تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - دوره كارگاه نشریات در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

مسوول روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: دوره كارگاه نشریات با هدف آشنایی دانشجویان با آیین نامه نشریات دانشجویی در تالار اقاقیای اداره كل امور فرهنگی این دانشگاه برگزار شد. 

' احمد خدابخشیان ' روز شنبه به ایرنا افزود: در این كارگاه كه به همت اداره امور فرهنگی برپاشد سبك‌های خبرنویسی،تكنیك‌های مصاحبه و شیوه‌های تهیه گزارش و مقاله به شركت كنندگان آموزش داده شد.
وی اظهارداشت: دكتر علیرضا كتابدار مدرس روزنامه‌نگاری دفتر مطالعات و توسعه رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تدریس این دوره را برعهده داشت.
وی با اشاره به اینكه این كارگاه در روز 27 و 28 مهر ماه جاری برگزار شد،افزود: در این كارگاه علاوه بر آموزش روش های مختلف خبرنویسی ،آموزش صفحه آرایی نشریه،تهیه و تنظیم مقالات و نشریات نیز ارایه شد
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.