تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - معاون امور مجلس سازمان تبلیغات: انتخابات بستر مشارکت مردم در تعیین سرنوشت است
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی گفت: انتخابات نقطه قوت نظام و مظهر جمهوریت این نظام است.

 اسماعیل فلاح صبح امروز در جمع مردم شاهرود در حسینیه آیت‏الله شاهرودی این شهر اظهار داشت: انتخابات بستر مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود است.
وی با اشاره به حماسه نهم دی 88 اظهار داشت: مردم به علت اهانت و جسارت‏هایی که در روز عاشورا دیدند، تاب نیاورده و 9 دی را خلق کردند.
فلاح به شکل‏گیری حماسه 9 دی با نگاه به قیام امام حسین (ع) اشاره کرد و افزود: "هل من ناصر ینصرنی" اتفاق افتاد، این امر نشان می‌دهد که مردم ما پیام قیام ابا‌عبدالله (ع) را گرفته و بصیرت لازم را برای پاسخگویی به ندای امام دارند.
معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در جریان فتنه 88 عده‏ای از سران کشورهای غربی پشت پرده و بعضا به صورت علنی از آشوبگران و دشمنان این نظام که درصدد ایجاد رعب و وحشت در کشور بودند حمایت کردند.
وی در پایان با بیان اینکه نهم دی ماه نباید تنها به صورت شعاری برگزار شود، خاطرنشان کرد: مردم در طول 33 سال انقلاب اسلامی با تبعیت از ولایت فقیه، فتنه‏های دشمنان را خنثی کردند.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.