پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

آنچه که این روزها سخن هر محفلی و نوشتار هر رسانه ای می باشد در مورد عدم صداقت و شفافیت جناب دکتر جلالی نماینده ی محترم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در مقوله ی آمدن و نیامدن وی به صحنه ی انتخابات مجلس نهم می باشد. دوگانگی در گفتار و رفتار که نه تنها موجب بدبینی مردم نسبت به وی گردیده بلکه به نوعی باعث از هم پاشیدگی وحدت حداقلی حاکم بر شهرستان علی الخصوص مسئولین اجرایی و مدیران گردیده است و نیز جالب آنجاست که بر باور مردم نیز تاثیر بشدت منفی گذاشته است، چرا که کمتر کسی را می توان سراغ داشت که بیانات و اظهارات رسمی و غیر رسمی جناب دکتر را حتی اگر از لسان وی شنیده و یا در نوشتارهایش مبنی بر عدم کاندیداتوری در این دوره از انتخابات دیده باشند، بر صداقت و شفافیت وی مهر تایید بزنند.
در یکی دوماه گذشته بعد از اعلام رسمی و صریح جناب دکتر در تالار شقایق ها ی دانشگاه صنعتی و در جمع مردم در راهپیمایی روز قدس و حتی در نامه ی سرگشاده ی ایشان به حضرت حجت الاسلام شاهچراغی نماینده ی محترم ولی فقیه در استان و در پاسخ به بعضی از پرسش کنندگان در سایت شخصی شان و درج تمامی اظهارات در سایت مبنی بر عدم کاندیداتوری در این دوره از انتخابات، شنیده ها حاکی از تصمیم ایشان مبنی بر ورود به صحنه ی انتخابات و برنامه ریزی در این راستا با شیو ه ی جریان سبز مبنی بر راه اندازی سایت کمپین امضاء و همانند دور گذشته تکلیف بعمل آمده از ناحیه بعضی از بزرگان شهر و همراهان همیشگی جهت نامزدی مجدد را ترجیح داده و منتظر زمان موعود است. همچنین بازیگران این سریال منتظر فرمان شروع از سوی کارگردان می باشند.

و اما نتایج یک نظرسنجی:
به گزارش خبرنگار قانون، به سراغ 50 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در واقع یک ششم از کل جمعیت مجلس می‌شوند رفتیم تا از آنها بپرسیم «آیا برای دوره نهم مجلس شورای اسلامی اسلامی کاندیدا می‌شوید و انگیزه‌تان از این تصمیم چیست؟». از میان 50 نماینده‌ای که در نظرخواهی قانون شرکت کردند، 31 نفر اعلام کردند که در انتخابات آتی شرکت می‌کنند، 11 نفر هم گفتند که هنوز تصمیمی برای این کار نگرفته‌اند. همچنین از این میان شش نفر پاسخ مشخصی به این سوال ندادند و دو نفر نیز اعلام کردند که در انتخابات مجلس نهم کاندیدا نخواهند شد.
اما انگیزه‌ها و دلایل نمایندگان فعلی مجلس برای حضور یا عدم حضور در انتخابات مجلس نهم چیست؟ بیشتر نمایندگانی که اعلام کردند در انتخابات آتی مجلس قصد کاندیداتوری دارند انگیزه‌ شان از حضور در انتخابات را «پیگیری کارهای نیمه تمام حوزه انتخابیه» و برخی نیز «تکلیف الهی»، «استفاده از تجربیات نمایندگی در دوره آتی مجلس»، «درخواست‌های مردم» و «مفید بودن برای مجلس» عنوان کردند.
دو نفری هم که اعلام کردند قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم را ندارند حاضر به بیان انگیزه خود از این تصمیمشان نشدند.
با توجه به نظرخواهی خبرنگار قانون از 50 نماینده مجلس که تقریبا یک ششم کل نمایندگان مجلس را تشکیل می‌دهند آنچه مشخص است اینکه تقریبا دو سوم نمایندگان فعلی مجلس قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم را دارند.

دکتر کاظم جلالی نیز یکی از 11 نفری هست که بیان داشتند هنوز تصمیمی نگرفته اند.

نمایندگان انگیزه شان از حضور در انتخابات را «پیگیری کارهای نیمه تمام حوزه انتخابیه»، «تکلیف الهی»، «استفاده از تجربیات نمایندگی در دوره آتی مجلس»، «درخواست‌های مردم» و «مفید بودن برای مجلس» عنوان کردند.
اگر دکتر جلالی این بار نیز مانند دوره قبل که علت عدم کاندیداتوری را در ابتدا آق والده اعلام کرده و سپس درخواست های مردمی را بر آق والده ترجیح دادند و بر کرسی خوش نشین و سبز بهارستان تکیه زدند، در انتخابات حاضر شوند؛ دلیل و انگیزه ی ایشان در هاله ای از ابهام فرو می رود.


در اینجا مروری داریم بر علت های برشمرده برای حضور مجدد نمایندگان در سایت قانون :

پیگیری کارهای نیمه تمام حوزه انتخابیه:
به نظر شما کارها و پروژه های نیمه تمام که در ابتدای هر دوره و در ماه های انتهایی هر دوره برای جلب آرای مردمی کلنگ زده شد، در این دوره به اتمام میرسد و یا اصلا پیگیری می شود؟ آیا دکتر جلالی برای پیگیری کارهای نیمه تمام مذکور از سایر کاندیداهای شاهرودی حاضر در مجلس کمک خواهد گرفت؟

تکلیف الهی: ؟؟؟؟

استفاده از تجربیات نمایندگی در دوره آتی مجلس:
به نظر شما دکتر جلالی می توانند از تجربیات حاصله از سفرهای خارجی خود در جهت رشد و شکوفایی شهرستان بهره ببرند؟ آیا تجربیات در سطح ملی دکتر در شاهرود و میامی کارایی دارد؟

درخواست های مردم:
در این مورد شکی نیست کمپین هایی که بیان کرده اند به دور از چشم دکتر جلالی ولیکن توسط حلقه اول برنامه ریزی های دکتر تشکیل شده اند با هر ترفندی سعی دارند مردم را برای حمایت از دکتر همراه کنند.مفید بودن در مجلس:
این را نیز به شما واگذار می کنیم. آیا دکتر جلالی که اسمشان در لیست غائبین مجلس بسیار به چشم خورده است می تواند برای مجلس مفید باشند؟
کاظم جلالی متحیر در بقاء و ماندن یا عزیمت و رفتن


و اما گام های طی شده و احیانا پشت نوبت برای پیمایش توسط دکتر جلالی از چند ماه پیش تا چند ماه آینده :
گوشه ای از قسمت هایی از متونی که دکتر جلالی به عدم حضور اشاره نموده است را برای یادآوری مجدد قرار میدهیم.


دکتر جلالی: نمی آیم

تکلیف بر آمدن دکتر از سوی ائمه برنامه ای اتفاقی و یا از پیش تعیین شده؟؟؟


دکتر جلالی: هنوز تصمیم نگرفته ام


برای دیدن تصویر کامل روی مطلب کلیک کنید


و بالاخره:
دکتر جلالی: حتما می آیم.

همشهریان عزیز تعجب نکنید. (اندکی صبر، سحر نزدیک است.)به جناب دکتر از سر اخلاص توصیه می کنیم که ضمن پرهیز از دوگانگی و رعایت اصلی ترین شاخص نمایندگی یعنی صداقت وشفافیت ، سیاستمداری را بر سیاست بازی ترجیح دهند که این امر بصلاح خود و به صواب جامعه ی اسلامی خواهد گردید.

نوع مطلب : اخبار شاهرود، انتخابات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 آبان 1390 10:10 ب.ظ
درود بر دکتر جلالی که افتخار شاهرود هست.
چهارشنبه 25 آبان 1390 02:57 ب.ظ
اما خوب عکس رو کمپرس کردین تا شکم بنده خدا بزرگتر جلوه کنه

خوبه کمی هم دور اندیش باشیم
دوشنبه 16 آبان 1390 06:44 ق.ظ
لباس میش پوشیدن به هنگام انتخابات . سخنان گهر بار دکتر جلالی :
(خداوند خود شاهد است که خودم از لباس خودخواهی و لجاجت و منفعت پرستی تهی کردم . با عنایت به مصالح شهرستان های شاهرود و میامی این مطالب را بیان می کنم که « بیایید دست در دست هم دهیم به مهر» و یک شاهرودی توانمند را بیابیم )

کسی نیست به این بزرگوار بگوید چرا تا کنون خودخواهی ، لجاجت و منفعت طلبی داشتی ؟ چرا گذاشتی شاهرود گم شود که حالا بدنبال پیدا کردنش باشی .
یکشنبه 15 آبان 1390 11:47 ب.ظ
در پاسخ به کامنت دوست عزیز قبلی ، فرهنگ شاهرودی فرهنگ چاپلوسگری وبله قربانگوئی نیست بنده به برخورداری از فرهنگ شاهرودی افتخار می کنم . ضمنا خدمات دکتر جلالی نیز خوب بررسی کردم . پروژه ای کک ، لکومو تیو سازی ، پتاس طرود ، آب قطری ، کنسانتره ورشکسته ، فولاد بی حساب وکتاب بخور بخور ، شاهرود ابتکار خانه نشین کن هواداران خط مقدم دکتر ، کارخانه دارو سازی فردوس ، کارخانه خودروسازی ، فرودگاه متروکه ، بیکاری جوانان تحصیل کرده ، فرماندار پر تلاش و خستگی ناپذیر ، mriبیمارستان امام حسین ، استودیوم 15 هزار نفری و... بودجه مستقل شده شهرستان .عزیز دلسوز تمامی این زحمات نمی دانم چرا به گل نشسته . لطف کنید شما خدمات شایان 11 ساله دکتر را بر شمارید .واقع بین باشیم سر خود کلاه نذاریم .ساده نباشیم جهت اینکه پاسخگو نباشند از حربه ی اینکه از اینگونه انتقادات سمنان سوء استفاده می کند استفاده می کنند و می خواهند با ترفند انتخاباتی سر ما شیره بمالند .
یکشنبه 15 آبان 1390 06:04 ب.ظ
یك نماینده دیگه باید چكار بكنه ممتاز بودن در مجلس همان بحث قانون گذاری و نظارت پیگیری امورات ریز شهرستان پهناور شاهرودساختن زیرساختهای مناسب جهت بهره برداری از طرحهای گوناگون همه و همه كافی نیست.طرحهای مربوط به اب واقعا در اینده حیات شاهرود تضمین میكنه همین بحث اب به تنهایی نشان از درایت دكتر جلالی دارد بیاییم همه مثبت باشیم
یکشنبه 15 آبان 1390 09:33 ق.ظ
ظاهرا شهروند شاهرودی عزیز جز مردم با فرهنگ شاهرود نیستند مردمی كه مقام معظم رهبری دقایقی در وصفشان صحبت كردند.متاسفانه اخلاق و انصاف در صحبتهای این شهروند رعایت نشده است.توانایی وتلاش وپیگیری اقای دكتر جلالی واقعا ستودنی است.تخریب دكتر یعنی شادمانی سمنانی ها.شهروند عزیز یكبار دیگه به فعالیتهای دكتربدون غرض فكر كن
شنبه 14 آبان 1390 11:43 ب.ظ
مدتی است افراد خیر دیده از دکتر جلالی مثل مدیر هتل پارامیدا و م ، م آدم همه فن حریف مسئله دار و جناب دکتر ب... با تماس با افراد به دریوزگی جهت جمع کردن افراد در جهت حمایت از دکتر جلالی هستند. آخه اینها چه کاره مردم هستند. ظاهرا ریگی در کفششان است وبا رفتن کاظم یتیم و دربدر می شوند. آقای سیاست باز دم از نیامدن می زند ولی در خفا به دست وپای افراد می افتد .آخه کسی نیست از این آقای سیاستمدار بپرسد اگر طی 12 سال برای مردم کار کرده ای دیگر نیاز به گردن کج کردن نداری . آخه کرسی مجلس آنقدر ارزش دارد که پهلوی عناصر اصلاح طلب نیز گردن کج کنی . دکتر توانایی نجات هیات مدیره شاهرود ابتکار از به حراج گذاشتن هستی ونیستی آنها را ندارد چه برسد به نجات مردم شاهرود.
جمعه 13 آبان 1390 10:29 ق.ظ
ادعای شما در مورد دکتر جلالی با نتایج نظرسنجی که انجام دارید می دهید تناسب نداره بهتر است به گونه ای مطلب بنویسید که دستکم نتایج نظرسنجی شما را زیر سوال نبرد هیچکس نمیتواند ادعا کند که کاظم جلالی در مجموع ضعیف بوده است
خبرنگار سلام.
دوست عزیز هیچ دلیلی وجود ندارد نتایج نظر سنجی با مطالب ما یکی باشد.
اما به نظر شما از مجموع 77 رای داده شده تا این لحظه، 38 رای عالی، 17 رای متوسط و 22 رای ضعیف برای دکتر جلالی مناسب است؟
با حرف شما کاملا موافقم. دکتر جلالی در مجموع ضعیف نبوده است اما نقطه قوت ایشان در مسائل ملی و نقطه ضعفشان در مسائل محلی بوده است که در مجموع ضعیف نیستند، اما انتقادات زیادی بر ایشان وارد است که سعی در بیان آن داریم.
موفق باشید
جمعه 13 آبان 1390 08:39 ق.ظ
"پاسخ خبرنگار : برای عاقل یك اشاره كافی است تا چیزی را دریابد."
ما نادان ، شما عاقل.
ولی...
پنجشنبه 12 آبان 1390 10:43 ب.ظ
این چه عکسیه ؟ معلومه خیلی مغرضانه فتوشاپ شده
خبرنگار سلام.
لازم دونستم لینک هایی برای شما قرار داده شود تا ابهامات پیش آمده مرتفع گردد.

سایت فرارو:
http://www.fararu.com/vglfv0dt.w6dj1w,ii0gaw.p.html
سایت رجانیوز:
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=58383
پنجشنبه 12 آبان 1390 08:12 ب.ظ
"آنچه ما را به نابودی خواهد کشاند از این قرار است: سیاست بدون اصول، لذت بدون وجدان، علم بدون شخصیت و تجارت بدون اخلاق."
ایضا تخریب فرزندان شهر خودمون.
ایضا بازی در پازل قدرت طلبان و انحصار گرایان باند قدرت و تفرقه مستقر در سمنان.
ایضا چشم بستن بر روی واقعیت ها و بزرگ نمایی مشکلات احتمالی موارد خارج از وظیفه اشخاص.
ایضا غافل شدن از هدف و آرمان و مقصود اصلی هر شاهرودی.
ایضا بازی با اعصاب جوانان بیکار و مظلوم شاهرودی که تنفر از سمنان و سمنانی و مزدورای سمنانی ، در گوشت و پوست و استخوانشون قرار داره.
ایضا ...
پنجشنبه 12 آبان 1390 08:06 ب.ظ
"پاسخ خبرنگار : با تشکر از شما . ما نیز امیدواریم ولی ..."
ولی چی ؟
خبرنگار برای عاقل یك اشاره كافی است تا چیزی را دریابد.
پنجشنبه 12 آبان 1390 03:15 ب.ظ
..........................................................
اگه راست میگی چرا جلو سمنانی ها محکم وای نمی ایستین ؟ آدم فروش های متقلب حقه باز .
خبرنگار شما ابتدا بهتر است فرهنگ لغت ذهنتان را یک حانه تکانی اساسی نمایید سپس لب به سخن بگشایید.
در ضمن بهتر است چشمانتان را بهتر باز کنید و سایت ها را با هم اشتباه نگیرید. انگار اشتباها به جای ... در شاهوار نظر داده اید.
دوست محترم
آنچه ما را به نابودی خواهد کشاند از این قرار است: سیاست بدون اصول، لذت بدون وجدان، علم بدون شخصیت و تجارت بدون اخلاق.
پنجشنبه 12 آبان 1390 01:35 ب.ظ
كمسیونی كه دكتر جلالی از اون كلی مقام ،لوح،جایگاه،رای؛و...دریافت كرد اینگونه درآمد .
راستی تا به حال گفتین چرا دكتر جلالی دراین خصوص صداش درنیامدهhttp://www.irdiplomatic.com/telex-8482.html
یا سایت:http://www.shafaf.ir/fa/pages/?cid=81682
پنجشنبه 12 آبان 1390 10:49 ق.ظ
بعنوان یک شهروند از سیاست آزاد اندیشی شاهوار نیوز نهایت تشکر را دارم .
امیدوارم دعواهای خانوادگی ضربه ای به اتحاد شاهرود نزند و از سیاستهای انگلیسی مرکز استان ( تفرقه بینداز و حکومت کن ) غافل نشیم .
خبرنگار با تشکر از شما . ما نیز امیدواریم ولی ...
پنجشنبه 12 آبان 1390 09:13 ق.ظ
سلام من كه مودبانه مطلب نوشتم ولی شما.... بگذریم میشه لطف كنید وشما كه شبانه روز در حال تخریب دكتر جلالی هستید با دانایی كه دارید بفرمائید 1- عملكرد دكتر در این 12 سال چه بوده است (یعنی سابقه كار ایشان را درسایت بگذارید) 2- چه كارهایی باید انجام می شده كه نشده 3- مرد مردونه بگید كاندیدایی مورد نظر شما چیه وچه سابقه كاریی دارد. ممنونم از لطفتون
خبرنگار دوست گرامی
شما ابتدا از عقیده ی خود دفاع نمایید تا ما پس از شما به اثبات عقیده مان بپردازیم. قرار بود نسخه ای از افتخارات ایشان برایمان ارسال کنید. کماکان منتظریم.
پنجشنبه 12 آبان 1390 07:37 ق.ظ
1"بار از دولت تمجید نكرد حالا هم جزئ سوال كنندگان از رئس جمهور؟"
تعریف از دولت داشته ، اما سوال از رییس جمهور خواسته مردم شاهرود است، که چرا شعار عدالت محوری دولت زحمت کش ، در استان ما فقط در حد حرف و شعار و تیتر است و کاملا خلاف آن عمل میشه.اتفاقا اگر از رییس جمهور سوال نمی کرد، باید در نماینده بودنش شک می کردیم.خدمات و زحمات دولت در جای خودش محفوظ و قابل تقدیر است.اما جوانان بیکار شاهرود هم حق دارند.
چهارشنبه 11 آبان 1390 11:07 ب.ظ
این دفعه اگه کاظم نماینده بشه کاری کنه که تا فی خالدون سمنانی ها بسوزه .
چهارشنبه 11 آبان 1390 05:48 ب.ظ
باید عاقلانه قضاوت كرد .
نگاه كنید شاهرود 12سال پیش كجا بود الان كجا؟
سهام .كك.كنستانره.نمك و زیر ساخت شهرها كجا رفت؟
چشم انداز 20 ساله شاهرود كجاست. آقای جلالی به نظر من همیشه از در ضعف سخنرانی میكند واحساسات را بر می انگیزاند با عرض معذرت (حربه زنانه) من اینچنین كردم و... تا ما نشود كار به جایی نمی رسد.(حوزه منطقه ای)
در حوزه ملی هم جز ساكتین بوده در فتنه 88 . دشمن هاشمی در دوره اول ومرید در دوره های بعدی من به اجتهاد سیاسیم عمل می كنم.
1بار از دولت تمجید نكرد حالا هم جزئ سوال كنندگان از رئس جمهور؟
آخر این چه اجتهادی است؟
چون مسیر مشخص ندارد آینده ای به شخص ایشان را نمی توان متصرف شد.
حالا بعد هز 12سال یادشون امده شاهرود استان بشه یاد مرحوم حسینی بخیر كه اجتهاد سیاسی نداشت وزود فهمید.اول باید از ظرفیتهای موجود شهر ستان استفاده كرد بعد شعار های دیگه استان شدن شاهرودداد . این فرار رو به جلو است.
والعاقبه للمتقین
چهارشنبه 11 آبان 1390 02:10 ب.ظ
نماینده بعدی شاهرود باید کسی باشد که با یک پخ سمنانی ها و مزدوراش شلوارشو خیس نکنه....
چهارشنبه 11 آبان 1390 12:13 ب.ظ
معلوم نیست کجا بوده آقا

اسامی نمایندگانی ( 18 نماینده ) که تا آغاز جلسه علنی صبح امروز (چهار‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در صحن حضور نداشتند و یا با تاخیر حاضر شدند، توسط هیئت رئیسه مجلس به شرح ذیل قرائت شد:

کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود
.
.
.
.
.
چهارشنبه 11 آبان 1390 10:55 ق.ظ
کاظم دیگه خیلی کلفت شده سمنانی ها از سایه کاظم می ترسند .برای همین می خوان اونو خراب کنن .
خبرنگار بله. البته همینطوره که شما می فرمایید.
چهارشنبه 11 آبان 1390 10:54 ق.ظ
شما حسودید و نمی تونید افتخارات کاظم برای شاهرود را در ک کنید بهتر است اسم سایت تون را دروغ نیوز بگذارید . واقعا آدم ها زیر آب زن و جیره خوار سمنانی های هستید .
حتما این مطلب را در سایت بگذارید .
خبرنگار سلام.
ما حسود. ما زیر آب زن. ما جیره خوار سمنانی ها.
در مورد تغییر نام پاسخمان در نظر قبلی را مطالعه بفرمایید.
در مورد افتخارات نیز ما نمونه های اندکی که در دست بود را بیان کردیم. شما لطف کن افتخارات دکتر جلالی را برای شاهرود لیست کنید تا دیگران نیز از این افتخارات آگاهی پیدا کنند.
منتظر نظر بعدی شما حاوی افتخارات دکتر هستیم.
چهارشنبه 11 آبان 1390 10:22 ق.ظ
salam ham shahrey gerami. az saite shoma besyar lezat bordam in sait vaghean havey matalebe khobi ast omidvaram betavanid roz be roz matalebe mofidtari be mardom eraee dahid
خبرنگار دوست عزیز
از لطف شما سپاسگزاریم.
با ما همراه باشید.
چهارشنبه 11 آبان 1390 09:18 ق.ظ
یك سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قبول دارین مواضع شما و سمنانیها برای نیامدن دكتر دردوره بعدی انتخابات خیلی شبیه هم است حالا شما درست می گید یا سمنانیها. بهتره اسمتون را بذارین سمنان نیوز،
خبرنگار همشهری عزیز
بدون شک شما قبول دارید که حضور دکتر جلالی در دوره بعد به نفع مواضع جنابعالی و امثالهم میباشد؟ در مورد اسم هم اگر قرار بود شما تصمیم گیری کنید حتما یک فراخوان گزینش نام میزدیم. بهتر است شما به تبلیغاتتان بپردازید.
گرامی
کسی که از حقیقت آگاهی ندارد نادان ، و آنکه از حقیقت آگاه است ولی دانائی خود را انکار می کند، جنایت پیشه است .
چهارشنبه 11 آبان 1390 09:10 ق.ظ
جدی جدی سولاخید ها.
امثال شما جیره خورانی هستید که از کاظم به شما رسیده است. ما هم که بودیم حتمابه ایشان رای میدادیم. اما کاظم ماها رو به همون لحدی که آقای سوراخ خان اشاره کرد میکشاند.
چهارشنبه 11 آبان 1390 08:58 ق.ظ
سلام-از اینکه اخبار شاهرود را انعکاس میدید خیلی ممنون. واقعا خسته نباشید. اگه لینکم کنید خوشحال میشم. اطلاع بدین با چه عنوانی لینکتون کنم.
چهارشنبه 11 آبان 1390 12:23 ق.ظ
واقعا چنین اسمی برازنده ی طرفداران کاظم خان هست. برید افتخار کنید به اسمتون. «سولاخیان»
سه شنبه 10 آبان 1390 07:34 ب.ظ
رای ما الی الابد=کاظم خان فی الحد
جلالی اصلح ترین نماینده ایران
سه شنبه 10 آبان 1390 05:24 ب.ظ
اززمانی كه یاددارم هیچ مشكلی بین مردم میامی وبیارجمند وجود نداشت وزمانی كه دكتر جلالی آمد این اختلاف ها زیاد شدوبه قولی (اختلاف بینداز وحكومت كن) اگر دكتر جلالی با سمنان بد نباشد وفقط درزمانهای انتخابات از سمنان نگوید ما باید از اینی كه هستیم بهتر می شدیم نه اینكه درمجلس با كواكبیان فالوده می خورند ودرشاهرود از او بد می گوید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic