تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - دانشگاه صنعتی شاهرود به استقبال هفته پژوهش می رود
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان

 
شاهرود - مدیر پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی شاهرود از برنامه ریزی گسترده این دانشگاه در راستای برگزاری هفته پژوهش خبر داد.

'رمضان رمضانی' روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اعلام كرد : هفته پژوهش و فناوری از 22 تا 28 آذرماه با شعار محوری اقتصاد دانش بنیان، پیشران جهاد اقتصادی برگزار می شود.

وی افزود: عناوین روزهای هفته پژوهش از سوی معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شده است و به دلیل تقارن روز وحدت حوزه و دانشگاه با این هفته،27 آذرماه روز پژوهش و فناوری، علم دینی و تعالی جامعه بشری نامگذاری شده است.

وی عناوین روزهای هفته پژوهش را بترتیب 'پژوهش و فناوری، همكاری دانشگاه، صنعت و دولت'، ' پژوهش و فناوری، مدیریت حرفه ای پژوهش و فناوری'، ' پژوهش و فناوری، علم نافع و پژوهشهای كاربردی' ،' پژوهش و فناوری، دانشگاه تمدن ساز، جامعه و انتظارات متقابل'، 'پژوهش و فناوری، پژوهشگران و فناوران عرصه پیشرفت'،' پژوهش و فناوری، علم دینی و تعالی جامعه بشری'، ' پژوهش و فناوری چرخه علم به ثروت (ایده تا بازار)'عنوان كرد.
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.