پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان


در این شماره هفته نامه ی کندوی البرز میخوانیم:

  • صدای شما:

شاهرودی ها همه اش در حال اعتراض هستند. نماینده آنها باید پیگیر باشد. مگر چه چیزی از دکتر کواکبیان کم دارد؟ نماینده شاهرود همه اش در حال سفر خارجی و جلسات وزارت خارجه است و نماینده ما پیگیر مسائل شهر. حالا خودتان مقایسه کنید.


  • پیش بینی ترکیب مجلس نهم
  • انتخابات مانند یك نعمت الهی است كه باید از آن پاسداری شود


پیش بینی ترکیب مجلس نهم

معتقدم اکثریت مجلس آینده متعلق به اصولگرایان خواهد بود 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه هیچ اخلالی در روند وحدت اصولگرایان پیش نخواهد آمد گفت: اگر یک جبهه اصولگرا متشکل از نمایندگان همه اصولگرایان شکل بگیرد دلیلی برای ارائه لیست جداگانه وجود نخواهد داشت.

محسن رضایی در خصوص اخلال برخی گروهها در روند وحدت اصولگرایان گفت: اصولگرایان در آینده با هم خواهند بود و من به این موضوع خوشبین هستم و معتقدم هیچ ضرورتی برای اخلال وجود نخواهد داشت.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه توصیه شما به جبهه استادگی و پایداری چیست، گفت: تاکید من بر وحدت اصولگرایان است، معتقدم جبهه اصولگرایی باید وحدت داشته باشد و به سمت این موضوع حرکت کند.

رضایی ادامه داد: لازمه این وحدت تعامل صادقانه و مشارکتی است تا همه اصولگرایان حضور داشته باشند. اگر یک جبهه اصولگرا متشکل از نمایندگان همه اصولگرایان شکل بگیرد دلیلی برای ارائه لیست جداگانه وجود نخواهد داشت.

وی در خصوص آسیب های عدم وحدت میان اصولگرایان گفت: عدم وحدت موجب می شود تا بعد ها که مجلس تشکیل می شود اختلافات ادامه پیدا کند و از یک مجلس قوی محروم بمانیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به پیش بینی خود از ترکیب مجلس نهم اشاره کرد و افزود: معتقدم اکثریت مجلس آینده متعلق به اصولگرایان خواهد بود


انتخابات مانند یك نعمت الهی است كه باید از آن پاسداری شود :


فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان، در نشست سیاسی با حضور پایوران و سربازان سپاه كه در حسینیه ثار‌الله برگزار شد، اظهار داشت: كسانی كه می‌توانند با مردم حرف بزنند باید مراقب و هوشیار بوده و از انتخابات مانند یك نعمت الهی پاسداری كنند.

سردار علی استادحسینی افزود: بروز چالش در انتخابات قابل پذیرش است، اما جنس این چالش سیاسی است نه امنیتی.

وی با بیان اینكه پایدارترین امنیت در دنیای كنونی امنیت ناشی از خواست ملت‌هاست، خاطرنشان كرد: وقتی فتنه شكل می گیرد، دشمن به دنبال سوء استفاده از حوادث داخلی است لذا ماهیت فتنه های احتمالی آینده مانند فتنه 88 تركیبی از عوامل داخلی و خارجی است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان بیان داشت: آمریكایی‌ها تمایل دارند با اصلاح طلبان رابطه داشته باشند تا بتوانند از میان آنها غائله‌ای مشابه فتنه 88 را سازماندهی كنند؛ این درحالی است كه انگلیسی‌ها معتقدند كه جریان اصلاحات به پایان راه رسیده و باید در جریان‌های تازه‌تری سرمایه‌گذاری كرد.

سردار استادحسینی در ادامه با اشاره به نابودی گروهك پژاك توسط غیور مردان بسیج و سپاه گفت: از آنجایی كه سپاه علاوه بر نبرد كلاسیك به صورت چریكی توان مبارزه را دارد و با گروهك پژاك با روش خودشان مقابله كرد و این گروهك فكر نمی‌كرد سپاه با چنین عزم و آمادگی به مقابله با آنها بپردازد.

وی افزود: گروهك پژاك به دلیل درگیری‌هایی كه با ارتش كلاسیكی مثل ارتش تركیه داشت فكر می‌كرد توان سپاه نیز در همین حد باشد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج)استان سمنان تصریح كرد:‌ تنها دلیل عدم حمله كشورهای غربی به ویژه آمریكا به كشورمان، آگاهی آنان از رشادت‌های رزمندگان در زمان جنگ ایران و عراق است.

سردار استادحسینی در پایان گفت: دشمنان ایران اسلامی دست به هر توطئه‌ای خواهند زد تا انسجام این مملكت از هم گسیخته شود غافل از اینكه این خواب، خوبی تعبیرنشدنی برای آنان است.


نوع مطلب : اخبار شاهرود، انتخابات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 15 آبان 1390 02:57 ب.ظ
از قرار معلوم شما طرف سمنانو دارید متاسفیم براتون . بای
یکشنبه 15 آبان 1390 12:19 ق.ظ
سلام . لطفا به مردم روحیه مثبت بدید نه تضعیف روحیه . با این حرفاتون فقط به سمنانیها روحیه خود باوری تزریق میکنید . از جملات مثبت و امیدبخش استفاده کنید نه جملات که بار منفی دارند . شما رو میگم که پاسخ کامنتها رو میزارید شما دوست عزیز که با نام پاسخ خبرنگار میای و اونقدر نا امیدی به بچه ها تزریق میکنید که خودمونم باورمون بشه سمنانیها قدرتی هستند . لطفا دیگه از کلمات مثبت استفاده کنید مثلا بگید با کمک هم این مشکلات حتما حل میشه یا بگید ما نیازی به صدا سیمای استان نداریم در جایی که سایتهای خبری شاهرود فعالند و با وجود وسایل ارتباط جمعی امروزی سیمای سمنان کیلو چنده و یا با تشویق مردم به اتحاد و ......... نه اینکه بگید بزرگتر از مانتونسته مشکلاتو حل کنه و ......... بیاد داشته باشید مردمی که انقلاب کردند پس توانایی ایستادن در برابر ظلم و جور را دارند و خواستن توانستنه . این وظیفه رسانه است که به مردم روحیه و جهت بده و اعتماد به نفس .با سپاس . موفق باشید .
خبرنگار سلام.
دوست عزیز این روحیه دادنهای کاذب شبیه قرص های نیروزا است که ممکن است ورزشکاران ما از آن استفاده کنند، یک روز و دو روز یا چند ساعت احساس قدرت بکنند ،ولی یک دفعه پس افتادگی شدیدی پیدا می کنند. متاسفانه بعضی از اهل سیاست ما، مدیران سیاسی ما، این جور قرص های نیروزا را به مردم می دهند، اخبار کاذب و نیروزای علمی تا مردم کمی خوشحال بشوند؛ این خوشحالی قطعاً دیرپا نیست. یک دفعه متوجه می شویم؛ ای داد و بیداد چه پس افتاده ایم!
جمعه 13 آبان 1390 09:48 ب.ظ
سلام . با سپاس از شما . لطفا مطالب مربوط به ظلم صدا سیما بر مردم سایر شهرهای استان بخصوص شاهرود بنویسید .چرا مطلبی گزارشی مقاله ای در این زمینه نیست . ممنون میشیم به این موضوع بپردازید
خبرنگار دوست گرامی
تنها قدمی که برای حل این معضل برداشته شده است نگاشتن مطلب و گزارش و مقاله است. اما آیا این گزارشات، مشکلی را حل خواهد کرد؟ مسئولین شاهرود باید به پا خیزند که متاسفانه .... .
سه شنبه 10 آبان 1390 05:25 ب.ظ
اززمانی كه یاددارم هیچ مشكلی بین مردم میامی وبیارجمند وجود نداشت وزمانی كه دكتر جلالی آمد این اختلاف ها زیاد شدوبه قولی (اختلاف بینداز وحكومت كن) اگر دكتر جلالی با سمنان بد نباشد وفقط درزمانهای انتخابات از سمنان نگوید ما باید از اینی كه هستیم بهتر می شدیم نه اینكه درمجلس با كواكبیان فالوده می خورند ودرشاهرود از او بد می گوید
سه شنبه 10 آبان 1390 02:02 ق.ظ
کاظم جلالی را نمی خواهیم
کاظم جان برس به:
1-جریان انحرافی
2-سرحلقه فتنه گران=هاشمی و اشکهای کاظم
3------------------------------------------------------
4-کاظم ماشینش هواپیماست=جادش اروپا
5-تازه دامادی برادرزاده دکترمبارک=به میمنت و مبارکی و شغل شریف معاونت بانک توسعه و اقتصادعروسی آقای حسینی مبارک.البته ایشان ((محتاط))هستند
6-کاظم حیاکن=شاهرودی ورها کن
دوشنبه 9 آبان 1390 08:06 ب.ظ
صدا سیمای انحصاری نمیخواهیم . تبعیض موجود در این مرکزو نمیپذیریم .مدیریت ضعیف نمیخواهیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو