تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - ایستگاه شماره چهار آتش نشانی شاهرود به بهره برداری رسید
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

سرپرست واحد عمران شهرداری شاهرود روز یكشنبه در حاشیه افتتاح این واحد خدماتی به خبرنگار ایرنا گفت :برای احداث این ایستگاه كه دارای یك هزار و 250 مترمربع وسعت و یك هزار و 350 مترمربع زیربنا است ، پنج میلیارد ریال كه مبلغ یك میلیارد آن مربوط به تجهیزات است،هزینه شده است.
'محمد مشكی 'افزود:برای راه اندازی فاز دوم این ایستگاه،نیاز به 2 میلیارد ریال دیگر است.
مدیرعامل آتش نشانی شاهرود نیز گفت :تا قبل از افتتاح این ایستگاه ،شاهرود دارای 3 ایستگاه آتش نشانی شامل ساختمان مركزی در خیابان 22 بهمن،میدان ولایت و بهارستان بود.
سید 'محمد حسینی 'افزود:با افتتاح ایستگاه عدالت كه در خیابان تهران ابتدای بلوار عدالت جنب ساختمان دادگستری واقع شده ،در طرح احداث آن ،ساختمان اداری و ستاد فرماندهی قرار گرفته ومحل مركز فرماندهی آتش نشانی شاهرود از خیابان 22 بهمن به این ایستگاه تغییر یافته است.
وی خاطر نشان كرد : ایستگاه جدید احداث شده،جنوب و غرب شاهرود شامل شهرك های امام ،البرز،دانشگاه ،مسكن مهر و كمربندی را تحت پوشش قرار می دهد
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.