پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان


در این شماره ی هفته نامه ظفر جناب سر دبیر محترم مطلبی تحت عنوان واکاوی یک پدیده مذموم آورده و با سر هم کردن مواردی  تلاش نموده اند با غوغا سالاری ماموریت محوله، از سوی  مدیر دفتر شخصی را ، که به نوعی نمک گیرش می باشد به نحو احسن  دنبال نماید.

 هر چند بلند ترین فریاد در برابر آنانی که آخرت خویش را به بهانه ای می فروشند سکوت است. اما خدمت جناب آقای ایمانی عارض شوم که با اجازه ی حضرتش به جهت متهم نشدن به سرقت  ادبی و کپی برداری، عنوان مطلبم را سرفصل سایت  حضرات انتخاب  و ذیلا  تنها جهت تنویر افکار عمومی به موارد ی چند اشاره می کنم.

مرد غریبه ای  که، خویش خوب می داند که نقش ایشان و همپالگانشان در تجمع دانشگاه آزاد و شعار علیه ی ولایت چه بوده و هنوز که هنوز است چه کسانی نماد جنبش سبز را بعنوان مچ بند در محل کارشان به رخ می کشند،  محل کاری که نه تنها محل نشر فعالیت فرهنگی نیست بلکه به محلی  با شواهد و قرائن فتنه گری بیشتر شباهت دارد. سر بسته بگویم خود می دانند کمک چند ده میلیونی که در زمان انتخابات 90 موجب پیشگیری از ورشکستگی و جان گرفتن جنبش سبز لانه کرده در دفتر حضرات گردید، به بهای ایجاد تبلیغات روانی و مقابله با جریان اصولگرایی صورت پذیرفت،  امروز به پاس خدمات ارزشمند و ارادت های بی پایان باید رد دین نماید.

جناب ایمانی ضرب المثلی است که گوید دزد ناشی به کاهدان می زند. قصه ی واکاوی شما و رقصیدنتان در مجلس عاشقان نیز حکم کاهدان را دارد، چرا که ضرورت می بینید جهت دفاع تمام قد از پیر مراد خویش، بهانه ای را جهت خوش رقصی ساز نمائید. ( البته از کسی که به جای کسب دانش در دانشگاه، پرچم جنبش سبز بر دوش داشته و  حیات اجتماعی خویش را در مرده باد، زنده باد تعقیب می نموده  و تحقیقا  نسبت به تعریف واژه هایی همانند، تحقیقات میدانی، بهره جوئی از تجربه و علم دیگران، اقدام پژوهشی و ... در ارائه مقالات  بیگانه باشد، بیشتر از این انتظار نیست) .

اما رخصت می خواهم از شما معلم اخلاق ، که با ارائه مطلبی، همانند دزد ناشی افشاگر اقدامات مذموم خویش در مقطع انتخابات بوده اید تشکر نمایم. چرا که در آن مقطع  هم  مقالاتی که بیشتر بوی مزدوری می داد در جهت خدشه وارد کردن به تحصیلات اینجانب با هدف تخریب انتشار یافته بود. با عنایت به اینکه مجددا از ناحیه ی شما که مدعی واکاوی هستید، در مطلب توهین آمیزتان مطرح گردیده است، شک ندارم بر دریوزگی و مزدوری شما.

لطفا پاسخ دهید مستندات شما در کدام آرشیو لانه ی فتنه گری شما قرار دارد؟

خبرنگار و روزنامه نگار هیچگاه بدون دلیل و بر اساس شنیده ها خبری را انتشار نمی دهد. آنهم خبری که با حیثیت و آبروی فردی گره خورده باشد. اگرذره ای  مردانگی در وجودتان است اسناد را منتشر کنید. جناب ایمانی بنده هنوز موفق به دفاع از پایان نامه ارشد نشده ام و در مقطع انتخابات با مدرک کارشناسی ورود نمودم. چگونه است چشم بسته غیب گفته و همانند خروس بی محل با چشمان بسته قوقولی و قوقول می کنید؟؟؟

 اما جهت اطلاع شما و خط بطلان بر اراجیف گویی های شما باید عرض کنم استاد راهنمای پایان نامه ی  بنده همان خانم دکتری است که شما با دروغ پردازی در صدد ذهنیت سازی برای مردم می باشید.

جناب ایمانی در انتخابات شورای شهر افتخار داشتم که در کنار دوستان سابقون و افراد اصولگرا باشم. فکر نمی کنم امری خلاف قانون مدنی و شرع مقدس انجام داده باشم و باز افتخار می کنم از کسانی حمایت نموده ام که کارنامه ی درخشانی در دفاع از نظام و مقابله با فتنه گران داخلی و خارجی داشته اند. کسانی که پرونده آنان کاملا شفاف می باشد. احساس می کنم حضور در جبهه ی اصول گرایی شما را سخت آزار می دهد و از اینکه نتوانستید مورد اقبال حداقلی مردم قرار بگیرید، سخت آزرده اید.

اگر اهل فن و برخوردار از اخلاق رسانه ای هستید لطفا مذموم بودن این اقدام را واکاوی کنید.

ظاهرا از مدیریت پیرمراد خویش و اعوان و انصارش در جهت اطاله و ساختن فراز و نشیب تشکیل یک سازمان مردم نهاد مطلعید. حداقل امانت نگه دار، نکند متهم به خیانت در امانت شوید. جناب آقای ایمانی ظاهرا ایجاد یک تشکیلات جهت هم اندیشی و فرهنگ سازی خرد جمعی در جهت پیشرفت و توسعه ی شهرستان، شما غریبه هائی که بدلیل بی عرضگی ما شاهرودی ها مبادرت به تاسیس لانه فتنه گری و پیاده نمودن ماموریت های سران فتنه نموده اید را آزار می دهد و گرنه خوشحال از سنگ اندازی ها نمی شدید.

جناب ایمانی اهل خرد و اندیشه به داشته های خویش اکتفا نمی کنند بلکه جهت رسیدن به اهداف از مشاورین، کارشناسان، نخبگان، اهل علم و فن، تجارب و تحقیقات بعمل آمده پیرامون هر موضوعی بهره می جویند. شما بعنوان دبیر یک رسانه باید به فهمی رسیده باشید که اینگونه مسائل را درک کنید! .

قطع به یقین بدانید دست نوشته های اینجانب با استفاده از همه ی منابع معتبر چه در فضای مجازی رسانه های مکتوب و غیر مکتوب و چه درس گرفتن از نخبگان و فرهیخته گان و چه استفاده از نظرات و داشته های همراهان و حتی مقالات ارائه شده به اینجانب می باشد. اگر مقصود شما بر آورده می شود. لطفا مبلغ چند ده میلیونی نصیب شده در مقطع انتخابات از بابت تخریب اینجانب و اجر و مزد مزدوری را صرف تنویر افکار عمومی و سفارش نویسی نموده و خوش رقصی را کامل کنید.

جناب سردبیر غریبه، چگونه است شمائی که بدلیل سوء استفاده های حزبی، گروهی با اهداف سوء ساکن در این شهرستان شده اید حق دارید علیه اعضای شورای شهر که منتخبان مردم هستند و مدیریت شهری و افراد حقیقی و حقوقی جامعه ی شاهرودی هر چه دل تنگت خواست بگوئی و بنویسی. اما بنده حق ندارم در سرزمین مادری ام حق و حقوق خود و کسانی را که به بنده اعتماد کردند را مطالبه کنم؟

به کدامیک از انتقادهای بعمل آمده نقد داشته و دارید؟

 اگر از اخلاق حرفه ای و رسانه ای برخوردارید با توجه به داشتن تریبون در صدد نقد بر می آمدید.

می توانم علت تساهل و تسامح را از شما جویا شوم؟

واقعیت این است که دمیدن در شیپور تخریب اینجانب و فضا سازی جهت انتخابات دهم مجلس و اقدام فرار به جلوی کسی که شما و ارگان مطبوعاتی دیگرش یعنی شاهرود نیوز را نمک گیر کرده است مدتی پیش در دفتر وی دمیده شده و از کم و کیف آن بی اطلاع نیستم. بنا ندارم در این فرصت واکاوی اقدامات مذبوحانه و سناریو های روی میز شما و کسی که شما را مدیریت می کند داشته باشم. و گمان مبرید که با این غوغا سالاری ها و فتنه گری ها توان به سکوت واداشتن مرا داشته باشید، چرا که سالها با اینگونه فتنه گری ها دست و پنجه نرم کرده ام و اگر شرایط اجازه دهد ماهیت و هویت بدخواهان و فتنه گران را با صدای بلند فریاد خواهم زد و خواهم نوشت تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

و اما سخن پایانی: آقای ایمانی شما مرا به عوام فریبی متهم کرده اید، بینی و بین الله پاسخ دهید با بر طبل تو خالی کوبیدن ، شما روزنامه نگار و مشاور ارشد و دیگر ارگانهای مطبوعاتی نماینده ی شهرستان عوام فریبی می کنید یا اینکه بنده ای که فی الحال هیچگونه مسئولیت اجرایی در این شهر ندارم؟

بنظر شما به صحنه آوردن افرادی همانند فیروز کریمی ها، کارخانه ها، ملکی ها و ... جهت اخذ آرای مردمی عوام فریبی است یا بازگو نمودن حقایق و واقعیت ها؟

گرفتن مبلغ بیش از 70 میلیون تومان جهت ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی و اطلاعات غلط به خورد مردم دادن عوام فریبی است یا دعوت به مناظره جهت کشف واقعیت ها؟

قاتل معرفی کردن رقیب. عامل به کیسه کردن دانشجویان، شکنجه گر معرفی کردن، اخذ مبلغ ملیاردی از سمنانیها، معرفی کردن همراهان یک رقیب بعنوان قاچاقچی و دیگر اتهامات وارده به یک رقیب جهت کسب آرا عوام فریبی است یا اینکه بیان بدبختی ها و مصیبت های این شهر؟

خط خون اعلام کردن یک جنگ زرگری و خام کردن جوانان پر شور این دیار با طرح موضوع استان شاهوار و آوردن تیم فوتبال دسته اولی عوام فریبی است یا شفاف سازی پیرامون جنگ روانی؟

نامه نگاری های بی محتوا و بی مغزی که توسط شما و دیگر مزدوران باز نشر می شود عوام فریبی است یا دغدغه ی توسعه ی شهر داشتن و واکاوی معضلات و آسیب شناسی و ارائه راهکار حتی با الگو گرفتن از تجارب و ایده های برتر؟

آقای ایمانی، مجیز گوئی و مداح دیگران بودن عوام فریبی است نه بیان واقعیت ها.

باور کنید کسی که شما را مدیریت می کند حامی و دوست شما نیست. شما بر طبل تو خالی کس و یا کسانی می کوبید که عامل همه ی عقب ماندگی و گرفتاری های این شهرستان می باشند.

 بیائید خود را ارزان نفروشید، فردا روز حساب است.

 ضمنا،  از اینکه مطالبم تا کنون توانسته جیغ و داد وابستگان به جاه و مقام را در آورد و بعبارتی چند ریشتری به تکانشان وادارد خداوند بزرگ را شاکرم.

نوع مطلب : اخبار شاهرود، انتخابات، پاسخ مسئولین، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : وب نوشت های عباسعلی غلامی،
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 02:07 ب.ظ
سلام دست رسی به اطلاعات خواست و شبه افکنی در جامعه دارای مشکلات فراوانی است بجای برهم ذهن افکار عمومی که نتیجه ای جز عدم اعتماد مردم به مسولان چه ا«ها که در امور دخیل اند و چه آنها که الان به دلایلی از کنار گذاشته شده اند و یا در آینده به مسئولیتی گماشته می‌ شوند احساس وظیفه خود را درجاهای دیگر خرج کنید.
شنبه 20 اردیبهشت 1393 02:08 ب.ظ
سلام:
واقعا برای خودمان متاسفم که ما در این شهر به جان یکدیگر می افتیم و بدنبال تخریب همدیگر و جنگ و جدل هستیم درحالیکه در مرکز استان دارند از همین موضوع سوء استفاده میکنن و زیرکانه حق شهرمان را پایمال می کنند
آیا بهتر نیست همگی همدل شویم و انتقادهای به جا و عادلانه را به مرکز استان کنیم تا بتوانیم حق چندین ساله ای که از شهر ما گرفته شده را بگیریم.
من فکر میکنم طرح اینگونه مسائل و جنجالها را خود آنها در بین شما ایجاد می کنند و آخر همه این دعواها نتیجه اش پوچ است و نتیجه اش برای استان برگ برنده.
شنبه 13 اردیبهشت 1393 03:07 ب.ظ
حضرت آیت الله حائری شیرازی در کلامی به شرح این حدیث پرداختن که: تغذیه اندیشه، بالا بردن فكر، اینكه طرف مجتهد بشود. ما این دو جمله را داریم: «اُنْظُرْ اِلی ما قالَ وَ لا تَنْظُرْ اِلی مَنْ قالَ»؛ نگاه كن ببین چه چیزی گفته شده، نگاه نكن كه چه كسی گفته است. این یك روایت است. روایت دیگر در ذیل این آیه «فَلْیَنْظُرِ الاِنْسانُ اِلی طَعامِهِ»، امام باقر(ع) می‌فرماید: مراد از طعام «عِلْمُهُ الّذی یَاْخُذُهُ عَمَّنْ یَاْخُذُهُ». می‌گوید: «عَمَّنْ»، نمی‌گوید: «عَمَّا» .یعنی نگاه كند به علمش ببیند از چه كسی می‌گیرد .حالا شما می‌گویید: یك جا به ما گفتید: «ما قال» را نگاه كن، جای دیگر می‌گوید: «مَنْ قال» شما كیست! به ذهن می‌آید كه تناقض باشد. نه، تناقض نیست. در تناقض هست وحدت وجود دارد و این یك وحدت ندارد. چرا؟ چون در آنجا می‌گوید: «انظر الی ما قال». این را به كسی می‌گوید كه قدرت تصور و قدرت تصدیق دارد و صاحب نظر است. به او می‌گوید : «انظر»؛ می‌توانی نگاه كنی، با ناظر دارد حرف می‌زند و با كسی كه چشم بینا دارد صحبت می‌کند. با این آیة «فَلْیَنْظُرِ الاِنْسانُ اِلی طَعامِهِ» انسان باید به خوراكش نگاه كند .

امام باقر(ع) می‌فرماید: تو وقتی از كسی عملش را به عنوان خوراك می‌خواهی مصرف بكنی، او را بشناس، ببین آشپزت كیست. این دارد با مقلد حرف می زند، به كسی كه می‌خواهد تقلید بكند می‌گوید: تحقیق كن، ببین او كیست؟ حتی مرجع تقلیدت را با تحقیق بشناس! چرا؟ چون گفته‌های او خوراك علمی توست. رسالة عملی او را تو می‌خوری و مصرف می‌كنی و طعام توست. او را بشناس.
حال آیا به نظر شما آقای غلامی با این همه توانایی و تجربه مقلد است؟ صد البته که خیر
پس چون مقلد نیست و صاحب تفکر قوی و قدرت تشخیص خوب از بد است می تواند از هر کسی که بخواهد اطلاعات بگیرد و آن را با صلاح جامعه اسلامی و علوی خویش تطبیق دهد. پس منافق بودن یا نبودن آقای اسدی فرقی در اصل مطلب ندارد

شنبه 13 اردیبهشت 1393 01:37 ق.ظ
غلامی دمت گرم بد سوزوندیشون احسنت
پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 02:06 ب.ظ
تشابه فکری یا سرقت ادبی؟ داور کیست؟
http://shahroodname.mihanblog.com/post/9
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 06:28 ب.ظ
نظری در سایت اقای غلامی گذاشتم انگار به مذاقشان خوش نیامد و نظر مارا تایید نکردند و به نظر می اید تنها نظراتی که به نفعشان باشد تایید میکنن . از انجایی که جناب غلامی اظهار داشتن هنوز دفاع از پایان نامه خود را انجام نداده اند خواستیم چند موضوع را به ایشان متذکر کنیم که در هنگام نگارش پایان نامه باید به ان توجه کنند ، در صفحه اول پایان نامه صفحه ای به نام گواهی اصالت و نشر است که دانشجو حتما باید ان را امضا کند ، همچنین خواستیم به ایشان بگوییم در صفحه آخر پایان نامه شان حتما منابع و مراجع ذکر شده را اعلام کنند تا مثل الان که دچار سرقت ادبی شدند، دچار سرقت علمی نگردند ، جالب بود در یکی از سمینار های علمی که چندی پیش شرکت کرده بودیم در کارگاهی تحت عنوان اخلاق علمی شرکت کردیم که استادی بزرگوار این موضوع را به دانشجویان و محققین یاداوری می کرد ، که چه نویسنده مطلب اصلی بداند و چه نداند ، ذکر منبع ضروری است و گرنه دچار سرقت علمی و یا ادبی خواهید شد .ما اقای ایمانی و اهدافشان را نمیشناسیم ولی در کلیت مطلب اشکالی نددیدم . کار اشتباه ، اشتباه ست دیگه !!!!
خبرنگار جنابان محترم ، چه نیک بود که آن استاد بزرگوار مذکور ، به شما می آموخت که ادب حکم میکند قبل از دست به قلم شدن و تاختن بیجا بر شخصی ، کمی بررسی به عمل آورید . کافی بود به جای این که دست به کپی و پیست بزنید و کامنتتان را در صد جا منتشر کنید ، نیم نگاهی به نظرات مطالب مختلف جناب غلامی می انداختید . ایشان در تایید نظرات به قدری سعه صدر و ظرفیت بالایی دارند که گاها سایرین صدای اعتراضشان بلند است ، لذا اگر نظر شمایان تایید نشده ، قطعا یا ثبت نشده یا ایشان نیاز دیده اند به تاخیر در تایید .
در مورد قوانین و مقررات حاکم بر ارائه پایان نامه نیز قطعا تذکرات شما با وجود استاد راهنمای ایشان محلی از اعراب نخواهد داشت. زکات علمتان را به گونه ای دیگر ادا بفرمایید .
سوالی بود پاسخگو خواهیم بود جمعی از دانشجویان دکتری دانشگاه صنعتی !!!
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 12:18 ب.ظ
مردی که از افکار دیگران استفاده کند معلوم است خودش چیزی در چنته ندارد!!
خبرنگار گرامی ، جمله ات کاملا برگشت به خودتان دارد ، بالعکس او که از افکار دیگران بی بهره باشد ، نادان و جاهل است .

انشالله خداوند در این وقت مبارک ، از جهل جاهلان کم کند .
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 07:41 ق.ظ
مرد اول!!!!!!!!!!!!!!
خبرنگار مرد اول
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو