تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - معاون اداره كل كتابخانه های عمومی استان سمنان:سه باب كتابخانه عمومی در روستاهای شاهرود ساخته شد
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
معاون اداره كل كتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: از محل دو درصد درآمد وزارت نفت ،سه باب كتابخانه در روستاهای شهرستان شاهرود ساخته شد.

'مجید رهبر' افزود:این كتابخانه ها از مصوبات سفر دور دوم ریاست جمهوری به استان سمنان در روستاهای دستجرد،قلعه نوخرقان و حسین آباد كالپوش ساخته شده است. 

وی خاطر نشان كرد: كتابخانه روستای حسین آباد كالپوش با مساحت 172مترمربع و یك میلیارد و 100میلیون ریال هزینه ،تحویل موقت شده است.

وی اظهار امیدواری كرد:این كتابخانه تا دهه مبارك فجر امسال باتجهیزات كامل برای استفاده علاقمندان به فرهنگ مكتوب به بهره برداری برسد.

وی تصریح كرد:دو باب دیگر از این كتابخانه ها نیز در روستای دستجرد با 140مترمربع مساحت و هزینه 746میلیون ریال و همچنین در روستای قلعه نو و خرقان با 237مترمربع و یك میلیارد ریال هزینه در سالجاری به بهره برداری رسید.

رهبر گفت:در سه روز بازدید از كتابخانه های عمومی شهرستان شاهرود ،كلیه كتابداران ،امورات محوله را به نحو شایسته انجام و مراجعین از ارائه خدمات همكاران ما،رضایت داشتند.

وی افزود: برخی از نواقص و كمبودها در بخش تجهیزات كتابخانه ای نیز مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات لازم برای رفع آنها انجام شد.

وی اضافه كرد :خرید دو دستگاه رایانه و تجهزات لازم جانبی آن در صورت تامین اعتبار و همچنین خرید و تحویل یك عدد بخاری برای یكی از كتابخانه ها از مصوبات و اقدامات این سفر است.

وی خاطر نشان كرد:در حال حاضر تمامی كتابخانه های استان سمنان به رایانه و ' نرم افزار نشریه نمایه' مجهز هستند و 'طرح كتاب من' نیز كه سفارش و تهیه اینترنتی كتاب براساس نیاز اعضاست ، اجرا می شود.

معاون اداه كل كتابخانه های عمومی استان سمنان گفت:تعداد كتابخانه های عمومی فعال در استان سمنان 49باب است كه از این تعداد42باب نهادی،شش باب آن مشاركتی و یك باب آن مستقل است.

وی افزود:كتابخانه دكتر 'بی طرف'تنها كتابخانه مستقل در این استان و در شهرستان شاهرود است كه این اداره كل مجله های ارسالی نهاد كتابخانه های عمومی كشور را در اختیار آن قرارمی دهد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.