تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - یادواره شهیده سهام خیام در شاهرود برگزار شد
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

یادواره شهیده 'سهام خیام' با حضوردانش اموزان و مسوولان در شاهرود برگزار شد.

مسوول سیاسی گروه 10 پدافند هوایی محرم شاهرود در این یادواره با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد شهدا دانش آموز با اشاره به بیداری اسلامی در منطقه گفت: بیداری اسلامی كه در منطقه و شمال آفریقا اتفاق افتاده است، نتیجه و بازخورد دفاع هشت ساله ملت ایران و ثمرات خون شهدای گرانقدر است.

سرهنگ 'حسن رضوانی' با اشاره به نقش زنان در جامعه افزود: بانوان در جامعه نقش بسیار مهم و تعیین كننده ای داشته و دارند.

وی به كتاب دا و نویسنده آن اشاره كرد و گفت: كتاب دا كه پرفروش ترین كتاب دفاع مقدس و كتاب سال كشور است توسط یك بانوی رزمنده و جانباز نوشته شده و بسیار دقیق به دوران دفاع مقدس از نگاه یك مستندنویس و بانوی اسلامی نگریسته و مورد استقبال قرار گرفته و این نشان از عظمت زنان مسلمان جامعه دارد.

مسوول سیاسی گروه 10 پدافند هوایی محرم شاهرود با اشاره به حماسه آفرینی های زنان در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب و نظام اسلامی مدیون خون شهدا و فداكاری زنان برومند این مرز و بوم است كه با كمك های بی دریغ خود در جبهه و پشت جبهه باعث بقای انقلاب اسلامی شدند.

وی افزود: دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی، باید از بانوان شهیده ای نظیر سهام خیام، درس فداكاری و تربیت را بیاموزید تا در آینده فرزندان پرشورتر و انقلابی تر در صحنه دفاع از انقلاب و اسلام حاضر باشند.

به گزارش روز یكشنبه روابط عمومی سپاه قائم استان سمنان یادواره شهیده سهام خیام و شهدای دانش آموز شاهرود حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی كوثر با حضور بیش از 150 نفر از دانش آموزان دختر بسیجی و خانواده شهدا دانش آموز و مسوولان سپاه در كانون جوانان بسیج شاهرود برگزار شد.
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.