تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - امام جمعه موقت شاهرود: ملت ایران در13آبان با شكست هیمنه آمریكا دوران انزوایش را آغاز كرد
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
امام جمعه موقت شاهرود گفت: ملت ایران در سیزدهم آبان ماه سال 1358 با تسخیر لانه جاسوسی آمریكا،هیمنه این كشور را شكست و دوران انزوای آن را در جهان آغاز كرد.
حجت الاسلام 'عباس امینی'در خطبه های این هفته نماز جمعه شاهرود با گرامیداشت مناسبت های 13آبان افزود: موج بیداری اسلامی كه امروز در بسیاری از كشورهای منطقه برای مبارزه با حكومت های دیكتاتور و ظالم را شاهد هستیم ، محصول ایستادگی های ملت ایران و آرمان انقلاب اسلامی است. 

وی خاطر نشان كرد :امروز اثرات مبارزه با استكبار جهانی ملت ایران را نیز در موج نفرتی كه سراسر جهان را برای مبارزه با بی عدالتی و ظلم فرا گرفته شاهد هستیم.

وی ادامه داد : دست آمریكا جنایتكار و هم پیمانانش كه با بهانه هایی همچون مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق بشر برای چپاول و غارت حقوق ملت ها انجام می شود ،رو شده است.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت امام باقر (ع) و اشاره به زمینه شكوفایی علمی در زمان امام صادق (ع ) پدر بزرگوار امام محمد باقر (ع ) گفت: ما باید تمام تلاش خود را در تولید علم به كار ببریم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت انجام طرح سرشماری نفوس و مسكن 90 در تصمیم گیرها و برنامه ریزی های دولت اشاره كرد و افزود: مردم همكاری و دادن اطلاعات صحیح به آمارگیران را مورد توجه قرار دهند.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.