پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

مردم شاهرود را تنها نگذارید

*پرسش:

آقای دكتر كاظم جلالی

سلام

شما همیشه تكیه گاهی مطمئن و محكم برای مردم شاهرود بوده اید در پاسخ یكی از همشهریان فرمودید كه نیرو های بهتری در شهرستان وجود دارد و می خواهید امانت كرسی مجلس را به آنها بسپارید ولی خودتان هم خوب می دانید كه كسی نیست كه بهتر از شما از حال و روز این مردم و مشكلاتشان با خبر باشد و چاره درد در دست شماست الان كه مردم بیشتر ازهمیشه به شما و تجربه اندوخته شده تان در دوران خدمتان احتیاج دارند پشت مردم را خالی نكنید همیشه دوستتان داشته و داریم چون بین خود و شما فاصله و پرده ای نمی بینیم و هیچ وقت درچهره تان اثری از تكبر و نخوت ندیده ایم كه نشود باشما راحت صحبت كرد با تمام وجود منتظر كاندید شدن شما هستیم

*پاسخ:

با سلام وتحیت

از لطف و محبت و مثبت نگری جنابعالی سپاسگزارم. متاسفانه چند سایتی که اخیراً برای تخریب اینجانب به راه افتادند همواره به گونه ای مطلب می نویسند که گویا بنده نیامدن خودم را به شکل ترفندی مطرح کرده ام بعد رفت و آمدهایم به شهرستان و پی گیری کارها و ارتباط با مردم را دال بر آمدنم تصور کرده اند که گویا بنده چون از چند ماه پیش از اتمام دوره ام اعلام کردم حضور نمی یابم پس لابد نباید کارهای مردم را پی گیری نمایم. در حالی که بنده تا آخرین لحظات روز ششم خرداد ماه 91 نماینده مردمم و باید در خدمت مردم باشم.

نکته دیگر این که متاسفانه دو رویی و چند رویی در جامعه ما به شکل عجیبی در آمده است. همین الان برخی افراد با من تماس می گیرند که ما از شما می خواهیم در انتخابات حضور یابید و پشتیبان شما هستیم در حالی که همین افراد با دیگران نیز در حال رایزنی هستند. واقعاً این وضعیت مشمئزکننده است.

نکته آخر آن که بنده همان طور که قبلاً هم متذکر شدم چه در ماندن و چه در رفتن محکومم. کما این که شما در نوشته خود متذکر شدید که حال امروز که مردم شاهرود به شما [به یک خدمتگزار] احتیاج دارند نباید آن ها را تنها بگذارید. به هر حال امیدوارم در این فرصت باقی مانده تا ثبت نام کاندیداها بتوان یک راهکار مناسبی را یافت. خداوند شاهد است بنده با تمام وجود به مردم بزرگوار شاهرود می اندیشم و همواره از ذات لایزال الهی نیز استمداد می طلبم.
آنچه را که مطالعه نمودید پرسش و پاسخی است فی مابین یکی از شهروندان شاهرودی و جناب دکتر جلالی.

دکتر جلالی پیش تر عنوان نموده اند که اجتهاد سیاسی دارند. حال با توجه به همان اجتهاد هرگونه نقد نسبت به عملکردشان و مطالبشان را تخریب قلمداد می کنند و با این بهانه در جهت تخریب و زیر سوال بردن سایت هایی که نسبت به پرکردن فضای بی خبری شهرستان پا به عرصه ی اطلاع رسانی صحیح و دقیق می نمایند بر آمدند.

جناب دکتر جلالی خود مستحضرند که در این شهرستان خویش خبره تر از هر عنصری در بکارگیری ترفندهای انتخاباتی می باشند و نگران این مسئله هستند که اطرافیان و همراهان وی دچار یک دورویی به قول ایشان مشمئز کننده شده اند  و در همراه بودن با وی صادق نیستند، اما غافل از اینکه همین افراد ترفندهای انتخاباتی بکار رفته در دوره های قبل و چهره ی دوگانه داشتن جناب دکتر را در مجالس و محافل بر می شمرند. آقای دکتر، راهکار مناسب را در جهت آمدن شما، همراهان فعلیتان که با پیام تلفنی در صدد فراخوانی دوستان قدیمی شما که بعضا مورد بی مهری شما قرار گرفته اند از چند ماه گذشته از همان زمانی که بدون آینده نگری در جوی احساسی سخن از نیامدن نمودید، طراحی نموده اند و از قضا توسط همین افراد فضاهای جلسات فعلی شما و اینکه چگونه در صدد بازخوانی سخنان شما مبنی بر نیامدن و شیوه و شگردهای توجیه کننده نزد عوام الناس را دنبال نمایند، به بیرون درز پیدا می نماید. جناب دکتر اینکه شما در انتخابات حضور خواهید یافت یا نه به خود شما ارتباط دارد ولیکن وظیفه ی ما در راستا با اطلاع رسانی صحیح و دقیق  و رو کردن دست افراد ناصادق می باشد. همین دوستان شما مطرح می کنند که در دوره های قبل مثلا تاکیدتان بر این موضوع بوده است که عنوان سرداری رقیب را پر رنگ نمایند و بر این عقیده بودید که با بکار بردن این عنوان مردم استقبالی از رقیب نخواهند کرد. همین افراد مطرح می نمایند که شما جهت جذب عناصری اکراه داشته اید که افراد بعضا موجه و متشرع و ارزشی در کنار و ستادتان نقش ایفا نمایند.

جناب دکتر، نظرات و مطالبی که در این قبیل سایت ها و وبلاگ ها درج می شود حرف دل مردمی است که سالیان متمادی برای شما ارسال کرده اند حال در قالب مقاله یا نظرات، اما شما با توجه به سیاست بازی های خود از درج آنها خودداری کرده اید و اگر بعضا مطالبی را منتشر نمودید فقط به دلیل استفاده ابزاری از آن بوده اید نه احترام به حرف دل مردم. لطفا واقع بین باشید. جناب دکتر بهتر است به جای تخریب، پاسخ یا اظهار نظرات خود را پیرامون مسائل مطرح شده در این قبیل سایت ها و وبلاگ هایی که خاطرتان را آزرده و نگرانتان کرده است، بدهید.(البته اگر اجتهاد سیاسیتان به شما اجازه میدهد).

دکتر جلالی، نماینده ی محترم شاهرود، سایت های شاهرودی که سعی در روشن نگاه داشتن کور سوی نور موجود در شهر دارند، از جنابعالی انتظار تشکر و قدردانی ندارند ولیکن به نظر می رسد زیباتر است که به جای تخریب دیگران و بالا رفتن از نردبان احساسات پاک مردم شاهرود، به قول خودتان در همین چند ماه باقی مانده از خدمتگزاری به مردم، مرتفع نمودن ایرادات اساسی و اصولی که در مدت این 11 سال ره به جایی پیدا نکرده اند را به سامان رسانید و حداقل دعای خیر همین مردم را پشت خود داشته باشید.
باشد که اینگونه شود انشالله... 
نوع مطلب : اخبار شاهرود، انتخابات، پاسخ مسئولین، نقد عملکرد مسئولین، 
برچسب ها : شاهوار نیوز، کاظم جلالی، انتخابات،
لینک های مرتبط :
شنبه 5 آذر 1390 01:03 ب.ظ
سلام و خسته نباشید خدمت اهالی شاهوارنیوز.
لطفا اگر مقدور هست کمی از اخبار دامغان بگذارید تا از برکات نماینده ای که نه خیلی عضو حقوق بشر و کمیته بین المللی و کمیسیون خارجی نیست مطلع شویم .
در دامغان طی امروز یا فردا یا حضور وزیر نیرو پروژه آب رسانی به دامغان افتتاح می شود . آن هم پس از یک دوره نمایندگی نماینده ای که نه خیلی نام و نشانی در مجلس و بین الملل ندارد اتفاق می افتد . این هم از برکات نماینده بین المللی داشتن هست که پس از 12 سال و سه دوره نمایندگی هنوز بایستی پروژه آب قطری ( که البته چاههای روستاهای قلعه نو خرقان را به لوله وصل کردند و مردم مظلوم آنجا را از نعمت آب محروم کردن است یا آب چاه که به آب شرب این شهر متصل میشود و یا... ) فقط در سخنرانی های روز قدس و ... شنید .
پس دیدید نماینده بین المللی چقدر می تواند کار آیی برای شهرستان ( که تا چند صباحی دیگر تبدیل به دهکده بزرگ می شود ) داشت ؟؟؟!!!!
جمعه 4 آذر 1390 08:39 ب.ظ
موضوع انتقال اداره راه و ترابری استان سمنان و موضوع انتقال بخشی از اداره ی پخش فراورده های نفتی شاهرود به سمنان که هر دو اینها با ایستادگی دکتر جلالی باعث شد که دشمنانمان نتوانند کاری کنند.
جمعه 4 آذر 1390 12:34 ق.ظ
برادران شاهوار نیوز ، شما که ادعا از روشنگری های صادقانه دارید چرا از خیلی زحماتی که دکتر جلالی می کشد صادقانه مطلب نمی نویسید؟ ۲ مورد رو یادآوری می کنم که این موارد رو به باید به قلب مان جا دهیم نه در ذهن پر از اهداف دنیایمان...
یکشنبه 29 آبان 1390 12:27 ب.ظ
"علی
شنبه 28 آبان 1390 10:09 ب.ظ
دوستان آیا قادر به بیان عملکردهای سوء دکتر هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ خبرنگار : ذهن انسان نادان مانند مردمک چشم است ، هر چقدر بیشتر نور بتابانی تنگ تر می شود."
بابا جون یک مورد سوء عملکرد ذکر کن . چرا مهمل می بافی؟؟؟
خبرنگار دوست عزیز اگر مجددا مطالب را مرور بفرمایید به پاسخ دست پیدا میکنید.
شنبه 28 آبان 1390 10:09 ب.ظ
دوستان آیا قادر به بیان عملکردهای سوء دکتر هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خبرنگار ذهن انسان نادان مانند مردمک چشم است ، هر چقدر بیشتر نور بتابانی تنگ تر می شود.
جمعه 27 آبان 1390 08:56 ب.ظ
چند وقته طرفدار های دکتر جلالی هر کی یه انتقاد می کنه انگ ضد شاهرودی ،خائن و... وطرفدار سمنانی ها معرفی میشه وبعد اینکه تهمت معلوم نیست از کجا تغذیه میشن مطرح می کنن .در جوابشون باید گفت که ششششششما از کجا تغذیه میشید.بابا یه ذزه خجالت هم خوب چیزیه .اینقدر توهین نکنید.مثلا سایت نظراته نه فحش وتوهین.من باور نمی کنم اینها با این ادبیات ناپسند طرفدار دکتر باشند واگر باشند باید تاسف خورد. همینها باعث میشن با این حرف های زشت ،دور از شان دکتر رای نیاره
پنجشنبه 26 آبان 1390 10:03 ق.ظ
بابا ول کنید این دکتر جلالی رو. یه نگاه به آرایی که تو این سه دوره به اسمش داخل صندوق ریختن بندازین متوجه میشید که این دوره چقدر رای میاره.
دور اول حدود 70هزاز، دور دوم حدود 50 هزار و دور سوم 32 هزار. فکر می کنید این دوره اگر بیاد چقدر رای میاره؟ دکتر بره از تهران کاندید بشه بهتره. لااقل رای نیاره میگن تهرانیا نمیشناسنش نه اینکه بیاد از اینجا و رای نیاره.
پنجشنبه 26 آبان 1390 09:50 ق.ظ
ای مثلا روشنگر.ای شاهوار نیوز.ای خائن به شاهرود یه چند وقت دیگه که اسامی کاندیداتور ها مشخص بشه همه میفهمن که جیره خور کی هستی انشاالله دکتر این دوره هم کاندید میشه و رای بالا هم میاره
دوشنبه 23 آبان 1390 11:58 ب.ظ
......................
...........................
...............................
خبرنگار سلام و عرض ادب
عزیزی کامنتی را اشتباها برای سایت ما قرار داده بودند. به دلیل فاحش بودن این اشتباه و مشخص بودن مخاطب آن، کامنت برای سایت مرتبط فرستاده شد.
موفق باشید
دوشنبه 23 آبان 1390 10:37 ب.ظ
ای خائنین به شاهرود چرا دست از سر این دکتر جلالی برنمی دارید از کجا ساپورت میشین. اگر دست ما شاهرودیها به شما برسه کارتون تمومه.یه ادرس بدین تا بیایم خدمتتون .پشت دیوار قایم شدین وناسزا می گین فکر می کنین خیلی مردین
خبرنگار دوست عزیز سر خود را در زیر برف نکنید و ببینید چه بلایی بر سر شاهرود آمده است.
خائنین کسان دیگری هستند.
دوشنبه 23 آبان 1390 10:32 ق.ظ
سلام و خسته نباشید خدمت اهالی شاهوارنیوز.
لطفا اگر مقدور هست کمی از اخبار دامغان بگذارید تا از برکات نماینده ای که نه خیلی عضو حقوق بشر و کمیته بین المللی و کمیسیون خارجی نیست مطلع شویم .
در دامغان طی امروز یا فردا یا حضور وزیر نیرو پروژه آب رسانی به دامغان افتتاح می شود . آن هم پس از یک دوره نمایندگی نماینده ای که نه خیلی نام و نشانی در مجلس و بین الملل ندارد اتفاق می افتد . این هم از برکات نماینده بین المللی داشتن هست که پس از 12 سال و سه دوره نمایندگی هنوز بایستی پروژه آب قطری ( که البته چاههای روستاهای قلعه نو خرقان را به لوله وصل کردند و مردم مظلوم آنجا را از نعمت آب محروم کردن است یا آب چاه که به آب شرب این شهر متصل میشود و یا... ) فقط در سخنرانی های روز قدس و ... شنید .
پس دیدید نماینده بین المللی چقدر می تواند کار آیی برای شهرستان ( که تا چند صباحی دیگر تبدیل به دهکده بزرگ می شود ) داشت ؟؟؟!!!!
دوشنبه 23 آبان 1390 01:57 ق.ظ
برادران شاهوار نیوز: زیباترین کلمه ای که می شود به اعمالتان نسبت داد همان کلمه ای است که آقای عباسعلی غلامی در جواب به مطالبی که شما درج کرده اید نوشته اند که مطالب شما یک "بداخلاقی رسانه ای" می باشد. این را به ذهن مبارکتان بگنجاید و به نور چشمی های سمنانیتان هم بفهمانید که شاهرود ما به تعبیر رهبر انقلاب شهر معلمان دین و اخلاق هست.
خبرنگار دوست گرامی
با احترام به نظر آقای غلامی، بهتر است بار دیگر پاسخ ایشان را مطالعه بفرمایید. ایشان نقد و بررسی بدون سند را بداخلاقی رسانه ای نامیده اند نه فعالیت مستند ما را.
گرامی، کاش به جای دائم شعار دادن کمی نیز با اخلاق معلم گونه ی مردم شاهرود البته به گفته ی آقا، انس بگیریم و هر هجوی را بر زبان جاری نسازیم. انشالله
یکشنبه 22 آبان 1390 08:49 ق.ظ
آقایان جیره خوار سمنانی ،شما اگر شاهرودی بودید به ای پرداختن به این حرفایی كینه ورزانه در حال حاضر به مشكلات شاهرود ومیامی می پرداختید مثلا همین نامه سمنانی ها علیه شاهرودیها.ولی چون در آن نامه همه جور حمله علیه دكتر جلالی شده شما خوشتان آمده سكوت كردید. شما همان منافقانی كوردلی هستید كه حضرت علی(ع) از دستشان سربه چاه فرو می برد
خبرنگار دوست عزیز در این شب پربرکت عاجزانه از خداوند متعال خواستاریم تا دیده ی عقلتان را روشن سازد. ما انگشت به دهان مانده ایم از این همه بی بصیرتی ها و ناعدالتی ها.
راستی ما جزء آن گروه از منافقانیم یا شما؟ خود به قضاوت بنشینید.
در ضمن مروری بر مطالب پیشین ممکن است در مورد قضاوت شما، یاریتان نماید.
یکشنبه 22 آبان 1390 12:43 ق.ظ
برادر ان شاهوار نیوز:
سوالی ساده دارم از آقایان که دکتر جلالی چه عملکرد سوئی انجام داده اند که دلتان اینقدر به درد آمده است؟؟
خبرنگار پاسخ دادن به سوال ساده ی شما، احتیاج به نگاشتن کتابی طویل دارد. اما سوال ما از شما:
دکتر جلالی چند مورد عملکرد مثمر ثمر داشته که نقد های ما را زیر سوال ببرد؟ امیدوارم این بار مانند دفعه قبل بی جواب نگذاریدمان.
شنبه 21 آبان 1390 05:18 ب.ظ
شاهوار نیوز بگو تا همه بدانند که شما جیره خور چه کسانی هستید که تمام تلاش خود رو برای تخریب دکتر جلالی میکنی فکر نکن که یک سایت واسه خودت زدی و میتونی هرچی که دلت می خواد رو در مورد هر کسی بگی و با عقل ناقص خودت تحلیل کنی و اون رو توی این سایت درج کنی و همه به به بگن این مردم از اون چیزی که شما فکر میکنین عاقل تر هستن.و شما یک لطف کن و تحلیل های ناقص خودت رو با قصد و قرض تو این هر دمبیل آباد درج نکن
خبرنگار دانای گرامی
بهتر است بغض ناشی از عصبانیت خود را فرو دهی و یکبار دیگر مطلب را مرور نمایید.
کجای مطالب ما من درآوردی و از روی غرض است. اگر نقدی شده حتما مستند بوده است و سند آن را برای کوردلانی چون شما درج کردیم تا شاید کمی دیده ی عقلتان بینا شود که افسوس که دیوار از پایه کج است و تعمیر آن بیهوده.
شنبه 21 آبان 1390 11:44 ق.ظ
سلام و خسته نباشید خدمت اهالی سایت خوب و جالب شاهوار نیوز. مطالب شما سراسر واقعیت و اتفاقاتی هست که در شهرستان مظلوممان شاهد هستیم به درستی هست وبسیار خوب اطلاع رسانی می کنید . اگر امثال سایت شما زودتر راه اندازی میشد این همه خفقانی که در این 12 سال در این شهر حاکم شده است و این همه بی انگیزه شدن مردم شاهرود نسبت به مسائل شهرستان از این جو به وجود آمده در شهرستان طی این 12 سال به وجود نمی آمد و مسئولین می فهمیدند که بایستی در مقابل مردم جوابگو باشند نه خود پرسشگر .
چرا مردم شاهرود زمان نمایندگان قبلی خود اینقدر بی تفاوت نسبت به شهر و منافع شهرستان نبودند؟ مگر این همان مردمی نیستند که زمان حاج آقای حسینی ( ره ) در تمامی میدانها حاضر بودند ؟ آیا مردم فرق کردند یا مسئولان ؟
این همه بی انگیزه شدن ها به خاطر آن هست که تا کسی آمدنسبت به مسئولین شهر حرفی زد بلافاصله با هاش برخورد کردند و در نطفه خفه کردند و گفتند این دارد وحدت و وفاق را از بین میبرد . و هزاران بلای دیگر . پس بایستی مردم بی انگیزه شوند.
از سایت شما کمال تشکر که پرچمدار این راه شدید و با اطلاع رسانی خوب و دقیق مردم را نسبت به خیلی از اتفاقات راهنمایی و روشنگری می کنید .
خبرنگار با عرض سلام و احترام
دوست گرامی، از ابراز لطف جنابعالی نسبت به شاهوارنیوز کمال تشکر را داریم و امیدواریم بتوانیم در این عرصه گامی مفید برداشته باشیم.
با ما همراه باشید.
شنبه 21 آبان 1390 11:01 ق.ظ
واقعا جای تاسف است كه اینگونه سایتها كه با زحمت فراوان ساپورت و سازماندهی می شود بجای اینكه در مورد اهداف و سیاستهای كاری كاندیداها بحث وبررسی شود به محلی برای تخریب و ریختن ابروی یكدیگر تبدیل شده !!
جمعه 20 آبان 1390 11:55 ق.ظ
دوست عزیز شاهوار نیوز برادرانه به شما نصیحت می کنم در درج مطالب خود از انصاف و یاد خدا غافل نشو، مطمئن باش اسفند ماه متوجه می شوی که مصداق خسرالدنیا و الآخره شدی.
خبرنگار تشکر از نصیحت برادرانه ی شما.
فقط مطلع گرامی، یک زحمت برایتان داریم، هر چند این زحمت را به دوش سایرین در موارد مختلف نیز انداخته شد ولی به دلیل نپختگی کلامشان یا نداشتن اطلاعات از پاسخ سرباز زدند.
لطف کنید شما که مطلع هستید در شاهوار نیوز بگردید و مواردی را که خارج از انصاف عمل نموده ایم و یا از یاد خدا غافل بوده ایم را برایمان تیتر وار ذکر کنید. باشد که ما نیز مطلع گردیم انشالله.
جمعه 20 آبان 1390 01:06 ق.ظ
الحمدلله که ائمه جمعه های ما که با بصیرت ترین افراد جامعه هستند از دکتر جلالی حمایت کردند برای ما از هزاران هزار افرادی که جیره خوار سمنانی هستید، ارزشش برای ما بالاتر است.
جمعه 20 آبان 1390 01:00 ق.ظ
دوستانی که به دکتر جلالی انتقاد دارند چرا با مصداق انتقاد نمی کنند، چرا ؟ خب اگر دکتر جلالی مشکلی دارند بگویید که ما هم بدانیم. از کلی گویی خسته شده ایم .
پنجشنبه 19 آبان 1390 03:08 ب.ظ
"حضرت عباسی سایت دكتر جلالی بیشتر توی استان سمنان اختلاف درست كرده یا شبكه استانی سمنان .آقای دكتر جلالی به فكر مردم شاهرودم یا تبلغ انتخابات"
سوالت مثل اینه که بگی زغال سیاهه یا برف؟
خب معلومه که رسانه به اصطلاح استانیتون ، عامل تفرقه و نفاقه...
پنجشنبه 19 آبان 1390 02:04 ب.ظ
شامبیاتی = (شام + بیا + تی) رفیق فاو آقای کواکبیان و حجه الاسلام خزعلی سمنانی می باشد .شک نکنید و قرار است با قسمت اول یعنی (شام ) آرای مردم نقاط فقیر نشین شاهرود را جذب کند و......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجشنبه 19 آبان 1390 01:58 ب.ظ
جناب صیادی عزیز به نظر شما آیا این نقد کردن باعث نمیشه که دشمنان فکر کنن آقای جلالی تنها است و از این تنهای برای خراب کردن شاهرود و شاهرودی استفاده کنن همان طور که تا الان کردن و تا زمانی که ما نماینده شهرمون رو دوست خودمون و شهرمون ندانیم این درست نمیشه
پنجشنبه 19 آبان 1390 02:20 ق.ظ
امیر خان مثل اینکه شما نقد رو با تخریب اشتباه گرفتی. دقیقا افکارت مثل رفیقت کاظم خان هست. حالا درسته که نقد شاهوارنیوز یکم تنده اما با نقد های آبکی آقایون که تو این چند سال نسبت به کاظم کردن، کاظم خان درست نشد که نشد. بذار یکم اینطوری فشار بیاد. انشاالله که جواب میده
پنجشنبه 19 آبان 1390 02:19 ق.ظ
شام بیاتی فعلا در حال زیرآبی رفتن در فضای سیاسی شاهرود میباشد ولی بدانید ایشان فقط مهره ای است برای فعالیت های انتخاباتی آقای (ج). یکی از شگردهای فرد مذکور وارد صحنه کردن افراد دیگر و نهایتا خارج کردن ایشان از گود به نفع خود میباشد که به حمدالله این نوع حنا کردن نیز بی رنگ شده است.
فرد مذکور دست نشانده خود ما شاهرودی هاست نه سمنانی ها.
او سرگروه گروهک فاسدی است که از نظر ما مرتد هستند. ایشان به این خیال باشند که بتوانند از آب گل آلود شاهرود ماهی بگیرند.
با تشکر از شاهوار نیوز
چهارشنبه 18 آبان 1390 09:11 ب.ظ
سلام یه سوال توی سایت دكتر جلالی بیش از 15بار زدم وتاكنون درج نشده وجوابی هم نشنیدم.
حضرت عباسی سایت دكتر جلالی بیشتر توی استان سمنان اختلاف درست كرده یا شبكه استانی سمنان .آقای دكتر جلالی به فكر مردم شاهرودم یا تبلغ انتخابات،مگه خودش نمیدونه كه شاهرود باید این اختلاف ها راكنار بگذارد تا استان شود.دكتر جلالی با كدوم شهرهای وبخش ها وروستاهای شاهرود خوب تا كرده كه الان مدافع استان شدن شاهرود باشند هرچند كه از خدا می خواهند ولی وقتی سیاست بازی جلالی را مشاهده می كنند خیلی افسوس می خورند
خبرنگار سلام
بهتر است پاسخ این سوال شما را بازدیدکنندگان عزیز بدهند.
چهارشنبه 18 آبان 1390 09:05 ب.ظ
من نمی دونم این سایت شاهوار نیوز چرا هدفش خراب کردن دکتر جلالی است و از این کار چه سودی میبره اگه شما شاهرودی هستی من و امثال من هم شاهرودی هستیم و از این که نماینده محبوب شهر خودمون رو خراب کنیم اصلا خوشحال نیستیم و به نظر من این سایت از طرف اون کسایی که اصلا دوست ندارن پیشرفت
این شهر رو ببینن اداره میشه چون آقای چه خوب و چه بد که اصلا بد نیست در حال حاضر نماینده این شهر است و یک شاهرودی اصیل باید با تمام وجود از نماینده خودش در مجلس حمایت کنه که حمایت از نماینده یعنی حمایت از شهرستان شاهرود
چهارشنبه 18 آبان 1390 06:00 ب.ظ
دوستان عزیز آنقدر همدیگر را تخریب نمائید تا در آخر نماینده نفوذی و دوست جون جونی آقای کواکبیان ( آقای شامبیاتی ) که جلسات محرمانه ای با عناصر سمنانی برگزار می کند و توسط آنها به شاهرود فرستاده شده و می خواهد با حقه بازی و دغل بازی آرای مردم شاهرود را کسب و به عنوان نماینده شاهرود به مجلس برود .
و بدبختی های مردم شاهرود صد چندان شود .
چهارشنبه 18 آبان 1390 04:42 ب.ظ
اگر دکتر جلالی به همین یک توصیه شاهوار توجه کند مشکلش حل می شود( سیم خارداری که سالیان متمادی دور خود کشیده اید را پاره کنید )
چهارشنبه 18 آبان 1390 04:37 ب.ظ
باسلام،
یک سوال داشتم از آقای جلالی آنهم اینه علت اینکه دوستان و همراهان قدیمی شما را رها کرده اند و از نظر شما به یک دورویی مشمئز کننده روآورده اند چیست؟ بدنبال منافع دیگری هستند یا از دو رویی نفاق گونه ی شما خسته شده اند؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic