تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - مسئول نظام صالحین شاهرود: هوشیاری نسبت به مسائل جامعه ضروری است
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
مسئول نظام صالحین سپاه پاسداران ناحیه شاهرود تاکید کرد: هوشیاری نسبت به مسائل جامعه ضروری است و انسان همواره باید بصیرت داشته باشد.

 به نقل از روابط عمومی سپاه سمنان، حجت‏الاسلام علیرضا اسکندرپور در گردهمایی توجیهی بسیجیان پایگاه میثم‌تمار دهستان دهملای حوزه بسیج نجف اشرف سپاه شاهرود که با حضور بیش از 200 نفر از بسیجیان پایگاه میثم تمار دهستان دهملا در مسجد جامع این روستا برگزار شد، اظهار داشت: بصیرت در حقیقت همان هوشیاری و بیداری در مسائل مختلف جامعه و کشور است. 
مسئول نظام صالحین سپاه پاسداران ناحیه شاهرود در سخنانی با اشاره به حدیثی از رسول خدا (ص) در مورد بصیرت گفت: پیامبر اعظم (ص) در مورد بصیرت می‌فرمایند "کور آن نیست که چشمش نابینا باشد، بلکه کور واقعی آن کسی است که دیده بصیرتش کور باشد".
وی افزود: این جمله رسول اکرم (ص) اهمیت بصیرت و آگاهی را نشان می‌دهد و ما باید بسیار هوشیار و آگاه باشیم، چرا که در زمانه امروز بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به بصیرت داریم.
اسکندرپور در ادامه با اشاره به حلقه‌های صالحین ادامه داد: یکی از مهم‏ترین اهداف این حلقه‌ها افزایش بصیرت و بینش در بین بسیجیان است و این موضوع روشنگری و بصیرت خانواده و جامعه را فراهم خواهد آورد.
در ابتدای این گردهمایی، محمدمهدی طالع‏زاری فرمانده حوزه مقاومت نجف اشرف با تشریح ساختار جدید پایگاه بسیج گفت: مهم‏ترین برنامه‌های بسیج که دیگر برنامه‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد، حلقه‌های صالحین و هیئت امر به معروف است که فرماندهی و شورای پایگاه باید با جدیت آن را دنبال کنند.
این گردهمایی با هدف توجیه ساختار جدید پایگاه و تشکیل حلقه‏‏های صالحین توسط تربیت و آموزش حوزه مقاومت نجف اشرف برگزار شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.