پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان


روابط عمومی اداره كل دادگستری استان سمنان اعلام كرد : پنج نفر از قاچاقچیان مواد مخدر صبح امروز ( دوشنبه ) در زندان شاهرود به دار مجازات آویخته شدند.

این پنج متهم با مشخصات (ح.ب) اهل گنبد، (هـ ب) اهل بجنورد،(ح ر) اهل اسفراین، (ا س) اهل تهران و (ا م) اهل هشترود با جرائم حمل و نگهداری مقادیر زیادی از مواد مخدر توسط دادگاه انقلاب اسلامی شاهرود به اعدام محكوم شده بودند كه احكام آنان پس از طی تشریفات قانونی و تایید در دادستانی كل كشور و موافقت ریاست قوه قضائیه، صبح امروز در زندان شاهرود به اجرا در آمد.

قابل ذكر است تقاضای عفو هر یك از متهمان در دو مرحله مطرح، كه پس از انجام بررسی های لازم و عدم احراز شرایط، توسط كمیسیون مركزی عفو و بخشودگی رد شده بود.

برخورداری استان سمنان از جاده های ترانزیت طولانی در مسیر شرق به غرب كشور و همچنین وجود كویر در حاشیه آن، موجب ازدیاد قاچاق مواد مخدر توسط سوداگران مرگ بوده، كه افزایش برخورد قاطعانه دستگاه قضایی استان و همكاری نیروهای انتظامی و امنیتی موجب بالارفتن هزینه ارتكاب جرائم مواد مخدر در سطح استان سمنان شده و این امر افزایش امنیت و آرامش خانواده ها و شهروندان در سطح استان و حتی كشور را در پی دارد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.