پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 :: نویسنده : خبرنگار


هدف از نگارش این مطلب ابزار تاسف از رفتار به  شدت مگس گونه ی  افرادی است که بنا به دلایلی واضح و مبرهن ، به دنبال جلوس بر کوچکترین نکته و نقطه ی چرکینی اند که ابتدا از آن کامل تغذیه شوند و سپس شیرینی اش را جذب نموده و در شیرین کاری هایشان برای اربابانی که نخ دهنده ی اصلی محسوب میشوند ، سنگ تمام گذارند  و نیک میدانیم که مگس خود چیزی نیست اما دل را کثیف میکند .

ابتدا جناب ایمانی عارض شوم خدمت شما سرور خوش سخن و به بیانی روده دراز ( شرمنده ولی در مثل جای مناقشه نیست ) ، با نگاهی اجمالی به مطالب سایت پارسیای قومس  و بررسی آرشیو ماهانه ی آن ، تفاوت رنگ حضور  در تارنمایی که ظاهرا مدیر ارشد آنید جیغ میزند ، تعداد مطالب قبل از انتخابات شورا و تعداد مطالب پس از آن ، کمی دقیق تر میشویم ، چه میبینیم ؟ نقد ؟ انتقاد ؟ تحقیر ؟ زیر سوال بردن ؟ نسبت دادن این به آن ؟ بانگ آقای شهردار آقای شهردار  سر دادن ؟ نقدهای فراوان  بر عملکرد شهرداری ؟ و  ... تا الاماشاالله

ایمانی جان یک سوال ؟ چرا قبل انتخابات شورا سایتت این همه اکتیو بودن را به خود دید ؟ چرا به یکباره پس از شکست جانانه ات فعالیت رو به نزول گذارد ؟ راستی این همه نقد چرا ؟ سوادش را داری راهکار ارائه دهی ؟ بلدی دوشادوش مسئولین برای پیشرفت قدم برداری ؟ اصلا بازیت میدهند ؟ 

قدیمی ها مثل قشنگی داشتند که از هر زاویه ای مینگرم شما متصور میشوی ، میگفتند آبکش رو نگاه کن که به کفگیر می‌گه تو سه سوراخ داری .

شما با چه وقاحت و جسارتی جملاتی قلم میزنی که در درک آن خود چون عالمی بی عملی ؟

ایمانی ، برادر من ، سوختن شما پس از شکستت در انتخابات شورای شهر ، از نظر بنده ، عمده دلیل زیر سوال بردن حمایت 27000 نفری حامیان حاج غلام است ، دورادور شاهد بودم که  چه تلاشهایی داشتی که حداقل علی البدل باشی ، غصه ات پس از شکستت را شاهد بودم و صفحه چینی هایت را ایضا ،

برادر آیا یاد اوری کنم که 95 نفر شرکت کننده داشتیم و رتبه ات این بود ؟ ؟؟

80  . سعید ایمانی مرنی عبدالخالق 764

764 نفر را با چه مقایسه میکنی ؟ از مدیریت انتخابات حاج غلام دلگیری ؟ از No Game  بودنت؟ ( طبیعی است ، فشار زیاد بوده ، درک میکنم )

وقتی 27713 نفر ، حامیت شوند ، یعنی وکیلی در حقشان ، یعنی موکلند ، یعنی غلامی مسئول است ، این یعنی ها در کتت میرود ؟ خوابی ؟ خود به خواب زده ای ؟

همانگونه که احیانا با فرافکنی های هفته نامه ای !!!  با طرفداران به شمار انگشت و سایت هایی که منبع ساپورت مالیشان بر کسی پوشیده نیست ، خبردار شدید ، جناب ایمانی به بیان خزعبلات و چرندیاتی بی پایه و اساس ، همت گمارده و کمر همت بسته به، به خیال باطل خود مخدوش کردن چهره ی سیاسی و فعال شهر جناب آقای غلامی ، با بستن عناوینی که تنها  برازنده ی خود و اربابانش میباشد .

این در حالی است که ایمانی تنها برای پر مغز جلوه دادن توهمات ذهنی اش به راحتی ، تهمت میبندد به جامه ی هدف مورد نظرش و آنچنان چوب در چاه می چرخاند که قطعا گندش در انتها دامن گیر خودش خواهد شد .

این که چهره ی محبوب شهرستان ، از میان حدود 200 پستی که ذره ذره اش مبتنی بر تحقیقات و احاطه ی کاملش بر موضوع مورد بحث بوده ، دو یا سه مطلب را ، از سایت شخصی که خود دغدغه شهرش ر ا دارد ، برداشت کند  و  با علم به اینکه کسی که دغدغه و فکر و ذکرش پیشرفت زادگاهش حتی یک گام است ، عدم رضایتی از بهره برداری و یا حتی کپی برداری مطالب توسط یک دلشوره دار دیگر  نخواهد داشت ، سرقت ادبی محسوب میشود ؟

این که شخص نگارنده ، این نوع بهره برداری از نگارشش را مایه ی شعف خود میخواند ، پاسخی بس کوبنده است بر دهان ایمانی نام ها و شاهرود نیوزی های تطمیع شده .

حسن اسدی میگوید :

حسن اسدی دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 13:05

عجب زمانه ای شده!!!

من وبلاگ شخصی دارم با آدرس ثمر ابهر که در آن نوشته های خودم را بایگانی می کنم امروز صبح که برای بررسی کارکرد وبلاگ بدانجا مراجعه نمودم با موضوع بسیار عجیبی مواجه شدم وآن اینکه گویا دوستی در شهرستان شاهرود از مطالب وبلاگ من برای انتقال مقصود توسعه ای خود درآن شهر استفاده نموده است که این موضوع گزکی شده است در دست روزنامه ظفر شهرستان شاهرود برای کوبیدن آن دوست نادیده من و اما موضوع جالبتر اینکه در همان نشریه که متاسفانه خود را ارزشی و اخلاقی می انگارد بدون آنکه مرا بشناسد و یا بداند که قصد ونیت من از نوشتن چه می باشد بشدت مراهم هم از طره هات خود بی نصیب نگذاشته وبا این عنوان که بنا بر اطلاعات بدست آمده از منبعی موثق من آدمی با کارنامه وسابقه بشدت زیر سئوالی می باشم به نویسنده وفعال فرهنگی نوازی اقدام نموده است.

من نمی دانم که در جواب این عزیزان چه بگویم زیرا که اگر عجز ولابه نمایم آنها خواهند گفت که درست است و چون سابقه ام بشدت خراب است ترسیده ام واگر چیزی بگویم ترسم ازآن است که مثل خودشان ناشناخته ونادانسته قضاوت نابه حقی بکنم وفقط این نکته را به آنان گوشزد می کنم که دوستان در اسلامی که شما مدعی پیروی ازآن هستید ارزش حال فعلی اشخاص است ومن در همه احوال خود را متعهد به اسلام وسرنوشت مملکتم دانسته ام وبرای اعتلای نام آن دو تلاش داشته ام اما هیچگاه خود را وامدار کسی نساخته ام تا مجیز گوی این وآن باشم

در ضمن کار صورت گرفته را دزدی ادبی نمی دانم بلکه بسیار خوشحالم که پیام علمی وتوسعه ای من مطلوب طبع آدم هایی واقع شده که دغدغه توسعه کشور دارند ومرعوب پست ومقام ومتملق ومداح این وآن نمی شوند ونشده اند واز دور دست وبازویشان را می بوسم زیرا که فعالیت واقدامشان توانسته جیغ وداد وابستگان به جایگاه ومقام را بلند نموده است.

 

ممنونم از لطفی که شامل حال من نموده اید و پارسایانه سوابق مرا زیر سئوال دانسته اید عزیزان من حدود سی سال است با همان سوابق به زعم شما پارسایان می نویسم وادعایی هم نداشته وندارم وهمه این را وظیفه ای برای خود در مسیر کمک به تعالی فرهنگی جامعه ام می دانم وباز ممنونم از شما نگران نباشید ناراحت ازشما هم نشده ام وحلالتان می نمایم .

 

افاضات فرمودی غلامی در کنار اربابت نبوده و مقابلش بوده ، وکیلت کجاست که یار در کنارش باشد ؟ شاهرود و شاهرودی در ذهنش هست ؟ من بیکار دغدغه اش هستم ؟ دوست جوانم که بیکاری به قعر نابودی کشانده اش ، وجدانش را عذاب میدهد ؟ شنیده ام جلساتش برپاست برای هم اندیشی برای بازسازی شعار های جدید ، صحت دارد ؟ مطلعم در دفترش طرح میریزید از هم اکنون برای له کردن سایرین ، تایید میکنی دیگر ؟

فرموده ای انتقاد کردن و به بیان ساده تر ایراد گرفتن از وی و کارهای وی را در سر لوحه کار خود قرار داد ، پسرم ، کافی است سری به مدارس بزنی ، دانش اموزانی که اکنون باید تنها دغدغه درس داشته باشند ، به شدت منتقدند ، نکند انتظار دیگری از سایرین داری ؟ مثلا حضور چشششم گیر در جلسات موثرین  که به قول برادرمان حاج محمدی ( در جلسات موثرین خود که به آن میبالد به جای دانایان و دلسوختگان و دلشوره داران ترقی این شهر  از دوستان و یارانی که فقط او را تعریف و تمجید میکنند دعوت به عمل آورد چون دعوت ایشان به منزله عروج و معراج است نه کارگشایی این شهر )و بوسیدن دست و پای اربابت جهت تجلیل از مقام شامخش و زحمات بی بدیلش ؟ هه ، برادر من از کوزه همان برون تراود که در اوست ...

 

غلامی تشکیل مجمع رشد و آبادانی و گرد هم آوری متخصصان تجربی و علمی را ، یکی از اهدافش میخواند در انتخابات ، و چه با مشقت و تلاشی با وجود تمام سنگ اندازی ها ، شرکت تعاونی را به مرحله پذیره نویسی رساند ، آیا چشمانتان سوی دیدنش را ندارد ؟ چشم دیدن جمع شدن نوابغ شهرستان و رتبه های بسیار ما فوقت در انتخابات شورا را به عنوان اعضای اصلی مجمع را داری ایمانی جان ؟

جناب سعید ایمانی ، اگر شهرمان در این دو ساله ذره ای به تکان ایستاده است و انشالله در اینده ای نچندان دور به برکت شرکت تعاونی توسعه شهرستان ، تحولی چشمگیر یابد ، تنها من و تو و امثال ما را وام دار غلامی و یارانش میکند ، غلامی نه تنها باعث عقب ماندگی نبوده که ، منبعی بوده برای تکانی کوچک رو به جلو ،

این شما و امثال شما که چشم به دست اربابانتان دوخته اید که با لقمه ای سیرتان کنند ، تنها دلیل رو به فساد رفتن شهر و تباهی و عقب ماندگی اش هستید .


ایمانی ، کاسه داغ تر از اش شدن ، چنان میسوزاندت که هیچ پمادی کارساز نخواهد بود ، میدانی که «آخر شاه منشی، کاه‌کشی است» ؟


یا حق 

نوع مطلب : انتخابات، مقاله های وارده، دل نوشته ها، نقد عملکرد مسئولین، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 11:52 ب.ظ
http://samr.blogfa.com/post-1973.aspx
http://samr.blogfa.com/post-1970.aspx
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 10:27 ب.ظ
جوابیه عالی بود. برنامه ی کثیف جلالی برای ریزه خورهاش اینه که افرادی رو که مردم بهشون اعتماد دارن(مثل غلامی و میرفانی) رو با رسانه هاشون تخریب کنن تا جلالی مثل سالیان گذشته بی رقیب باشه.این شکست خورده ی انتخابات شوراها تو هفته نامش کلید کرده رو میرفانی(چون عملکردش باعث تحسین مردمه)... غافل از آنکه: چراغی را که ایزد برفروزد/ هرآنکس پف کند، (ریشه اش) بسوزد.
خبرنگار احسنت
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 06:34 ب.ظ
نظری در سایت اقای غلامی گذاشتم انگار به مذاقشان خوش نیامد و نظر مارا تایید نکردند و به نظر می اید تنها نظراتی که به نفعشان باشد تایید میکنن . از انجایی که جناب غلامی اظهار داشتن هنوز دفاع از پایان نامه خود را انجام نداده اند خواستیم چند موضوع را به ایشان متذکر کنیم که در هنگام نگارش پایان نامه باید به ان توجه کنند ، در صفحه اول پایان نامه صفحه ای به نام گواهی اصالت و نشر است که دانشجو حتما باید ان را امضا کند ، همچنین خواستیم به ایشان بگوییم در صفحه آخر پایان نامه شان حتما منابع و مراجع ذکر شده را اعلام کنند تا مثل الان که دچار سرقت ادبی شدند، دچار سرقت علمی نگردند ، جالب بود در یکی از سمینار های علمی که چندی پیش شرکت کرده بودیم در کارگاهی تحت عنوان اخلاق علمی شرکت کردیم که استادی بزرگوار این موضوع را به دانشجویان و محققین یاداوری می کرد ، که چه نویسنده مطلب اصلی بداند و چه نداند ، ذکر منبع ضروری است و گرنه دچار سرقت علمی و یا ادبی خواهید شد .ما اقای ایمانی و اهدافشان را نمیشناسیم ولی در کلیت مطلب اشکالی نددیدم . کار اشتباه ، اشتباه ست دیگه !!!!
خبرنگار نکته اموزی به جمعی از دانشجویان دکتری دانشگاه صنعتی !!!
در هر وبلاگ یا سایتی ، نظرات به هم پیوسته اند . شما برای یک مطلب هم نظر بگذاربد ، مشاهده میشود .
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 12:56 ب.ظ
هدف از گذاشتن این مطلب ابراز تاسف از گفتار کسی است که ادعا می کند نماینده مرد و وکیل آنهاست. من قبل از خواندن این مطلب به گونه ای بی طرف بودم. امالحن شما آقای غلامی شکی برای من نگذاشت که به طور حتم قلمتان فقط در همین حدی که با استفاده از لفظ مگس و خروس و استفاده از ادبیات آبگوشتی بتازید و نشان دهید حقیقتی بوده که این قدر به مضاق شما تلخ آمده.
البته میدانم نظر من را در وبلاگتان نشان نخواهید داد.
خبرنگار دختر شجاع ، ضرب المثل حرف حق تلخ است را متقابلا تقدیمتان میکنم ، کمی آب بنوشید برایی رفع تلخیه کلاممان گرامی .
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 12:24 ب.ظ
بخاطر شجاعت برای بیان حقایت ممنون
خبرنگار لطفتان مستدام
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 01:40 ق.ظ
نخیر چون به هیچ وجه هیچ مدیر لایقی یا انتخاب نمی شود یا اگر سهوا همچین خبطی صورت بگیرد به سرعت با همین شیوه کثیف ینی انگ زدن های سیاسی تهمت ها جو سازی ها نابود می شود می پرسید چرا؟ چون هیچ کسی حق ندارد مزاحم رای آوردن های متوالی جناب دکتر شود. ایشان تاب هیچ رقیبی را ندارند چه برسد به اینکه با دست مبارک خودشان این فرد را پرورش دهند. شاهد مدعای بنده این است: چطور می شود در شهری که در طول 16 سال مسئولیت یک نماینده به هیچ وجه پیشرفت قابل مقایسه ای در هیچ زمینه ای نداشته باز هم هر بار آن نماینده رای می آورد؟ بله چون بیشه از شیران خالیست! شیرها یا تماما در طفولیت کشته شدن یا اینکه جرات حضور ندارن چون شکست در انتخابات شاهرود ینی اینکه کسی حتی از جواب سلام دادن به شما هم می ترسد شاهدش همین حاج وآقا غلامی خودمون هیچ کس از وابستگان و مسئولین جرات نمی کنند به ایشون سلام کنن. این همه تخریب به چه علت فقط به علت رقابت؟ مگر این پست چقدر می ارزد جناب دکتر؟ چقدر ارزان آخرت خود را آنهمه تلاش و مجاهدت در جنگ و آن همه خدمت در راه سلام را به مفت بفروشید تازه به این قانع نشید و کلی انسان سست عنصر دیگر رو هم با خودتون به پائین بکشید؟ شما دیر یا زود نتیجه اعمال خود رو می بینید و وای به حال شما اگر معلوم شود که چگونه رای آوردید در دوره آخرتون ؟ وای بر آن روز برای شما... و من الله توفیق
خبرنگار فتبارک الله
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 01:39 ق.ظ
برادر دمـــــت گرم. من همیشه گفتم دکتر جلالی مستقیم تخریب نمی کنه که چهره خودش رو خراب کنه این کار رو با کثیف ترین حالت ممکن ینی به وسیله فریب خوردگانش انجام میده این حرکات نشاون می ده که می خواد دوباره بیاد به صحنه انتخابات اما این بار دیگه کور خونده چون مثل فراکسیونش تو شهرش هم تنهاست تنهای تنها دیگه مردم گول نمی خورن.شاهرود نیاز به خون تازه داره خون تمیز نه خون کثیفی که 16 ساله فقط موجب انجماد پیکر شاهرود شده. حاج آقا غلامی زبون تیز و تندی داره انتقاد کردنش به این شکل و افشاگری هاش با زبان خوش نیست همه قبول اما ببینم یک مورد حتی یک مورد از افشاگری هاش رو کسی می تونه بگه دروغه؟ افطراست؟ به هیچ وجه! چون حقیقت محظه و قطعا تلخ گاها مثل زهر! اما تخریب های دکتر جلالی و بادمجان دور قابچی های ایشان اکثرا دروغ های کثیف و شایعات بی پایه و اساسیه که مرور زمان نشون دهنه این مطلب بوده. آیا تا به حال یک نقد حتی یک نقد از عملکرد مدیریتی ایشون در طول مسئولیت ایشون شنیدید؟ چرا؟ من به شما می گویم چون هیچ کس نمی تواند عملکرد ایشون رو زیر سوال ببرد و آنوقت چاره ای نمی مونه به جز تخریب شخصیت حقیقی ایشون و زندگی خصوصی ایشون و کلی دروغ و تهمت و افطرا... ببینم آیا یک مدیر موفق که در بدنه مسئولیت شهرستان شاهرود رشد کرده باشد را می شناسید؟ بقیه در کامت بعدی!
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 11:58 ب.ظ
با سلام

لطفا از ادبیات بهتری استفاده کنید ادبیات محاوره ای در شان شما شاهواری ها نیست
هیچوقت نوشته های شما را فراموش نمیکنم خصوصا نوشته هایی که در وصف خدایان آورده بودید
خبرنگار ایمانی و ایمانی ها یادمان دادند که جواب سنگ ، کلوخه . لیکن از حضورتان پوزش میطلبیم
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 09:27 ب.ظ
این یارو مشكل روانی داره چرا اعصابتون را خرد می كنید.
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 09:21 ب.ظ
این شاهرودنیوز(مستر شریف) عوضی و اربابش جلالی فقط به فکر منافع شخصی خود هستند
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 07:49 ب.ظ
ای بابا چقدر شاهوار افت کرده
یکی بود شعر حافظ مینوشت
اون کجاست میدادید اون جواب سعید مرنی رو میداد
خبرنگار گرامی ، چون همانند شاهرود نیوز و امثالهم تطمیع نمیشویم ، مشغله مان زیاد است . پوزش میطلبیم ، انشالله جناب استاد هم جزء همراهانمان باشند چون همیشه
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 12:57 ب.ظ
درود بر شما.
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 12:02 ب.ظ
احسنتتتتتتت
خبرنگار سپاس
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic