تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - 80 هزار جلد كتاب در كتابخانه دانشگاه صنعتی شاهرود موجود است
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

 
شاهرود - رییس كتابخانه مركزی دانشگاه صنعتی شاهرودگفت :80 هزار جلد كتاب در كتابخانه دانشگاه صنعتی شاهرود موجود است.

دكتر سید 'فضل الله ساغروانی 'روز پنجشنبه به ایرنا افزود : 17 هزار جلد از این كتب به زبان انگلیسی و بقیه به زبان فارسی است.

وی با اشاره به اینكه هدف این دانشگاه ایجاد حداقل زمان امكان دسترسی محققین به منابع پژوهشی است گفت : با اتصال به بانك های اطلاعاتی،برآیند نیازهای تحقیقاتی دانشگاه به نحو چشمگیری بهبود یافته است.

وی همچنین به بهره برداری كتابخانه هفت هزار متری پردیس مهندسی و فناوری های نوین درشش ماه آینده خبر داد و افزود : این كتابخانه از مجهزترین كتابخانه های دانشگاههای كشور محسوب می شود.

وی گفت: خرید كتاب،نشریات،اتصال به بانك های اطلاعاتی،شركت در نمایشگاههای بین المللی كتاب و برگزاری چهار نمایشگاه كتاب در دانشگاه صنعتی شاهرود ،عرصه جدیدی را بر روی پژوهشگران بازنموده وباایجاد بانك پایان نامه دراین دانشگاه،فصل جدیدی نیزاز دسترسی محققان به مراجع و منابع علمی گشوده شده است.
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.