تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - مسئول نمایندگی ولی‏فقیه در سپاه قائم: مهم‏ترین وظیفه روحانیان دفاع از حریم ولایت است
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
مسئول نمایندگی ولی‏فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: دفاع از حریم ولایت، مهم‏ترین وظیفه روحانیان بسیجی است.

حجت‏الاسلام جعفر رعایتی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت شهیدان شاهرود که به همت سازمان بسیج طلاب سپاه استان سمنان و با مشارکت بسیج طلاب حوزه شهید مطهری شاهرود در محل حرم شهدای گمنام در ارتفاعات شاهرود برگزار شد، اظهار کرد: مهم‏ترین وظیفه طلاب و روحانیان بسیجی در حال حاضر، دفاع از حریم ولایت است. 
مسئول نمایندگی ولی‏فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این جلسه که با حضور بیش از 150 نفر از طلاب و روحانیان بسیجی استان سمنان برگزار شد، افزود: طلاب و روحانیان باید با هوشیاری و بصیرت راه را برای مردم همواره مشخص کنند و این تکلیف پشتیبانی از ولایت را همواره به مردم تذکر دهند.
رعایتی در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش روحانیان در پیروی انقلاب و در مدت 33 سال بعد از انقلاب اسلامی گفت: طلاب و روحانیان همیشه و همه جا باید گوش به فرمان ولایت‏فقیه باشند و سخنان آنها را در سخنرانی‌ها و مجالس تکرار کنند.
آیت‏الله مرتضی اشرفی، رئیس حوزه علمیه شاهرود نیز در ادامه این مراسم در سخنانی در خصوص فضیلت‌های طلب علم و اجر بالای طلاب و روحانیان در کسب علم و ارشاد مردم عنوان کرد: شما طلاب و روحانیان شاگردان امام عصر (عج) هستید و با جهاد علمی و عملی خود در هدایت مردم و مسئولان نقش مهمی دارید.
وی خطاب به حاضران افزود: باید بکوشید که با مجهز شدن به سلاح علم و تقوی بر جهل و نادانی مردم در امور دینی و مذهبی غلبه کنید.
در پایان این مراسم، فرزند شهید شریف قنوتی به ذکر خاطراتی از فداکاری‌ها، رشادت‌ها و مبارزات شهید قنوتی، نخستین روحانی شهید دفاع مقدس پرداخت.
وی گفت: حجت‏الاسلام شهید شریف قنوتی زندگی خودش را در راه مبارزه و ایثارگری در راه اسلام و انقلاب و امام راحل وقف و تا آخرین قطره خونش در این راه مبارزه کرد و به آرزوی خود که همان شهادت بود، رسید و از شهادت او رژیم بعث عراق شادمان شد و بعثیان به شادی و پایکوبی پرداختند.
در این مراسم، گروه تواشیح بسیج طلاب پایگاه حضرت آیت‏الله امام خامنه‌ای به اجرای برنامه پرداختند و از طلاب و روحانیان بسیجی نمونه و ایثارگر استان سمنان تقدیر شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.