تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - امام جمعه بیارجمند: شكارهواپیمای جاسوسی آمریكانشانه توانمندی ایران درعلوم الكترونیك است
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
امام جمعه بیارجمند شاهرود گفت: شكار هواپیمای فوق پیشرفته جاسوسی و بدون سرنشین آمریكا ،نشانه توانمندی ایران در علوم الكترونیك است.

حجت الاسلام والمسلمین'محمدرضا احمدی' افزود: این حركت ،رشادت و شجاعت فرزندان ملت ایران،عظمت و قدرت دفاعی ما را به دشمنان ثابت كرد. 

وی هرگونه تعرض به حریم هوایی كشورها در دنیا را مذموم دانست و خاطر نشان كرد:این شكار،شكست كشورهای غربی و استضعاف آنان را به دنبال داشت.

وی با بیان اینكه آمریكا دائم از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی به فكر توطئه علیه اسلام و ملت ایران بوده است گفت :آمریكا در این مسیر راه به جایی نخواهد برد.

وی با اشاره به اینكه عراق آغازگر جنگ تحمیلی بوده ،افزود:این امر سالها طول كشید تا از سوی سازمانهای بین الملل پذیرفته شود.

امام جمعه بیارجمند گفت: تاریخ ثابت كرده است مدعیان حقوق بشر با این شعار سرمایه ملت های مظلوم دنیا را به غارت می برند و بی دینی را ترویج می دهند.

وی آمریكا را فتنه بزرگ عالم بشریت دانست و گفت : آنان حافظ ملت ها نیستند و تنها به منافع خود فكر می كنند.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.