تبلیغات
پایگاه خبری شاهرود - جلسه هماهنگی اجرای رزمایش یك روز بدون حادثه ترافیكی برگزار شد
 
پایگاه خبری شاهرود
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت
درباره وبلاگ


اطـلاع رسـانی به هنـگام، دقیـق، شفـاف و هماهنگ، بهترین و بسترسازترین اهرم برای آمـاده كردن افـكار عمـومـی و فرهنگ سازی است.
بر این اسـاس و بـه مـنـظـور اطـلاع رسـانـی، پایگاه خبری شاهرود را ایجاد کردیم.
پایگاه نوپای خبری شاهرود، دست همكاری و هـمـراهی بـه سـوی هـمـه دسـت انـدركاران رسانه های خبری و اندیشه پردازان دراز كرده و خــود را نـیـازمـنـد بـهـره گـیـری از نـظــــرات و تجربیات شما می داند.
استفاده از مطالب و تصاویر وبلاگ با ذکر منبع بلامانع میباشد .

مدیر وبلاگ : خبرنگار
مطالب اخیر
نویسندگان
جلسه هماهنگی و پیگیری اجرای رزمایش یك روز بدون حادثه ترافیكی به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شاهرود و حضور اعضائ ستاد رزمایش در محل فرمانداری شاهرود برگزار شد .
معتمد در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم و تبریك اعیاد گذشته به حاضرین در جلسه گفت :

برغم نوسازی و اصلاح معابر درون و برون شهری و ناوگان حمل و نقل جاده ای ولی در كشور ما به دلایل مختلف آمار حوادث رانندگی نسبت به متوسط جهانی بالاتر است و سالانه نزدیك به 25 هزار نفر بر اثر حوادث ترافیكی فوت كرده و بالغ بر 290 هزار نفر دچار صدمه و جراحات می شوند .

وی خاطر نشان كرد می بایست به تمام انسانها یادآور شد كه حوادث رانندگی چه هزینه های مادی و معنوی سنگینی را به جامعه تحمیل می نماید و اینكه چگونه میتوان با صرف هزینه های اندك ، از وقوع این حوادث ناگوار جلوگیری كرد .

 وی همچنین افزود به همین مناسبت جامعه جهانی آخرین یكشنبه هفته پایانی ماه نوامبر هر سال را روز جهانی بزرگداشت قربانیان حوادث جاده ای نام گذاری كرده است و در همین راستا در نظر است به صورت استانی مانور" یك روز بدون حادثه ترافیكی " برگزار گردد كه در شهرستان شاهرود اكیپ هایی از امداد و نجات ، جمعیت هلال احمر ، اورژانس ، بسیج ، اداره راه و ترابری ، نیروی انتظامی ، پلیس راه ، آموزش و پرورش جهت مشاركت دانش آموزان همیار پلیس و امداد خودرو و...تحت هماهنگی و مدیریت اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان به عنوان دبیر ستاد رزمایش در سطح معابر برون شهری و جاده ای مستقر گردیده تا با راهنمایی های لازم و دادن بروشور به هم میهنان عزیز نسبت به ارتقائ فرهنگ رانندگی تلاش نمایند .

در خاتمه معتمد یادآور شد كه این مانور در روز یكشنبه مورخه 29 / 8 / 90 همزمان با سایر شهرستانهای استان از ساعت 8 صبح با فرمان استاندار شروع و تا ساعت 6 بعد از ظهر همانروز ادامه خواهد یافت .


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • آخرین بروز رسانی :
.