تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - اولین دوره آموزش لكوموتیو زیمنس كشور در شاهرود برگزار شد.
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
مدیركل راه آهن شمالشرق گفت: برای اولین بار در كشور توسط متخصصان و آموزگاران ایرانی،دوره آموزش لكوموتیو زیمنس ویژه 'آموزگار لكوموتیوران' در شاهرود برگزار شد.

'محمد صادق برزنونی : این دوره آموزشی بر اساس تصمیمات كمیته تخصصی آموزش سیر و حركت راه آهن و با سر فصلهای تحویل گیری و راهبری لكوموتیو زیمنس،ویژه آموزگار لكوموتیورانان ادارات كل مناطق راه آهن طی 576 نفر ساعت برگزارشد. 

وی با اشاره به اینكه این آموزش علمی و عملی همراه با نمایش فیلم و پخش جزوه انجام گرفت تاكید كرد: با این روش این امكان فراهم می شود ،آموزگاران بتوانند موارد آموزشی تحویل گیری این دیزلها،روشن كردن،خاموش نمودن،دوبله نمودن،حمل سرد،قطعه شناسی و همچنین فنون راهبری این دیزل ها را به لكوموتیورانان پایه یك جهت راهبری لكوموتیوهای زیمنس ارایه دهند.

وی اعلام كرد :تا كنون 30 دستگاه از این نوع دیزل وارد شبكه ریلی شده است و با توافقات بعمل آمده در آینده ای نزدیك،تعداد آن تا 120 دستگاه افزایش خواهد یافت


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.