تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - كارساخت 30 كیلومتر از آزاد راه حرم تا حرم آغاز شد
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
مدیركل راه و ترابری استان سمنان از آغاز احداث حدود 30كیلومتر از آزاد راه حرم تا حرم خبر داد.
رجب قربانپور گفت: 30 درصد این آزاد راه كه از قم شروع و به مشهد ختم می شود به عهده قرارگاه خاتم الانبیاء، 20 درصد بانك ملی و 50 درصد بقیه نیز به عهده وزارت راه و شهرسازی است.
وی افزود: این پروژه 4هزار میلیارد تومانی چهار استان قم، تهران، سمنان و خراسان رضوی را به هم متصل می كند. قربانپور با اشاره به این كه اعتبار اجرای این طرح از محل فروش اوراق مشاركت تامین شده است درباره جاده شاهرود -آزاد شهر افزود: ساخت این جاده از مصوبات سفر اول هیئت دولت به استان سمنان است كه هم اكنون حدود 18كیلومتر آن اجرا شده و تا دو سال آینده این محور چهار بانده می شود. وی گفت: اعتبار راه ها این استان درسال جاری 117میلیارد و 500 میلیون تومان است كه قراراست تا پایان سال 12میلیارد تومان دیگر به اعتبارات این اداره كل افزایش یابد. وی گفت: درحال حاضر 45 كیلومتر از جاده شاهرود درمیامی و میاندشت آماده بهره برداری است.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.