پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

در حالی كه تا امروز از كاظم جلالی به‌عنوان نماینده رئیس مجلس در كمیته موسوم به 8+7 یاد می‌شد، وی تأكید كرد كه جلالی نماینده وی نیست.
 لاریجانی همچنین 8+7 را وحی منزل ندانست.
نماینده‌ی مردم قم با اشاره به برخی انتقادها برای معرفی نماینده به گروه 8+7 اصولگرایان گفت: در مجلس طیف‌های مختلفی از اصولگرایان حضور دارند كه عده‌ای از آنها به گروه 8+7 نماینده معرفی كردند و بعضی از طیف‌های كوچك‌تر در این گروه نماینده نداشتند. از این رو عده‌ای از بنده خواستند تا از جانب گروه‌های كوچك اصولگرای مجلس نماینده‌ای به گروه 8+7 معرفی شود. بنده نیز آقای جلالی را به این گروه معرفی كردم. پس ایشان نماینده‌ی بنده در این گروه نیست.
نوع مطلب : انتخابات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : خبرگزاری دانشجویان ایران،
یکشنبه 3 مهر 1390 01:32 ب.ظ
خدایش هیچکس مثل ما شاهرودیها در خراب کردن همدیگه تبحر وجدیت نداره بعداز جلالی نوبت کیه؟
یکشنبه 3 مهر 1390 12:53 ق.ظ
" اگر از نظر شما انتشار اخبار صحیح و دقیق بدون سانسور اقدامی تجاهل گرایانه می باشد"
بنده پاسخ های نا مربوط و بی ربط شما ، ذیل پرسش های ساده و مبرهن خودم رو سفسطه و تجاهل خطاب کردم.کی گفتم اخبار صحیح رو منتشر نکنید؟
یعنی فرافکنی رو هم به هنرهای شما اضافه کنم؟
خبرنگار سخن بیهوده و بی فایده، مطرود و بی ارزش است. اگر شخصی سخن نیک و سودمند برای گفتن ندارد، بی شک سکوت او، هم برای خود و هم برای مردم بسیار بهتر و سزاوارتر است.

خواهی مدام توسن دولت به خویش رام
ز اندازه دار بر سر گفتار خود لجام
هرزه نفس مباش به هر جای چون جرس
چون نای پاس دار سخن را به هر مقام

دوست عزیز ، شما میتوانید هر چیزی که دوست دارید را به ما نسبت دهید.صاحب اختیارید.
با عرض شرمندگی پاسخ به پرسش های بدون تفکر شما، تنها وقت ما را به هدر میدهد.
لطفا برای حل معادلات این چنینی کمی از توانایی های خدادادی استفاده نمایید.
شنبه 2 مهر 1390 07:15 ب.ظ
"پاسخ خبرنگار : دوست ارجمند
کلوخ انداز را پاداش سنگ است / جواب است ای برادر این نه جنگ است
از قدیم گفتند جواب سنگ سنگه و جواب کلوخ کلوخ،حالا ما اضافه میکنیم که جواب سفسطه سفسطه است. اتفاقا به نظر میرسه که شما از همان قدیم با معنی سفسطه خو گرفته اید که اینقدر در این مقوله زبردستید.
موفق باشید"
بر فرض محال که پرسیدن سوال"چقدر به گفته خودتان در عمل اعتقاد دارید ؟"سفسطه محسوب شود،
اما پاسخ های پر ارتباط و فوق العاده منطقی شما دیگه اسمش سفسطه نیست،
اسمش تجاهله. یعنی خود را به جهالت زدن.(تاکید می کنم خود را به جهالت زدن.والا،مردم خیلی خوب دلسوز رو ازغیر دلسوز، اطلاع رسانی رو از شانتاژ، نقد و بررسی رو از توهین و تخریب، کار کردن برای خدا و مردم رو از مز...و مواج....ری، دعوت به اتحاد و همدلی رو از تفرقه اندازی و موج سواری،دغدغه شاهرود داشتن رو از خوش رقصی و خوش خدمتی برای اربابان مرکز نشین و ... تشخیص می دهند...
همچنان آماده شنیدن حرفهای خودتان هستم.(بازنشر املاء و انشای دیگران را به خودشان بسپارید)
خبرنگار باسلام و آرزوی ژرف اندیشی شما دوست گرامی
هواداری احساسی از افراد گاهی اوقات موجب بسته شدن دیدن حقایق بر روی چشم می گردد. اگر از نظر شما انتشار اخبار صحیح و دقیق بدون سانسور اقدامی تجاهل گرایانه می باشد، پس اجازه بدهید مخاطبین و همراهان با پایگاه شاهوار نیوز خود به قضاوت بنشینند و شما با بازی با کلمات در صدد متهم کردن بی جهت نباشید.
اتفاقا ما نیز در مورد وجود درک عمیق در مردم نسبت به موارد ذکر شده توسط جنابعالی کاملا با شما موافقیم و به جرات میگوییم که مردم با مطالعه دقیق سوالات شما از ابتدای بحث تا کنون،به خوی شما که عمدتا قسمت دوم مثالتان را شامل میشود پی خواهند برد.
بهتر است یکبار دیگر تمامی مطالب سایت را مورد بازخوانی قرار دهید تا به اشتباه مضحک خود مبنی بر خوش خدمتی برای مرکز نشینان پی ببرید.
خوش رقصی و خوش خدمتی احساسی در صدر اندیشه تجاهل گرانه قرار دارد.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 09:51 ب.ظ
جلالی 12سال با مردم شاهرود بازی کرد
از روزهای آغازین که با نفاق پشت پرده بازی قدرت را آغاز کردوتا به امروز که باالقاب والفاظ بازی می کند وبه ریش من شاهرودی پوزخند میزند.از احساسات مردم نجیب شاهرود سواستفاده کرد وسمنان را سدی نشان داد که تمام کارهایش را وتو می کند.درحالیکه قدمی برای ماشاهرودی ها در مقیاس سپردن امانت وکالتمان به وی در 12سال ندیدیم.جلالی بتاز که مرکبت دیگر رنگی ندارد.گیم اوور
پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:40 ق.ظ
"پاسخ خبرنگار : دوست عزیز
پاسخ داده شد اما گویا ذهن فعالی برای اندیشیدن موجود نبود.
شب از نیمه گذشته، تفکر را به فردا موکول کن، شاید جواب داد."
بله .ممنون از راهنمایی شما
راستی ، پاسخ یک پرسش قدیمی من رو دادید...
و اون معنی کلمه سفسطه بود.
بد نیست شما دیدبانی رو به نفر بعد تحویل بدهید
شب خوش...
خبرنگار دوست ارجمند
کلوخ انداز را پاداش سنگ است / جواب است ای برادر این نه جنگ است
از قدیم گفتند جواب سنگ سنگه و جواب کلوخ کلوخ،حالا ما اضافه میکنیم که جواب سفسطه سفسطه است. اتفاقا به نظر میرسه که شما از همان قدیم با معنی سفسطه خو گرفته اید که اینقدر در این مقوله زبردستید.
موفق باشید.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:38 ق.ظ
"دست از سر دکتر جلالی ما بردارید"
شما که احتمالا نزدیک به دکتر جلالیتون هستید بگید دست از سر ما برداره.بهش بگید دیگه حناش واسه شاهرودی ها بی رنگ شده.بگید تو رو خدا همونطوری که تو این 11 سال بیخیال ما بوده از این به بعد هم همون طور باشه.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:21 ق.ظ
""این نظر شخصی شماست. بهتر نیست تعمیم به کل ندهید؟"
سوال:چقدر به مطلب فوق که در ذیل کامنت من مرقوم فرمودید، در عمل اعتقاد دارید؟
پاسخ خبرنگار : همراه عزیز شاهوار، از داشتن همراهانی که لحظه لحظه خود را با ما سپری میکنند، به خود میبالیم اما پس از مشاهده نظرات شما و تمایل برای فضاسازی و به قول دکتر جلالی شروع جنگ روانی از جانب شما، تنها جمله ای که به ذهن میرسد این بود که مردی را كه آماده آموختن است تعلیم ندادن، انسانی را به هدر دادن است، مردی را كه آماده آموختن نیست تعلیم دادن، سخن به هدر دادن است، خردمند نه انسان را به هدر می دهد و نه سخن را.
همچنان منتظر شفاف سازی ذهنتان و دور کردنتان از سردرگمی هستیم.
موفق باشید."
سوالم ساده و راحت بود،اما یا جوابی نداشتید ، یا نخواستید جواب بدهید...
خبرنگار دوست عزیز
پاسخ داده شد اما گویا ذهن فعالی برای اندیشیدن موجود نبود.
شب از نیمه گذشته، تفکر را به فردا موکول کن، شاید جواب داد.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 01:04 ق.ظ
"این نظر شخصی شماست. بهتر نیست تعمیم به کل ندهید؟"
سوال:چقدر به مطلب فوق که در ذیل کامنت من مرقوم فرمودید، در عمل اعتقاد دارید؟
خبرنگار همراه عزیز شاهوار، از داشتن همراهانی که لحظه لحظه خود را با ما سپری میکنند، به خود میبالیم اما پس از مشاهده نظرات شما و تمایل برای فضاسازی و به قول دکتر جلالی شروع جنگ روانی از جانب شما، تنها جمله ای که به ذهن میرسد این بود که مردی را كه آماده آموختن است تعلیم ندادن، انسانی را به هدر دادن است، مردی را كه آماده آموختن نیست تعلیم دادن، سخن به هدر دادن است، خردمند نه انسان را به هدر می دهد و نه سخن را.
همچنان منتظر شفاف سازی ذهنتان و دور کردنتان از سردرگمی هستیم.
موفق باشید.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 12:13 ق.ظ
دست از سر دکتر جلالی ما بردارید
خبرنگار با سلام و عرض ادب
دوست عزیز زیانی که از اظهار حرف حق متوجه من گردد، به ‌مراتب مرا گوارا و مطبوع‌تر است تا آن‌که با اخفای مطلبی ضرری به ‌حق برسانم.
پنجشنبه 31 شهریور 1390 12:11 ق.ظ
یک نکته در مورد آقای جلالی اینه که هیچ کس نمی خواد به طور کلی ردش کنه.ویژگی که در مورد سایر کاندیداهای احتمالی شهرمون صدق نمی کنه. از به اصطلاح راستی ترین تفکر و خط فکر تا چپی ترین شیوه و فکر، هیچ کس به طور کلی جلالی رو ردش نمی کنه.
به نظرم این بهترین دلیل برای اعتماد مجدد به دکتر جلالی عزیزمونه ...
خبرنگار با سلام
گرامی، تفاوت آدمها با هم جزئی است، اما همان تفاوت جزئی سبب اختلافهای كلی می شود. تفاوت جزئی آنها هم همان نگرش و نوع نگاه آنها است. هر كس دیگران را با معیارها و دیدگاه های خود داوری می كند.این نظر شخصی شماست. بهتر نیست تعمیم به کل ندهید؟
چهارشنبه 30 شهریور 1390 11:40 ب.ظ
کاظم : بنده نه برای عنوان نمایندگی دکتر لاریجانی در این کمیته رایزنی داشته ام و نه برای بقا در کمیته با کسی گفتگو کردم و اتفاقاً‌بنده بدون کمترین حاشیه در کمیته پذیرفته شدم و حتی کسانیکه بر روی اصل نماینده داشتن دکتر لاریجانی در این کمیته حرف داشته و دارند کمترین سخنی بر روی شخص بنده نداشته اند و این روزها هم باز شایعه کرده اند که جلالی از نمایندگی دکتر لاریجانی استعفاء داده است. جالب این است که روز یکشنبه همین هفته که گروه 8+7 جلسه داشتیم جناب آقای دکتر ولایتی در جلسه گفت امروز در کنفرانس خبری که داشتم خبرنگاری پرسید که آیا آقای جلالی از نمایندگی آقای دکتر لاریجانی استعفاء داده است و من تکذیب کردم.
بابا اعتماد به نفسسسسسسسسسسس
چهارشنبه 30 شهریور 1390 11:21 ب.ظ
عجب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به خدا اینقدر این جلالی سیاسه که حد نداره.
اون وقت میاد تو سایتش که همه ی مقاله هاشو به خاطر خود بزرگ بینی و خود ستاییش خودش مینویسه میگه که نماینده لاریجانی ام.
واقعا جلالی روتو برم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو