پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان


ابتدا به تعریف از خود می پردازیم و سپس به بیان اخباری که در این آشفته بازار انتخابات و ماهی گیری های روزانه و جوسازی ها خالی از لطف نیست.

همیشه سعی در بیان حقایق داشتیم و برخلاف گفته ی عده ای که احتمالات و باور هایمان را  کذب بافی و هوچی گری دانستند با گذر هر روز تحقق اظهاراتمان بیشتر گل می کند و خارش تیغی می شود در چشم خیال بافان خوش باور .


و اما سه خبر ....

  • اعلام کاندیداتوری دکتر جلالی در میتینگ امشب
  •  دکتر خانی کاندیدایی از حوزه انتخابیه تهران 
  •  شریعتی از دایره نامزدهای مجلس بیرون رفت 


اعلام کاندیداتوری دکتر جلالی در میتینگ امشب

شنیده ها حاکی از آن است که دکتر جلالی که قبلا در تالار شقایق های روابط عمومی دانشگاه صنعتی عدم کاندیداتوری خود را اعلام نموده بود ، امشب قرار است در میتینگی که  با حضور عده ای از موثرین شهر برگذار می شود حضور به هم رسانند. 

برنامه ریزی این میتینگ به این صورت است که قرار است ابتدا عده ای از موثرین با بیان عملکرد های مثبت دکتر از ایشان قدردانی نمایند و از جلالی بخواهند تا این دور نیز در انتخابات حضور یابد و سپس جلالی خود را مدیون این موثرین میداند و از تکلیفی که بر دوشش نهاده اند ابتدا اظهار نارضایتی می نماید و سپس حضور خود را اعلام می نماید. اخبار تکمیلی انشالله متعاقبا اعلام خواهد شد.

شاهوار نیوز  همچنان بر باورهای خود مبنی بر نارضایتی از عملکرد ایشان در طی 12 سال گذشته پایبند است و هیچ وعده و وعیدی باعث نخواهد شد تا از تلاش برای پیشرفت شهر عزیزمان و بیان سوء عملکردها دست بکشیم. در این مدت توانسته ایم به اثبات برسانیم که پشت و رویمان یکی است و در ظاهر و باطن توانسته ایم خودمان باشیم و بر این یکرو بودنمان می بالیم ولیکن چه با حضور دکتر در این دوره و چه بدون حضور ایشان موفقیت در کلیه ی عرصه ها را برایشان آرزومندیم.
دکتر خانی کاندیدایی از حوزه انتخابیه تهران

همانگونه که قبلا اعلام کرده بودیم دکتر خانی پس از کنکاش در موقعیت شهر و  سنجش موقعیت خویش، به عنوان یکی از کاندیدا ها با موقعیت برتری بالا، از تهران کاندیدا خواهند شد و بنا بر گفته ی شاهرود نیوز  ایشان نخستین نام از لیست یکی از احزاب شاخص از حوزه ری و شمیرانات است و فعالیت های انجام گرفته توسط ایشان که چندی قبل با عنوان دکتر خانی کاندیدایی از حوزه انتخابیه تهران در شاهوارنیوز انتشار یافته بود نیز برای تحقق این آرمان ایشان صورت پذیرفته بود.
دکتر شریعتی از دایره نامزدهای مجلس بیرون رفت

شهروز شریعتی دکترای علوم سیاسی که زمزمه هایی از حضور ایشان در جمع کاندیدا های این دوره از شاهرود به گوش می رسید عدم کاندیداتوری خود را اعلام نمود.
شاهوارنیوز  بارها و مکررا اعلام کرده بود که دکتر شریعتی جزء کاندیدا های این دوره نمی باشد و تدریس و دانشگاهی بودن را بر سیاسی بازی ارجعیت داده است اما سایرین تلاشی وسیع برای رد این مسئله نمودند و سعی در آشفته کردن جو سیاسی و احتمالا ماهی گیری از آب گل آلود داشتند.

تیم پایگاه خبری شاهرود آرزوی موفقیت بیش از پیش را برای دکتر شریعتی از درگاه خداوند منان خواستار است و امیدواریم شاهد انتخابات پرشوری نسبت به سنوات قبل باشیم.

شرح خبر را در رسانه خبری شاهرود پرس مطالعه بفرمایید. و اما سخن آخر

در دنیای سیاست نه به هیچ گفته ای و نه به هیچ شنیده ای نباید اعتماد کرد.

تنها زمانی این می آیم و نمی آیم ها به اثبات می رسد که  مهلت ثبت نام به پایان رسیده باشد.

نوع مطلب : اخبار شاهرود، انتخابات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : شاهرود پرس، شاهرود نیوز،
یکشنبه 27 آذر 1390 02:54 ب.ظ
"و اما سه خبر ....
اعلام کاندیداتوری دکتر جلالی در میتینگ امشب"
آخه خوش انصاف در خبرهای خودتون ( جلسه 1 و 2 ) هم به این توهم اشاره ای نکردین.
حالا تصدیق بفرمایید من متوهمم ، یا شما که جسارت و صداقت یک معذرت خواهی ساده رو ندارید؟
خیلی راحت و ساده بگو : بر اساس شنیده ها و توهمات ما قرار بود آقای جلالی اعلام کاندیداتوری بکنند، اما این اتفاق نیفتاد.این که مسئله بغرنج و پیچیده ای نیست.در هر سایت و خبرگزاری پیش میاد. فقط اندکی صداقت میخواد و سرسوزن شهامتی.که شما باید داشته باشی.
خبرنگار سلام
دوست عزیز در صورتی که دکتر جلالی جو حاضر را به نفع خود میدید، مطمئن باشید صراحتا شرکت در انتخابات را اعلام میکرد. با این وجود در مورد کاندید شدن در دور چهارم بیان داشتند (والـامر الیكم ) یعنی حق تصمیم گیری به عهده شماست. این به چه معناست؟ مطمئن باشید با توجه به این صحبت و فشار همشهریان (اطرافیان دکتر) دکتر وارد صحنه می شوند.
منتظر باشید
یکشنبه 27 آذر 1390 11:12 ق.ظ
چرا هر کس موافق توهمات شما نباشه ، متهم به کوررنگی میشه؟
خبرنگار قضاوت در مورد متوهم بودن ما و شما با سایر همراهانمان.
شنبه 26 آذر 1390 05:20 ب.ظ
از ثبت نام دکتر عربیون هم گزارشی تهیه کنید .
و افرادی که از ایشان حمایت کرده اند .
مهره هاشمی رفسنجانی در شاهرود
شنبه 26 آذر 1390 05:08 ب.ظ
حالا چون وقت انتخاباته هر که ازدکتر جلالی تعریف کنه مجیز گویی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خجالت بکشید جیره خوارهای مرکز استان .
خبرنگار جیره خوارانی که از شهر و مشکلات آن سخن میگویند و در پی حل حداقل گوشه ای از این مصائب هستند حقیقتا بر نا اهلانی که خود را فرزند این خاک میدانند و رویش دشنه کشیده اند شرف دارند.
خدا عاقبت به خیرمان کند انشالله
شنبه 26 آذر 1390 10:15 ق.ظ
یعنی شریعتی واقعا رفت فکر نمی کردم این کار را بکنه!
شنبه 26 آذر 1390 12:37 ق.ظ
میر اسدی فرد متمکن در لباس روحانیت از دکتر جلالی در جلسه ی موثرین به مجیز گویی پرداخت. آخه کسی نیست به این آقا بگوید تو که نسبت به درد جوان بیکار بیگانه ای و درآمد روزانه ات از خواندن صیغه ی عقد برابر با حقوق یک کارمند می باشد. علت مجیز گویت چیست. فردای قیامتی هم هست جناب میر اسدی.
جمعه 25 آذر 1390 10:54 ب.ظ
"احقاق احتمالات و اثبات باورهای شاهوار نیوز
اعلام کاندیداتوری دکتر جلالی در میتینگ امشب"
؟
خبرنگار دوست عزیز
اتفاقا شنیده ها را برای بهتر دیدن افرادی که سوی چشمانشان کم است با رنگ قرمز درج کردیم. حواسمان به کور رنگی های عده ای نبود.
ولی همچنان منتظر بمانید.
جمعه 25 آذر 1390 10:51 ب.ظ
ظاهرا شما غیبگو هستید من الان از آن جلسه می ایم با وجود اصرار حاظران و سرشناسان شهرستان شاهرود ایشان قطع به یقین گفتند نمی آیم در ضمن این را هم گفتند بعضی از یاوه سرایان و وبلاگ نویسان که با مرکز استان مرتبطند بر ضد من یاوه سرایی می کنند که فلانی می آید ولی منتظر موقیعیت است و الان میگوید نمی آیم
شما بهتر است خودتان را اصلاح کنید وپیشاپیش قضاوت نکنید بالفرض هم که ایشان بیایند حداقل صادقانه با مردم رفتار می کنند نه مثل شما که با تخریب یک نفر سعی در کسب آرا برای یک نفر دیگرید
خبرنگار مطمئنید که در آن جلسه حضور داشتید؟
جای تاسف است که با یاوه سرایی و بستن آن به این و آن تنها شان فرد موردنظرتان را پایین می آورید.
از پندتان متشکریم اما ابتدا اصلاح خود را در دستور کارتان قرار دهید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو