تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - مردم شاهرود در نامه ای به رئیس جمهور پایان بی عدالتی در استان را خواستار شدند.
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگانسرانجام پس از سالها اتفاقی كه منتظرش بودیم در شاهرود روی داد وآن هم اولین قدم اتحاد و همدلی مردم است كه مطمئناً این نوع نگاه به مسائل شهرستان از سوی مردم می تواند این شهرستان را به جایگاه واقعی خود ارتقاء دهد.  


جمع كثیری از مردم شهید پرور وانقلابی شهرستان شاهرود در نامه ای كه رونوشت آن دیروز تحویل من گردید در نامه ای به رئیس محترم جمهورخواستار اقدام قاطعانه ایشان در برخورد به كارشكنی های موجود در مركز استان ، حل مشكلات شهرستان شاهرود و استان شدن این شهرستان شدند. 

در این نامه كه در ۲۷ بند تنظیم شده است مسائلی همچون بیكاری در شهرستان شاهرود ومیامی ، عدم شروع عملیات اجرایی سایت خوردو سازی(ساخت موتور در شاهرود)، كارخانه پتاس طرود، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ، سد مجن، احداث جاده علی آباد – شاهرود، احداث بزرگراه شاهرود- گرگان ، در حاشیه قرار گرفتن شهرستان شاهرود در طرح احداث جاده حرم تا حرم، مشكلات تیم بسكتبال، احداث شهرك سینمایی، بی بهره بودن تعدادی از روستاهای شاهرود ومیامی از نعمت گاز، پروژه كك شاهرود، فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، شهرستان شدن بخش بسطام وبیارجمند، تغییر نام استان، مشكل استخدام افراد بومی سمنانی در ادارات كل ، بودجه شهرداری شاهرود، منطقه ویژه اقتصادی، ایجاد دانشگاه جامع ، ارتقاء دانشكده كشاورزی بسطام به دانشگاه ، مجوز ایجاد دانشكده های تخصصی به دانشگاه علوم پزشكی، مجوز نیروگاه ۵۰۰مگاواتی برق واجرای یك طرح بزرگ صنعتی در شهرستان میامی، بازگشت اداره كل پایانه ها به شهرستان شاهرود، انتقال پایتخت سیاسی به شاهرود، انتقال اداره كل بنیاد شهید وامور ایثارگران به شاهرود با توجه به تعداد بالا شهید وجانباز در این شهرستان ، از جمله مواردی است كه مردم خواستار پیگیری وتحقق آن شده اند.

در این نامه همچنین آمده است هراز چند گاهی برخی افراد و جریانات در مركز استان سمنان مسائلی را مطرح، كه باعث رنجش خاطر و تحریك احساسات مردم شاهرود گردیده و جو استان سمنان را متشنج می كند . اخیراً نیز این جریانات ( بنیاد توسعه سمنان ، نماینده سمنان و گروههای فشار و …)در یك اقدام گستاخانه ، موضوع انتقال اداره كل راه و ترابری را به مركز استان مطرح نموده اند ،البته همان طور كه استحضار دارید در گذشته هم این جریانات نیت های سو ،نسبت به مركز تحقیقات كشاورزی و پارك علم و فن آوری استان واقع در شاهرود داشتند كه با واكنش سریع و شجاعانه نماینده مقتدر و مردمی شاهرود موفق به انجام عمل سو خود نگردیدند .

با عنایت به اینكه از دیر باز بنا به نظرات كارشناسی دقیق و حساب شده ، ادارات و نهادهایی مانند اداره كل راه و ترابری استان سمنان ، راه آهن شمالشرق ،پارك علم و فن آوری استان سمنان ، فرماندهی ارشد آجا دراستان سمنان (لشگر ۵۸ تكاور ذوالفقار) ،سازمان تبلیغات استان سمنان ، مركز تحقیقات كشاورزی استان سمنان و تنها فرودگاه فعال استان در شاهرود قرار گرفته ،چشم طمع مركز استان به اداره كل راه و ترابری یك اقداغم گستاخانه می باشد و بهتر است در راستای اهداف دولت عدالت گستر و با عنایت به اینكه وزارت مسكن و شهرسازی در وزارت راه ادغام گردیده و همچین جهت نظارت و باز دهی بیشتر ، كلیه قسمتهای اداری مسكن و شهرسازی استان به شاهرود منتقل و حقوق مردم شاهرود نیز در این زمینه ادا گردد .

آقای دكتر احمدی نژاد ،با نگاه عدالت محور جنابعالی مصوبات بسیار خوبی در سه سفر استانی هیئت دولت به استان سمنان و شهرستان شاهرود به تصویب رسید ولی مانند روال گذشته در حالی كه اكثر پروژه های مصوب مركز استان به بهره برداری رسید ،بیش از ۸۰ درصد پروژه های مهم و تاًثیر گذار شاهرود بعد از این سه سفر تاكنون اجرایی نشده اند .

همان طور كه استحضار دارید در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری، مردم شاهرود با در نظر گرفتن شعارهای عدالت محورانه جنابعالی، بیشترین راًی را به شما دادند و انتظار داشتند طعم شیرین عدالت را بچشند اما مدیریت ضعیف و محافظه كارانه برخی افراد زیر مجموعه دولت ،باعث بدبینی مردم به زحمات و شخصیت گرانقدر حضرتعالی گردیده و مردم شاهرود همچنان امیدوار به اقدامات عدالت گسترانه شما می باشد .

جناب رئیس جمهور ،مصوبات و مشكلاتی كه مطرح گردیده و در سه سفر استانی و۶سال از عمر دولت شما هیج گونه اقدامی در مورد آن صورت نگرفته ، چگونه ممكن است در سفر چهارم شما و دو سال باقیمانده از عمر دولت عدالت گستر به نتیجه مطلوب برسد .

جناب اقای دكتر محمد احمدی نژاد همانطور كه رهبر فرزانه انقلاب فرموده اند شاهرود شهر معلمان دین واخلاق است كه دارای مردمی با صفا ودل هایی با صفا می باشد واین مردم برای احقاق حقوق خود در زمینه های فوق الذكر از هیچ اقدامی دریغ نكرده واز طریق نماینده محبوب خود جناب آقای دكتر كاظم جلالی نیز صدایشان را به گوش مسئولین نظام رسانیده ، لیكن هر زمان كه نماینده شاهرود ندای عدالتخواهی سرداده، از مركز استان بشدت مورد هجمه وحمله قرار گرفته وانواع تهمتهای ناروا (مسبب تفرقه در استان ، منافع شخصی و...) را نثار وی كرده اند وبعد از این قضایا چشم انتظار مردم شاهرود فقط اقدام قاطعانه جنابعالی در این مورد می باشد كه ریشه بی عدالتی تاریخی كه از قبل از انقلاب در این استان ریشه دوانده سوزانده شود.

آقای دكتر احمدی نژاد مردم شاهرود به شدت مشتاق حضور حضرتعالی در جمع خود می باشند وبرای حضور شما در خطه معلمان دین واخلاق لحظه شماری می كنند ومشكلات دیگری نیز وجود دارد كه فقط با حضورشما در جمع مردم شاهرود حل وفصل خواهد شد.

ریاست جمهور محبوب اگرحل مسائل فوق زمانبر می باشد ودردوره ۲ساله باقیمانده ریاست جمهوری امكان پذیر نمی باشد بهترین واصولی ترین راه حل این مشكلات استان شدن شاهرود می باشد. در هرصورت مردم شاهرود دل به تیغ ذوالفقار عدالت شما بسته اند .
نوع مطلب : اخبار شاهرود، 
برچسب ها : شاهرود، احمدی نژاد، سمنان، تبعیض،
لینک های مرتبط : خبر273-آقای محمد رضائیان،
جمعه 6 آبان 1390 09:10 ب.ظ
تورا بخدا حواستونو جمع کنید اگه کارو به سمنان بسپارند نهایتا باز هم نتیجه ای نخواهیم گرفت
پنجشنبه 5 آبان 1390 09:26 ب.ظ
این وسط کاظم جلالی چی میگه؟ اون که علیه دولت شمشیر بسته و یکی از امضاء کنندگان سوال از رئیس جمهور عزیزمان هستند!!! فکر نمی کنید یکی از دلایل بی توجهی دولت به شاهرود همین جانبداری سیاسی نماینده محبوب و پرتلاشمان علیه دولت خدمتگزار است؟؟؟ کمی فکر کنید ...
پنجشنبه 5 آبان 1390 06:33 ب.ظ
درود بر شما
پنجشنبه 5 آبان 1390 03:02 ب.ظ
سلام، امیدوارم كه این اتفاق بیافته، اما چرا ما به جای گرفتن یقه ی مارهای در آستین پرورش یافته، یقه ی عدع ای رو میگیریم كه اگر ما هم جای اونها بودیم همین كار رو میكردیم! اگر همین اتحاد فراگیر بشه و ادامه پیدا كنه با توكل بر نام اعظم الله و شناخت خودی از غیر خودی میتوان بر همه ی اشكالات فائق آمد و دیگر نیاز به شكایت نیست
ما همین داشته هایمان را اگر نگه داریم و لیاقتمان را به رخ دیگران بكشانیم كم كم تسلیم خواهند شد
روزی امام جمعه به من میگفت: ما همین فرودگاه با دو روز پرواز را اگر نگه داریم و از طرق خاصی نشان دهیم كه مردم شاهرود به فرودگاه و پرواز نیاز دارند، دولت میبیند كه این شهر پتانسیل پروازهای بیشتر را دارد،
متاسفانه همه ی كارهای ما اینگونه است
من اگر برخیزم تو اگر برخیزی همه برمیخیزند
من اگر بنشینم تو اگر بنشینی چه كسی برخیزد
چه كسی میخواهد من و تو ما نشویم خانه اش ویران باد
پنجشنبه 5 آبان 1390 02:56 ب.ظ
سلام آقای غلامی
متن نامه ارسال مردم شاهرود به ریاست جمهوری بسیار مفصل تر از آنچه شما د رسایت گذاشته اید می باشد اگر امکان دارد کل متن نامه که حاوی نکات جالبی می باشد بر روی سایت قرار دهید .
خبرنگار دوست گرامی
بارها تذکر داده شده است که این سایت، هیچ گونه ارتباطی با آقای غلامی ندارد، باز هم میگوییم سایت ایشان را میتوانید در این لینک مشاهده نمایید.
http://www.abbasali-gholami.com/
اما در مورد نامه، نامه ی مذکور از سایت آقای محمد رضائیان برداشته شده و بدون هیچ گونه دخل و تصرفی در سایت گنجانده شده است.
در حال حاضر دسترسی به متن کامل نامه نداریم. در اولین فرصت متن کامل نامه را برای اطلاع سایر دوستان درج خواهیم کرد.
موفق باشید.
پنجشنبه 5 آبان 1390 02:17 ب.ظ
پیگیری کنید اگر رییس جمهور به استاندار یا دیگر اشخاص (عناوین گول زننده ای مثل نماینده تام الاختیارو...)،واگذار کردند ، که محتمل و متصور است ، شکایت و دردل و داد خواهی خود را خدمت مقام معظم رهبری ببریم.
پنجشنبه 5 آبان 1390 12:29 ب.ظ
سلام، از پیگیری شما ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.