پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
سرپرست واحد عمران شهرداری شاهرود از اصلاح هندسی تقاطع پارک شهدای محراب و گلزار شهدای گمنام این شهر جهت کاهش تصادفات وسایل نقلیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مشکی دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر افزود: واحد عمران شهرداری شاهرود جهت اصلاح شیب تند، جلوگیری از سرعت زیاد وسایل نقلیه و به منظور کاهش تصادفات در مسیر ورودی پارک آبشار و ابتدای مسیر گلزار شهدای گمنام اقدام به اصلاح هندسی این مسیر کرده است.

وی با اشاره به شیب تند مسیر گفت: اصلاح شیب مسیر و احداث میدان، موجب کنترل سرعت وسایل نقلیه و هدایت صحیح آنها به سمت مسیر تعیین شده خواهد شد.

سرپرست واحد عمران شهرداری شاهرود همچنین بیان کرد: ضمن احداث میدان در مسیر مذکور، افزایش لاین های عبوری اعم از پیاده رو و سواره رو جهت سهولت در تردد عابرین پیاده و وسایل نقلیه، احداث رفیوژ میانی خیابان مذکور، اصلاح و توسعه فضای سبز محل، بهسازی آسفالت قدیم که شامل عملیات تعریض، زیرسازی و پخش آسفالت جدید می باشد، از دیگر اقدامات انجام شده در آن مسیر خواهد بود.

مشکی افزود: امیدواریم که با اصلاح هندسی مسیر فوق شاهد کاهش تصادفات، افزایش ضریب ایمنی و ایجاد مسیر های مطمئن جهت عبور عابرین در مسیر مذکور باشیم.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic