنان می شنید هتاکی
چهارشنبه 30 آذر 1390 12:39 ق.ظ
سلام
دوست عزیز طراحی یک سایت از حدود 200 هزار تومان شروع می شود و بستگی به امکانات قیمت افزایش پیدا می کند
هزینه هاست سایت نیز از حدود50 هزار تومان در سال شروع می شود و بسته به حجم هاست این مورد نیز افزایش می یابد
اما برای وبلاگ طراحی خاصی صورت نمی گیرد
و فقط هزینه هاست دارد
بنابراین یک میلیون در ماه سخنی گزاف است
سه شنبه 29 آذر 1390 11:19 ق.ظ
به فرد باسواد پایینی:
هزینه نگهداری یک سایت ماهی یک میلیون به بالاست
دوشنبه 28 آذر 1390 06:19 ب.ظ
دوستان چرا درخواست ملاقات حضوری بنده را نمی پذیرد؟
.........
خبرنگار دوست و همراه گرامی
لطفا در صورت امکان با آی دی ما از طریق یاهو مسنجر تماس برقرار نمایید.
newsshahvar@yahoo.com
هر شب ساعت 18 الی 19
منتظرتان هستیم.
دوشنبه 28 آذر 1390 03:01 ب.ظ
((( از طرف دیگر من فقط اعلام کرده بودم کاندیدا نمی شوم و اصلاً به یاد ندارم در جایی گفته و یا نوشته باشم بنا دارم از تهران کاندیدا شوم اما برای این که جواب قاطعی به شما بدهم بدانید چنانچه علاقه مند باشم و یا اراده نمایم که در لیست تهران باشم حتماً در آن لیست خواهم بود اما بنده به دلایل بسیاری که برخی از آن ها را حتی امثال شما از من باور نخواهید کرد از عمق جان علاقه مند به حضور مجدد در مجلس نیستم . )))

خدا کنه این دروغ کاظم هم به راست تبدیل بشه وگرنه مجدد داستان چوپان دروغگو برای اذهان مردم تداعی میشود.
دوشنبه 28 آذر 1390 01:25 ب.ظ
امروز در سایت شاهرود نیوز مطلبی را در مورد حمایت از جناب آقای دکتر جلالی مطالعه کردم. انتشار چنین مطلبی به احتمال بسیار زیاد پیشنهادی بوده است. البته سایت شاهرود نیوز قبل از اینکه به مشکلات مالی برنخورده بود، مطالبی با این مضمون را منتشر نمی کرد. مشکلات مالی برای یک وبلاگ با دامنه ای که در سال 15 هزار تومان، 13 هزار تومان دامنه .net و در صورت استفاده از هاست سالانه 50 هزار تومان است، نظر هر مطلعی را جلب میکند.
در مطلب اخیر دکتر جلالی را به درختی تشبیه کرده بود. ما نیز این موضوع را قبول داریم اما درختی که ریشه و اساس آن در یک زمین و سایه و ثمره ی آن برای همسایه و زمینی دیگر است.
جناب آقای دکتر بهتر بود قسمتی از این میوه های لذیذ و سایه آرامش بخش خود را که به آنها مینازی برای زمینی هزینه کنی که برای رشد خود از آب و کود آن استفاده کردی و افرادی را که برای رسیدن به درختی بزرگ و بارود شما را هرس کرده اند را زیر سایه خود بگیرید.

انشاالله که نماینده بعدی شهرستان چنین ویژگی هایی داشته باشند
دوشنبه 28 آذر 1390 01:21 ب.ظ
باسلام خدمت شمااعضای پرتلاش شاهوار نیوز.درج علامت(!)جلوی نشست موثرین چه مفهومی دارد؟البته بایدذكر كنم تلاش شمافقط در جهت خراب كردن دكتر جلالی می باشد!!!كه این كار شما بزرگترین خدمت به دكتر است .لطفا بیش از این عامل تفرقه در شهر عزیزمان نشوید.باید پذیرفت تنهاراه رسیدن شاهرود به حق واقعی استان شدن است كه این اتفاق هم با وجود دكتر جلالی میسر است موید باشید.
خبرنگار با سلام
بسیارند در جامعه و محیط اطراف که با نشان دادن سراب انسانها را به گمراهی سوق می دهند. پس سعی کنید با توجه بیشتری به این سراب ها نگاه کنید تا شاید واقعیت ها برای شما هویدا شوند.
دوشنبه 28 آذر 1390 12:59 ب.ظ
جلسه موثرین یا مقصیرین
دوشنبه 28 آذر 1390 12:58 ب.ظ
سلام خدمت شاهواری های عزیز
واقعا خوشحالم که شما با این شکل حال دکتر میگیرین. تو جلسه هم کلی از دست شماها شاکی بود. کم مونده بود بهتون فحش بده. حالگیری کردین انصافا اما اگر دقیق به موضوع نگاه کنیم می بینیم که شما فقط دارین به مشکلات شهر تا اونجایی که قدرت دیدتون اجازه میده نگاه می کنید. با این حال دمتون گرم.
دکتر جلالی هم این دور شرکت میکنه چون من از یکی از دوستانم که اتفاقا از آشنایان همون آقایی است که داخل سایت آقای غلامی اسمش هست، شنیدم که دارن برای چگونه وارد شدن دکتر برنامه ریزی می کنن و اتفاقا از من هم کمک خواستن. خوب دیگه وارد جزئیات نشیم بهتره.
خوش باشین
خبرنگار ضمن تشکر از لطف جنابعالی.
دوست عزیز همواره رسالت خود را اطلاع رسانی دقیق و شفاف سازی میدانیم و با تمام توان در جهت نیل به رسالتمان گام برمیداریم.
موید باشید.
یکشنبه 27 آذر 1390 09:37 ب.ظ
این سومین بار است که نظر میدهم نمایش نمی دهید شاید به حطر این است که نمیخواهید دروغ هایتان فاش شود . من طفدار کسی یا نماینده ای نیشستم اما دلسوز شهرم هستم تیتر قبلی خودررا دید که نوشته اید((اعلام کاندیداتوری دکتر جلالی در میتینگ امشب)) پس چرا اعلام نکردند که می خواهند نماینده بشوند و حتی برعکس صحبت نمودند حتما از نظر شما این یه شگرد تبلغات انتخاباتی هست که ما عوام نم فهمیم اصلا دکتر جلالی بد شما نماینده بهتری سراغ دارید که شاهرود را دو دستی تقدیم کواکبیان نکند شاید هم آن نماینده برای شما نان آب داشه باشد که اینقدر سنگش را به سینه میزنید بیایید به جای حرافی و زیر آب زنی به فکر شاهرودمان باشیم و با اتحاد آن را شکوفاتر کنیم
خبرنگار سلام
مجددا اشاره میکنیم: دوست عزیز در صورتی که دکتر جلالی جو حاضر را به نفع خود میدید، مطمئن باشید صراحتا شرکت در انتخابات را اعلام میکرد. با این وجود در مورد کاندید شدن در دور چهارم بیان داشتند (والـامر الیكم ) یعنی حق تصمیم گیری به عهده شماست. این به چه معناست؟ مطمئن باشید با توجه به این صحبت و فشار همشهریان (اطرافیان دکتر) دکتر وارد صحنه می شوند.
گرامی شناخت معضلات شهرستان راهی برای شکوفاتر شدن شاهرودمان است و تا زمانی که آسیب ها و مقصرین آن را مورد شناسایی قرار ندهیم، نمی توانیم شاهرودی آباد را در ذهن خود بپرورانیم.
و اما در مورد نماینده بهتر، زمان انتخاب یک کاندید که توانایی توسعه شهرستان را داشته باشد حدود 15 روز دیگر است. باید دید افرادی که در کنار دکتر جلالی (بدون شک) در مهلت مقرر ثبت نام می کنند، از چه ویژگی ها و توانایی هایی برخوردارند.
موفق باشید
یکشنبه 27 آذر 1390 07:35 ب.ظ
آقای جلالی در طول دوازده سال گذشته چه تأثیری در شهر شاهرود و میامی و بسطام و بیارجمند داشته اند که جزء موثرین شاهرود محسوب می شوند. ایشان فقط متن های کمیسیون امنیت را به خوبی می خواند و چون جوان هستند صدای مناسبی دارند و به همین دلیل مخبر کمیسیون هستند و تأثیر دیگری در مجلس و یا روی وزرا ندارند. پیشنهاد می گردد تأثیر ایشان در شاهرود و میامی می تواند این باشد که در دانشگاه این شهرها تدریس کند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
 • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو