تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - پیرمرد 82 ساله همسر 80 ساله اش را در شاهرود به قتل رساند
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
شكاكی پیرمرد 82 ساله در شاهرود به همسر 80 ساله اش برای داشتن روابط نامشروع رنگ خون گرفت و مرگ پیرزن را رقم زد.

مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان روز شنبه به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود اعلام كرد : چندی پیش برابر اعلام وقوع یك فقره مرگ مشكوك به مركز فوریت های پلیسی 110 ماموران آگاهی برای بررسی بیشتر در محل حاضر شدند.

سرهنگ 'رحمت الله طاهری' افزود : ماموران پلیس پس از حضور در محل وقوع حادثه جسد پیرزنی را مشاهده كردند كه روسری اش به دهانش گره خورده و به همین دلیل فوت كرده است.

وی ادامه داد : با توجه به رفتارهای و اظهارات ضد و نقیض همسر متوفیه ، ماموران به پیرمرد 82 ساله مظنون شده و او را برای انجام تحقیقات تكمیلی به مقر پلیس آگاهی منتقل كردند.

وی افزود : در بررسی های بعدی پلیس و اظهارات فرزندان مقتوله مشخص شد پیر مرد چند وقتی است به شدت دچار ناراحتی اعصاب و روان بویژه شكاكی شده است.

وی اظهارداشت : پس از دریافت این اطلاعات و در بازجویی از متهم كارآگاهان دریافتند پیرمرد اراكی به همسر 80 ساله اش برای داشتن روابط نامشروع شك كرده و با روسری مقتوله ، وی را خفه نموده است.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.